Geriausia Loterija Loterija 2022/2023

Loterija yra lošimo forma, kuriai didelę įtaką daro atsitiktinumas. Šis žaidimas yra labai gerai žinomas visame pasaulyje, nes loterijos žaidėjai turi galimybę laimėti didžiulę pinigų sumą. Tačiau galimybė laimėti loterijoje itin maža, belieka tikėtis.

Kaip ir kitų lošimo formų atveju, tiekėjai siūlo daugybę skirtingų galimybių žaisti loterijoje. Internete yra šimtai loterijų tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje. Žinoma, kiekviena loterija yra unikali ir siūlo specifines funkcijas. Jei ieškote internetinio loterijos, čia yra keletas geriausių variantų:

Geriausia Loterija Loterija 2022/2023
EuroMillions

EuroMillions yra loterija neprisijungus ir internetu, vienu metu žaidžiama devyniose Europos šalyse (Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Liuksemburge, Portugalijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje). Burtai vyksta du kartus per savaitę; garantuojama, kad jackpotas niekada nebus mažesnis nei 17 milijonų eurų ir gali pakilti net iki 230 milijonų eurų. be to, įvairiose šalyse organizuojami papildomi žaidimai, į kuriuos gali patekti tik atitinkama šalis.

Rodyti daugiau...
EuroJackpot

Šiuolaikiniai loterijų žaidėjai turi daugybę pasirinkimų, kurių dėka jie gali laimėti. „Eurojackpot“ pastaraisiais metais dėl visų tinkamų priežasčių suko galvas. Nenuostabu, kad žaidėjai dabar naudojasi galimybe išbandyti „Eurojackpot“ tinkle. „Eurojackpot“ yra viena iš jauniausių loterijų pasaulyje. Be mažiau nei dešimtmetį gyvavimo internetinių loterijų pasaulyje, „Eurojackpot“ išsiskyrė laimėjusias didžiausias loterijas Europoje. Be nuostabaus loterijos jackpoto, jo palankūs šansai neabejotinai yra išskirtinė atrakcija.

Rodyti daugiau...
Powerball

Viena didžiausių loterijų šiandien yra Powerball, anksčiau žinoma kaip Lotto America. Loteriją organizuoja ne pelno siekianti organizacija, kurią sudaro kelios JAV korporacijos ir lobistai, dirbantys po vienu skėčiu, pavadintu Multi-State Lottery Association (MUSL). „Powerball“ galima įsigyti 45 JAV valstijose ir Kolumbijos apygardoje, JAV Mergelių salose ir Puerto Rike. 

Rodyti daugiau...
Mega Millions

Šiame „Mega Millions“ loterijų vadove sužinokite viską apie lažybas vienoje didžiausių loterijų JAV. Didžiausias „Mega Millions“ laimėjimas buvo didžiulis 1,537 mlrd. Pirmiausia „Mega Millions“ yra internetinė loterija, prieinama žaidėjams 45 JAV valstijose, kartu su Kolumbijos apygarda ir Jungtinių Valstijų Mergelių salomis. Deja, šiuo metu „Mega Millions“ nepasiekiama penkiose valstijose; Alabama, Havajai, Aliaska, Juta ir Nevada.

Rodyti daugiau...
Lotto 6/49

Lotto 6/49 yra vienas iš 3 nacionalinės loterijos žaidimų Kanadoje. Jis yra tarpprovincinis ir yra užregistruotas tarpprovincinės loterijos korporacijos. Kai jis pirmą kartą buvo pristatytas, Kanadoje prasidėjo loterijos revoliucija; kadangi žaidėjas galėjo pasirinkti norimus skaičius, iš anksto atspausdinti loterijos bilietai pamažu pradėjo nykti. 

Rodyti daugiau...
Mega Sena

„Mega-Sena“ yra didžiausia loterija Brazilijoje. Kazino veikia daugiau nei du dešimtmečius, valdomas Caixa Economica federalinio banko. Nepaisant to, kad loterija yra įsikūrusi Brazilijoje, loterija leidžia žaidėjams iš viso pasaulio išbandyti savo laimę. Tai įmanoma perkant loterijos bilietus internetu. Loterija pritraukia daug žaidėjų ir dėl rimtų priežasčių, kaip bus pabrėžta šiame straipsnyje.

Rodyti daugiau...
La Primitiva

„La Primitive“, reiškiantis „Pirmykštis“, tikriausiai yra pati seniausia loterija pasaulyje, vykstanti net 1763 m. Tai neabejotinai mėgstama Ispanijos piliečių ir žaidėjų iš viso pasaulio, kas dvi savaites lošiama. Jame yra garantuotas 3 milijonų eurų aukso puodas, kuris iš tikrųjų yra didesnis nei šis dėl neribotų keitimų be ribos. 

Rodyti daugiau...
Cash4Life

Loterijos egzistuoja šimtmečius. Dabartinis šių sėkme pagrįstų žaidimų skaitmeninimas labai pakeitė jų žaidimo būdą. Dėl technologinių priemonių tokie azartiniai žaidimai kaip „Cash for Life“ yra prieinami be sienų. „Cash for Life“ loterija, turinti didžiulį buvimą internete, yra mėgstamiausia tarp žaidėjų. Geros naujienos yra tai, kad gerbėjai gali žaisti „Cash for Life“ loteriją internete. Žaidimas yra prieinamas žaidėjams užsienyje, tačiau jie turi rasti agentus, parduodančius loterijos „Cash for Life“ bilietus internetu, kad galėtų dalyvauti.

Rodyti daugiau...

10e Lotto

Kaip žaisti loteriją internete
Kaip žaisti loteriją internete

Kaip žaisti loteriją internete

Žaisti loteriją internete yra gana paprasta. Pagrindinis dalykas, į kurį žaidėjai turi atsižvelgti prieš pirkdami bilietą, yra jų tinkamumas. Žemiau pateikiami pagrindiniai žingsniai, kuriuos reikia atlikti.

Pasirinkite geriausią loterijos svetainę

Pirmasis žingsnis yra pasirinkti loterijos svetainę. Galima apsvarstyti daugybę variantų, todėl apsispręsti gali būti šiek tiek sudėtinga.

Dauguma žaidėjų savo sprendimą dažniausiai grindžia žaidimo metu siūlomo jackpoto suma. Tačiau žaidėjai taip pat turėtų atsižvelgti į laimėjimo šansus, kad padidintų savo laimėjimo galimybes. Interneto loterijos žaidėjai taip pat turėtų atlikti reikiamą patikrinimą, kad įsitikintų, jog jų pasirinkta loterijos svetainė yra teisėta.

Pasirinkite tinkamus loterijos numerius

Kitas žingsnis yra loterijos numerių pasirinkimas. Daugumoje svetainių procesas yra lengvas ir greitas, nes nereikia stovėti eilėse, kaip paprastai būna perkant iš vietinio pardavėjo. Žaidėjams tereikia pasirinkti laimėtus skaičius ir patvirtinti savo pasirinkimą.

Atrankos procesas skirtingose loterijos svetainėse gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į vartotojo sąsają. Kai kuriose loterijų svetainėse yra momentinio atsitiktinio pasirinkimo parinktys, kurias žaidėjai gali pasirinkti. Įskaitant internetinės loterijos skaičių skaičiuoklės jūsų loterijos kelionei. Šis patarimas padės pasirinkti tinkamus skaičius.

Įsigykite loterijos bilietą

Atlikę visa kita, žaidėjai gali sumokėti už savo loterijos bilietus. Įvairios loterijų svetainės siūlo daugybę skirtingų mokėjimo būdų. Žaidėjai gali pasirinkti patogiausią mokėjimo būdą. Atminkite, kad kai kurios mokėjimo parinktys gali pritraukti operacijos mokestį. Sėkmingai apmokėjus, įsigyti bilietai bus paruošti.

Sekite loterijos burtus

Paskutinis žingsnis apima tikrinti lygiąsias sužinoti, ar įsigytuose bilietuose yra laimėti numeriai. Žaidėjai laimi, jei jų pasirinkti skaičiai sutampa su burtų skaičiais. Daugeliu atvejų paprastai yra keletas prizų lygių, išskyrus jackpotą.

Reikėtų pažymėti, kad žaidėjams paprastai leidžiama įsigyti tiek loterijos bilietų, kiek jie nori, o tai gali padėti padidinti laimėjimo galimybes. Klaidos, padarytos renkantis numerius, dažniausiai tenka žaidėjo sąskaita.

Kaip žaisti loteriją internete
EuroMillions

EuroMillions

„EuroMillions“ buvo pradėta 2004 m. vasario mėn. kaip tarptautinė loterija, o pirmasis loteris įvyko to paties mėnesio 13 dieną. Žaidime žaidėjai turi teisingai nuspėti septynis skaičius, kad laimėtų jackpotą. Penki iš pasirinktų skaičių turi būti parinkti nuo 1 iki 50. Likę du skaičiai, vadinami laimingųjų žvaigždžių skaičiais, atrenkami iš tik 12 skaičių.

Šiais laikais burtai dažniausiai vyksta du kartus per savaitę – antradienio ir penktadienio vakarais. Burtai vyksta Paryžiuje. Norėdami dalyvauti, žaidėjai turi nusipirkti bilietus internetu arba iš licencijuotų parduotuvių. Žaidėjų pilietybei apribojimų nėra, jei žaidėjai yra vyresni nei 18 metų.

EuroMillions
Powerball

Powerball

„Powerball“ yra populiariausias loterijos žaidimas JAV, koordinuojamas kelių valstybių loterijų asociacijos. Pirmasis loterijos traukimas įvyko 1992 m. balandžio mėn. Lošimai buvo rengiami du kartus per savaitę visus metus iki 2021 m. rugpjūčio 23 d., kai buvo įtrauktas trečiasis savaitinis lošimas.

Minimalus Powerball jackpotas paprastai yra 20 mln. Laimėtojai turi galimybę gauti atitinkamą sumą vienkartine išmoka arba dalimis. Dėl apmokestinimo ir pinigų laiko vertės vienkartinės sumos pasirinkimo sandorio suma paprastai yra mažesnė nei anuiteto galimybė.

Powerball
Eurojackpot

Eurojackpot

„Eurojackpot“ yra dar viena populiari tarpvalstybinė Europos loterija, kuri buvo pradėta 2012 m. kovą. Loterija siūlo minimalų 10 mln.

Žaidėjai turi teisingai suderinti penkis skaičius iš 50 skaičių ir dar du papildomus pasirinkimus iš 10 skaičių. Loterija taip pat siūlo 12 prizų lygių. Lošimai vyksta tik kartą per savaitę, vyksta Helsinkyje, o laimėti loterijos bilietai vertinami Danijoje ir Vokietijoje.

Eurojackpot
Mega milijonai

Mega milijonai

Mega Millions, anksčiau vadintas Didžiuoju žaidimu, yra amerikietiškas loterijos žaidimas be jurisdikcijos apribojimų – žaisti gali bet kas. Žaidėjai gali įsigyti bilietus internetu ir stebėti burtus tiesioginės transliacijos metu. Mega milijonų burtai vyksta du kartus per savaitę, vyksta WSB-TV studijose Atlantoje, Džordžijos valstijoje.

Mažiausias loterijoje reklamuojamas jackpotas 2017 m. yra 40 mln. Suma mokama laipsniškomis kasmetinėmis įmokomis, kurios kiekvienais metais didėja 5%. Laimėtojas vis dar turi teisę reikalauti vienkartinių išmokų.

Mega milijonai
Mokėjimo būdai internetinėse loterijose

Mokėjimo būdai internetinėse loterijose

Kaip minėta anksčiau, žaidėjai gali naudoti daugybę atsiskaitymo galimybės pirkti loterijos bilietus internetu. Kai kurie iš dažniausiai pasitaikančių yra paryškinti toliau.

Kreditinės kortelės

Kreditinės kortelės yra viena iš dažniausiai naudojamų mokėjimo būdų. Kreditinių kortelių naudojimas yra taip paprasta, kaip loterijos svetainėje užpildyti kredito kortelės informaciją ir patvirtinti operaciją. Be naudojimo paprastumo, kredito kortelės taip pat laikomos gana saugiomis. Kitas dažnas pasirinkimas – debeto kortelės, kurios veikia panašiai kaip kredito kortelės perkant loterijos bilietą.

Elektroninės piniginės

Beveik visos pagrindinės internetinės loterijos šiais laikais priima mokėjimus elektronine pinigine. Elektroninės piniginės siūlo keletą privalumų, nes mokėjimai paprastai yra greiti ir saugūs. Jie taip pat labiau tinka atlikti nedidelius mokėjimus, o tai praverčia pigiose internetinėse loterijose. Kai kurie pagrindiniai elektroninės piniginės tiekėjai taip pat netaiko operacijos mokesčių už pirkinį.

Tiesioginis banko pavedimas

Loto žaidėjai gali pasirinkti tiesioginį banko pavedimą. Tai ypač būdinga žaidėjams, kurie perka daug loterijos bilietų. Tiesioginis banko pavedimas suteikia lengvesnio patikrinimo ir bilieto saugumo laimėjimo atveju.

Mokėjimo būdai internetinėse loterijose
Tikros ir netikros internetinės loterijos

Tikros ir netikros internetinės loterijos

Atskirti tikrą ir netikrą loteriją gali būti šiek tiek sudėtinga. Tačiau norint nustatyti, ar loterijos svetainė yra teisėta, ar ne, galima naudoti kelis parametrus. Štai keletas veiksnių, į kuriuos atsižvelgiama vertinant internetinio kazino teisėtumą.

  • Reputacija: Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į loterijos reputaciją. Žaidėjai turėtų susilaikyti nuo loterijos bilietų pirkimo iš loterijų, kurių reputacija abejotina. Vienas iš būdų nustatyti internetinio loto reputaciją yra peržiūrėti vartotojų atsiliepimus.
  • Licencijavimas: Kitas paprastas būdas atskirti tikras ir internetines loterijas – patikrinti loterijos bendrovės licencijavimo būseną. Realios loterijos bendrovės paprastai turi visas atitinkamas licencijas ir sertifikatus iš valdymo ir reguliavimo institucijų.
  • Patvirtinti nugalėtojai:Tikros internetinės loterijos paprastai turi patvirtintus nugalėtojus. Patvirtintų laimėtojų neskelbimas paprastai rodo, kad loterija yra netikra.
  • Asmeninė patirtis: Asmeninė patirtis taip pat gali padėti loterijos žaidėjams atskirti tikrą ir netikrą internetinę loteriją. Žaidėjas, laimėjęs bet kokį prizų lygį ir negavęs laimėjimo be teisėtos priežasties, gali atmesti, kad internetinė loterija yra netikra.
  • Reitingavimo svetainės tikrinimas: Lengvas ir efektyvus sprendimas – patikrinti patikimus internetinių loterijų reitingus. Mūsų reitingai yra pagrįsti išsamiais testais ir tyrimais, kuriuose dalyvauja tik tikros internetinės loterijos.
Tikros ir netikros internetinės loterijos
Kaip reitinguojame internetines loterijas?

Kaip reitinguojame internetines loterijas?

Vertinant internetines loterijas, išsiskiria kelios savybės. Štai ką mes žiūrime:

  • Bendra patirtis: Bendra patirtis, kurios žaidėjas gali tikėtis žaisdamas loteriją internete, paprastai yra svarbus reitingavimo veiksnys. Aukščiausio lygio loterijos siūlo geriausią vartotojo patirtį vartotojo sąsajos ir žaidimo požiūriu.
  • Klientų aptarnavimas: Klientų aptarnavimas yra labai svarbus internetinių loterijų svetainėse. Aukščiausio lygio loterijos žaidėjams nuolat siūlo profesionalią pagalbą ir vertę. Kuo laiku ir profesionaliau klientų atstovai lanko žaidėjus, tuo aukštesnis reitingas.
  • Laimėjimo koeficientai: Kai kurie reitingai yra pagrįsti laimėjimo koeficientu. Loterijos svetainės turi skirtingus laimėjimo šansus, nepriklausomai nuo jackpoto dydžio. Tas pats taip pat gali nurodyti loterijos laimėjimo dažnumą. Prizinių lygių skaičius taip pat turi įtakos reitingams.
  • Taisyklės ir sąlygos: Geriausios loterijos siūlo žaidėjams priimtinas sąlygas. Sąlygos ir sąlygos turėtų būti naudingos abiem šalims.
  • Mokėjimo būdai: Aukščiausio lygio internetinės loterijos suteikia žaidėjams daugiausiai mokėjimo galimybių. Tai padeda užtikrinti lengvą ir patogumą bilietų įsigijimą visiems žaidėjams.
Kaip reitinguojame internetines loterijas?

Vėliausios naujienos

Milijardų dolerių išmokėjimai „Spark Lottery Fever“.
2022-11-22

Milijardų dolerių išmokėjimai „Spark Lottery Fever“.

Vienas laimingasis laimėtojas dar neturi atsiimti 1,3 mlrd Mega Millions loterijos jackpot rugpjūtį. Loterijos stebėtojai laukia, kas laimėjo prizą. Iki tol didžiulė prizo vertė sukėlė iš naujo susidomėjimą loterijos bilietų pirkimu visame pasaulyje. Dideli loterijos prizai pritraukia milijonus vartotojų, kurie kas savaitę perka bilietus. Kai žaidėjai perka bilietus, kaupiasi didžiuliai rekordiniai jackpotai, bet niekas nelaimi. 

6 įdomūs faktai apie loterijas
2022-11-15

6 įdomūs faktai apie loterijas

Nesvarbu, ar tai būtų pragmatikas, kuris niekada negalvotų žaisti loterijoje, ar viltis, svajojantis tapti turtingu per vieną naktį, vienas atkaklus faktas yra tas, kad loterija yra žavus žvėris, o loterijų svetainėse besilankančių žmonių skaičius sako viską. 

Loterijos laimėtojai žaidžia kaip profesionalai
2022-11-08

Loterijos laimėtojai žaidžia kaip profesionalai

Laimėti jackpotą yra labai sunku, tačiau šansai netrukdo dažniems loterijos žaidėjams pasinaudoti galimybe. Tiesą sakant, bilietų pardavimas kasmet didėja. Kai daugiau pinigų skiriama viešųjų darbų projektams, švietimui ir labdaros organizacijoms, bilietų pirkimas yra tarsi aukojimas vertingam tikslui. Kadangi prizų vertė eksponentiškai auga, loterijos žaidėjai sugalvoja būdus, kaip padidinti šansus. 

Loterijos bilietai: kur nukeliauja pajamos?
2022-10-11

Loterijos bilietai: kur nukeliauja pajamos?

Loterijos bilietų pajamų išleidimas nėra susijęs su laimėjimų išmokėjimu, priešingai nei mano daugelis žmonių; tai peržengia tik tai. Pavyzdžiui, loterijų entuziastai retai susimąsto apie vyresnio amžiaus žmonių centrus Pensilvanijoje, Floridos valstybinių mokyklų klases ar Kolorado takus.