Jūsų Lotto Winning Odds vadovas 2024

Buvo nustatyta paralelė tarp šansų laimėti loterijoje ir kitų neįtikėtinų įvykių, pavyzdžiui, žaibo nutrenkimo, tikimybės. Šie palyginimai yra visiems žinomi. Gerai žinomas faktas, kad tikimybė laimėti jackpotą loterijos žaidime su „pick-6“ formatu, pavyzdžiui, „Powerball“ ar kitame „pick-6“ žaidime, yra labai menka.

Bet kaip žemai jie nukrenta? Kiek kartų jums reikėtų žaisti, kad jūsų šansai laimėti padidėtų? Atsakymus į šiuos klausimus iki tikslių galimybių galima rasti atlikus keletą nesudėtingų skaičiavimų.

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Ką reiškia koeficientai loterijoje?

Tai, kiek skaičių turi būti suderinta ir iš kurių galima pasirinkti skaičių fondą, turi įtakos tikimybei laimėti loterijoje, kuri nustatoma atsitiktiniu būdu.

Norėdami laimėti jackpotą a 6/49 loterija, pavyzdžiui, jums reikia pasirinkti 6 laiminčius skaičius iš 49 fondo. Šansai gerėja, nes didėja ir galimų rungtynių skaičius, ir bendras galimų skaičių skaičius.

Jei į kepurę (labai aukštą skrybėlę) sudėsite kiekvieno Stambule gyvenančio žmogaus vardus ir tada atsitiktinai išsirinksite savo, tikimybė bus maždaug tokia pati, kaip laimėti 6/49 jackpotą, kuris yra 1 iš 14 mln.

Loterijos ir loterijos turi skirtingus šansus. Tikimybė laimėti loterijoje priklauso nuo bendro dalyvių skaičiaus. Šansai laimėti loterijoje visada yra vienodi, nepaisant to, kiek žmonių dalyvauja.

Lažybų koeficientai ir loterijos koeficientai skiriasi vienas nuo kito. Statant statymą sporto renginyje, tikimybė laimėti ir pralaimėti yra maždaug lygi. Efektyviai atgausite dvigubai daugiau, nei rizikuojate.

Yra viena iš 292 milijonų tikimybė, kad laimėsite jackpotą, jei statysite loterijoje. Jei galiausiai laimite, galite pasirinkti gauti vienkartinę sumą arba mokėjimus dalimis per 20 ar 30 metų. Tada jis yra apmokestinamas. Su sporto lažybos, galite tiesiog prieiti prie prekystalio, atiduoti bilietą ir atsiimti laimėjimą.

Kaip apskaičiuojami loterijos šansai?

Turime žinoti, kaip apskaičiuoti savo galimybes laimėti loterijoje.

Tikimybę laimėti loterijoje galima apskaičiuoti visų įmanomų skaičių sumą padalijus iš visų laimėtų skaičių sumos. Jei skaičius renkatės atsitiktinai ir nesvarbu, kokia tvarka jie supakuoti, galite naudoti šią formulę: .

Formulėje naudojamas bendras skaitmenų skaičius, žymimas n, ir tikrasis skaitmenų skaičius, žymimas r. Bet kurio teigiamo sveikojo skaičiaus n faktorialas yra lygus n * (n-1) * (n-2)... ir taip toliau, iki 0. Štai pavyzdys: 3! reiškia

Apsvarstykite tokį scenarijų: turite pasirinkti du skaičius nuo 1 iki 5. Norėdami apskaičiuoti tikimybę, kad bus išrinkti du „teisingi“ skaičiai (laimintys), galite naudoti formulę: arba arba arba 10. Taigi šiuo konkrečiu atveju , jūsų šansai laimėti yra 1 iš 10.

Kitas žingsnis yra nustatyti loterijos gairės. Didžioji dalis milžiniškų loterijų, tokių kaip „Mega Millions“ ir „Powerball“, taikomos maždaug tos pačios taisyklės: penki ar šeši skaičiai parenkami atsitiktine tvarka iš didelės skaičių grupės, kurioje skaičiai nėra išdėstyti jokia tam tikra seka ir negali būti to paties skaičiaus. būti pasirinktas dar kartą.

Kai kuriuose žaidimuose jūsų gali būti paprašyta pasirinkti penkis ar šešis skaičius arba net daugiau iš didesnių ar mažesnių galimų parinkčių. Norint nustatyti laimėjimo tikimybę, tereikia žinoti bendrą galimų skaičių skaičių ir bendrą jau laimėtų skaičių skaičių.

Liko tik įvesti skaičius į pateiktą tikimybių lygtį. Kadangi būtų nepatogu užrašyti skaičius tarp kiekvieno sprendimo proceso etapo, rekomenduojama šią lygtį visiškai išspręsti naudojant paieškos variklį arba skaičiuotuvą.

Kurioje loterijoje laimėti lengviausia?

Tai, kas apibrėžia laimėjimo derinį vienoje loterijos sistemoje, gali nebūti kitoje. Bet ar žinome, kuri loterijos žaidimai ar mes turime didžiausią galimybę laimėti? Kaip mes juos laimėsime?

Kaip laimėti „Powerball“?

Kol skaičiai yra teisingi, pirmųjų penkių „Powerball“ skaičių seka neturi reikšmės, o už tai gausite piniginį prizą. Tačiau norint gauti pagrindinį jackpotą, reikia teisingai spėti „Powerball“, o tai yra papildoma 1 iš 26 tikimybė. Trumpai tariant, norėdami laimėti Powerball Jackpotą, suderinkite visus penkis baltus kamuoliukus ir raudoną Powerball.

Renkantis tik Powerball gausite 4 USD, taigi, atlikdami 2 USD statymą, turite vieną iš dvidešimt šešių šansų, kad iš savo investicijos gausite pelno.

Kaip laimėti mega milijonus?

Aukso puodas laimimas, jei asmens penki ištraukti skaičiai ir „Mega Ball“ sutampa su ištrauktaisiais. Žinoma, be jackpoto yra ir kitų prizų.

Pareigūnai pareiškė, kad jei žaidėjas gaus visus penkis skaičius, išskyrus „Mega Ball“, jis gali laimėti 1 mln. Priklausomai nuo to, kiek skaičių gausite teisingai, galite laimėti paguodos prizą nuo 2 USD iki 10 000 USD.

Ilinojaus valstijoje žaidėjai gali pridėti 1 USD „Megaplier“ prie savo 2 USD bilieto, kuris padvigubina bet kokio ne jackpoto atlygio išmokėjimą, įskaitant visų penkių skaitmenų skaičių.

Kaip laimėti EuroJackpot?

Kiekvienas piešimo bilietas turės penkis pagrindinius skaičius (1-50) ir du euro numerius (1-12). Atsižvelgiant į tai, kad euro numeriai parenkami iš skirtingo kamuoliuko automato, tikėtina, kad tas pats skaičius atsiras ir pirminiame, ir euro numerių burtų traukime.

Norėdami laimėti jackpotą, turite atitikti ir pagrindinius penkis skaitmenis, ir du euro skaitmenis. Sutaikę vos tris skaičius, gausite prizą, kuris prasideda maždaug nuo 6 eurų už dviejų pagrindinių ir vieno euro numerių atitikimą.

Kaip laimėti EuroMillions

Norėdami laimėti EuroMillions jackpot, žaidėjai turi pasirinkti septynis skaičius (5 paprastus skaičius ir 2 "laimingas žvaigždes"). Dviejų laimingų žvaigždžių negalima derinti su įprastais skaičiais, tačiau penki įprasti skaitmenys gali būti bet kokia tvarka. Įprasti skaičiai svyruoja nuo 1 iki 50, o „Lucky Stars“ – nuo 1 iki 12.

Prizą galite laimėti suderinę vos tris skaičius, o mažiausią įmanomą 4 € išmoką, atitinkančią 1 paprastą skaičių ir 2 laimingas žvaigždes.

Kuris loterijos žaidimas turi geriausius šansus laimėti?

Tikėkite ar ne, bet lengviausia laimėti Lenkijos mini loto. Šansai laimėti jackpotą yra šaunūs 850 668 prieš vieną, tačiau tai yra toli gražu geriausi šansai. Toliau yra Švedijos loto, kurioje turėsite vieną iš 6 724 520 šansų laimėti.

Lenkų mini loterijos didžiojo prizo didžiausia bendra viršutinė riba yra 72 000 svarų sterlingų, todėl jis nenusipirks jums norimo kaimo dvaro, o gali padėti sumokėti hipoteką.

Kuri loterija turi didžiausią šansą?

Didžiausią šansą laimėti nedidelį prizą turi prancūzų loterija – viena iš šešių. Kitas yra JK loto šansai yra maždaug vienas iš devynių Ispanijos El Gordo De La Primitiva koeficientas yra vienas iš 10. Tuo tarpu Austrian Lotto yra vienas iš 12.

Paprastai tariant, didžiausią galimybę laimėti turintys loterijos skaičiai yra paskirstyti vienas nuo kito.

Populiarūs skaičiai, pvz., penki, septyni ir 10, renkami dažniau. Tai reiškia, kad yra didesnė tikimybė padalyti savo prizą su kitu asmeniu, jei jums pasiseks laimėti.

Kuris loterijos žaidimas laimi daugiausiai?

Loterijos su dideliu koeficientu vidutiniškai laimi daugiausiai.

Ispanijos kalėdinė loterija, dar žinoma kaip El Gordo (dėl didžiulio laimėjimo „The Fat One“), siūlo geriausius šansus pasaulyje – neįtikėtiną 1 iš 100 000.

Be to, ši loterija veikia kaip loterija. Viso bilieto (billete) kaina – 200 eurų (apie 176 svarus). Kiekvienam kuponui priskiriamas penkių skaitmenų kodas, kuris svyruoja nuo 00000 iki 99999.

Kiekvienas kuponas atspausdinamas 180 kartų, sukuriant 100 000 skirtingų bilietų numerių. Šie ruošiniai yra suskirstyti į mažesnius vienetus, vadinamus décimos („dešimtosiomis dalimis“ arba „dešimt procentų“), kurių kiekvienas yra vertas dešimties procentų atlygio, kurio įprastai būtų vertas atitinkamas ruošinys.

El Gordo prizinis fondas yra toks pat stulbinantis – 2,5 milijardo eurų (maždaug 2,2 milijardo svarų), todėl jis yra didžiausias pasaulyje. El Gordo burtų traukimas yra kasmetinis renginys, vykstantis kasmet gruodžio 22 d.

2011 m. 720 milijonų eurų jackpotas buvo padalintas lygiomis dalimis tarp 180 laimėtų bilietų (arba 400 000 eurų už kiekvieną décimo), kurių laimėtojas buvo 58268, o bendra išmoka buvo 4 milijonai eurų (5,2 milijono JAV dolerių). Bendras prizinis fondas 2016 m. siekė 2,414 milijardo dolerių arba 2,310 milijardų eurų. Didžioji 2020 m. konkurso suma buvo 2,38 milijardo eurų (2,897 milijardo dolerių).

Kaip padidinti tikimybę laimėti loterijoje?

Štai trys būdai, kaip loterijos žaidėjai gali padidinti savo šansus laimėti.

Daugiau bilietų pirkimas

Didesnio skaičiaus loterijos bilietų įsigijimas gali būti vaisinga strategija norint laimėti prizų. Ideali strategija yra pirkti bilietus, kuriuose yra įvairių serialų deriniai.

Tačiau trūkumas yra tas, kad jūs išleidžiate daugiau nei įprastai loterijos bilietų pirkimas; nepaisant to, padidinus žaidžiamų skaičių kombinacijų skaičių, padidės jūsų šansai laimėti loterijoje. Ši strategija gali būti naudinga jums, jei norite padidinti savo šansus laimėti išleisdami daugiau pinigų loterijos bilietams.

Atminkite, kad visų skaičių tikimybė yra lygi

Kiekvienas galimas loterijos skaičius taip pat gali būti ištrauktas kaip ir bet kuris kitas. Tai reiškia, kad kiekvienas bilietą įsigijęs asmuo turi vienodą galimybę laimėti. Atrankos procesas yra visiškai savavališkas ir nėra pagrįstas jokiu algoritmu ar kompiuterine programa.

Loterijos dalyviai dažnai pasirenka skaičius vadovaudamiesi prietarais, pavyzdžiui, laimingus skaičius ir gimimo datas. Kalendoriaus numerių pasirinkimas nepadidina jūsų šansų laimėti, nes visi naudoja tokius skaičius. Vietoj to pasirinkite atsitiktinį unikalų skaičių. Jūsų šansai laimėti yra geresni, kai naudojate atsitiktinius skaičius.

Suformuokite sindikatą arba prisijunkite prie jo

Prisijungimas prie loterijos sindikato gali padidinti jūsų šansus laimėti. Jei sindikate bus daugiau žmonių, loterijos pinigai jiems bus padalinti. Didesnė narystė reiškia mažiau pinigų kiekvienam asmeniui. Jei norite, kad jūsų jackpotas pasiektų mažiau žmonių, turėtumėte prisijungti prie sindikato, kuriame yra mažiau žmonių. Prisijungimas prie loterijos žymiai padidina jūsų šansus laimėti.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė