Finland Lotto Results

Finland Lotto 7/40, taip pat žinomas kaip Veikkaus Lotto, yra kartą per savaitę šeštadieniais Helsinkyje vykstantis loterija. Tai didžiausia loterija, kurią žaidžia apie 70% Suomijos gyventojų ir kitų žaidėjų visame pasaulyje.

Žaidėjai Suomijoje gali nusipirkti bilietus prekybos vietose arba oficialioje Veikkaus svetainėje už 1 eurą už įėjimą. Žaidėjai už Suomijos ribų gali žaisti trečiųjų šalių svetainėse. Jo minimalus jackpotas yra 700 000 eurų, bet dažnai viršija 1 milijoną eurų, rekordas – 14,1 milijono eurų.

Žaidėjai pasirenka 7 skaičius iš 40 ir gali pasirinkti Pliuso skaičių, kuris visus ne jackpoto prizus padaugins iš 5 už papildomą 0,50 €.

Burtų traukimą tiesiogiai galima stebėti per MTV3 kanalą, o rezultatus – „Veikkaus“ svetainėje arba trečiosios šalies svetainėje, skirtoje ne Suomijos žaidėjams. Žaidėjai turi pataikyti visus 7 skaičius, kad laimėtų jackpotą. Prizai išmokami neapmokestinami vienkartinėmis sumomis ir juos reikia atsiimti per 1 metus po burtų traukimo.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.