Rezultatai

Loterijos rezultatai yra lošimo loterijoje dalis. Nors tai dar ne kelio pabaiga, tai tikrai įdomiausia proceso dalis. Loterijos rezultatai rodo naujausius skaičius, kurie buvo ištraukti konkrečiai loterijai. Jei lošėte loterijoje ir ištraukti skaičiai sutampa su jūsų pasirinktais skaičiais, jūs laimite! Štai kodėl loterijos žaidimuose labai svarbu žinoti naujus loterijos rezultatus. Čia pateikiame naujausius duomenis apie naujausius brėžinius.

Peržiūrėkite visus internetinių loterijų rezultatus, pavyzdžiui: „Cash for Life“, „El Gordo“, „EuroJackpot“, „EuroMillions“, „Lotto 6/49“, „MegaMillions“, „Mega-Sena“, „OZ Lotto“, „Powerball“, „SuperEnalotto“
Sėkmės ir tikiuosi, kad tai jūsų laiminga diena!

Pagrindinis JK loterijos lošimas vyksta trečiadienio ir šeštadienio vakarais. Sunumeruoti rutuliai traukiami iš mašinos, kad būtų sukurti laimėjimo skaičiai. Ištraukti šeši pagrindiniai skaičiai ir vienas papildomas kamuoliuko numeris. Pagrindinio jackpoto laimėtojui tereikia turėti šešis pagrindinius skaičius. Jei jie turi penkis, jie vis tiek gali laimėti gana didelį prizą, jei pasirinks papildomo kamuoliuko numerį, o ne vieną iš pagrindinių loterijos numerių.

Rodyti daugiau...

Austrijos loterija, taip pat žinoma kaip 6/45, yra austrų ir kitų žaidėjų visame pasaulyje pageidaujama loterija. Tai 1,20 euro kainuojantis kas dvi savaites vykstantis loteris, kuriame žaidėjai turi pasirinkti šešis iš 45 skaičių, kad galėtų laimėti minimalų 1,5 mln. Bilietus galima nusipirkti iš įgaliotų mažmenininkų, jei jie fiziškai yra Austrijoje. Bilietus taip pat galima įsigyti internetu tiek Austrijoje, tiek iš jos.

Rodyti daugiau...

„Pick 3“ yra populiarus valstybinės loterijos žaidimas, žaidžiamas Belgijoje. Jis traukiamas kiekvieną savaitės dieną 20 val. UTC. Įėjimas kainuoja 1 €, o žaidėjai Belgijoje ir už jos ribų gali žaisti POS arba internetu. Žaidėjai tiesiog išsirenka tris iš nulio iki devynių skaičių ir pasirenka žaidimo parinktį, kurią nori žaisti. 500 € jackpotas mokamas už teisingą visų trijų skaitmenų sutapimą jų ištraukimo tvarka.

Rodyti daugiau...

Kroatija Loto 6/45 šiuo metu galima žaisti tik Kroatijoje. Tai kas dvi savaites vykstantis burtų traukimas ketvirtadieniais ir sekmadieniais 20 val. vietos laiku. Ją galima žaisti internetu oficialioje Hrvatska Lutrija svetainėje arba bet kuriame iš įgaliotų loterijų pardavėjų Kroatijoje. 

Rodyti daugiau...

„Sportka“ – tai loterija, kurią organizuoja „Sazka“ įmonė Čekijoje, traukiama 3 kartus per savaitę trečiadienį, penktadienį ir sekmadienį. Jis prieinamas tik Čekijos Respublikos gyventojams ir gali būti perkamas POS arba internetu. Kiekvienas žaidimas kainuoja 20 CZK, su galimybe užpildyti 10 žaidimų už vieną bilietą. 

Rodyti daugiau...

Finland Lotto 7/40, taip pat žinomas kaip Veikkaus Lotto, yra kartą per savaitę šeštadieniais Helsinkyje vykstantis loterija. Tai didžiausia loterija, kurią žaidžia apie 70% Suomijos gyventojų ir kitų žaidėjų visame pasaulyje. 

Rodyti daugiau...

Keno yra kasdienis žaidimas, kuriame kiekvieną savaitės dieną traukiamos dvi lygiosios vidurdienį ir vakarą. Ją galima žaisti tik tuo atveju, jei žaidėjas yra Prancūzijoje. Žaidėjai pasirenka nuo dviejų iki 10 skaičių nuo 70. Statymo sumos svyruoja nuo 1 € iki 10 €, o jei pageidaujama, galima pasirinkti daugiklį. Žaidėjai gali nusipirkti bilietus iš loterijų mažmenininkų, oficialioje svetainėje arba naudodami programą mobiliesiems.

Rodyti daugiau...

Loterija Graikija Extra 5 žaidžiama kiekvieną savaitės dieną du kartus per dieną 15 val. ir 19 val. Atėnų laiku. Įkurtas 2002 m., tai labai mėgstamas žaidimas Graikijoje ir visame pasaulyje. 

Rodyti daugiau...

10e Lotto Results