UK Lotto Results

Pagrindinis JK loterijos lošimas vyksta trečiadienio ir šeštadienio vakarais. Sunumeruoti rutuliai traukiami iš mašinos, kad būtų sukurti laimėjimo skaičiai. Ištraukti šeši pagrindiniai skaičiai ir vienas papildomas kamuoliuko numeris. Pagrindinio jackpoto laimėtojui tereikia turėti šešis pagrindinius skaičius. Jei jie turi penkis, jie vis tiek gali laimėti gana didelį prizą, jei pasirinks papildomo kamuoliuko numerį, o ne vieną iš pagrindinių loterijos numerių.

Geriausia vieta patikrinti laimėtus skaičius yra Nacionalinės loterijos svetainėje. Rezultatai bus paskelbti per kelias valandas po burtų traukimo. Lošimas anksčiau buvo transliuojamas per vieną pagrindinių televizijos kanalų ir, nors jį vis dar galima pamatyti per televiziją, dabar jis transliuojamas per Nacionalinės loterijos „YouTube“ kanalą. Žaidėjai gali užsiprenumeruoti kanalą, kad gautų pranešimus apie loterijas.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.