Hot and Cold Lotto Numbers

Tikriausiai susimąstėte, kas yra karšti ir šalti skaičiai. Žmonės skiria savo lėšas sąvokoms, kurias sugalvojo arba kurios plačiai paplitusios, bandydami įminti loterijos paslaptis. Vienas žinomiausių pavyzdžių – „karštas ir šaltas“ loterijos numerių pasirinkimo būdas. Daugeliui loterijos gerbėjų kyla klausimas, ar teorija, turinti nuspėti kitą laimėjimo seką, iš tikrųjų veikia.

Natūralu, kad norisi rasti geriausią loterijos strategiją, atsižvelgiant į galimų pasirinkimų gausą. Pagaliau atsakysime į visus rūpimus klausimus apie karštą ir šaltą skaičių loterijos idėją.

Kas yra karštojo loto numeriai?

Kas yra karštojo loto numeriai?

Karštus skaičius atsitiktinai parenka loterijos sistema daugiau kartų, nei būtų galima numatyti. Arba taip pat galite ginčytis, kad piešimo mašina teikia pirmenybę šiems skaičiams ir jie buvo pateikti daugiausia kartų per tam tikrą laikotarpį.

Apsvarstykite tai taip: jei prašote savo artimųjų pasirinkti skaičių nuo 1 iki 10, o didžioji dauguma pasirenka keturis, tuomet galima drąsiai teigti, kad keturi yra vienas karščiausių skaičių.

Svarbu atsiminti, kad kiekvienos loterijos laimėjimo skaičiai bus skirtingi. Kai kurios internetinės loterijos gali turėti 52 kamuoliukus, o kiti – 69, o tai reiškia, kad populiariausi skaičiai ne visada bus vienodi.

Pavyzdžiui, populiariausias skaičius Pietų Afrikos nacionalinėje loterijoje yra 16, o to priežastis yra ta, kad jis buvo pasirinktas daugiau nei 263 kartus. Kiti skaičiai, turintys didelę tikimybę būti ištraukti toje pačioje loterijoje, yra 2, 30, 23 ir 8. Taip pat yra žmonių derinių, kurie ištraukiami reguliariai.

Tiek 15, tiek 47 skaičius Pietų Afrikos loterijoje buvo ištrauktas keturiasdešimt kartų.

Kai pasirenkate karštus skaičius, yra didelė tikimybė, kad bent du ar trys skaičiai bus teisingi, net jei neteisingai gausite visą skaičių rinkinį.

Kita iliustracija rodo, kad skaičiai 17, 20, 23, 39 ir 44 yra nupiešti dažniausiai EuroMillions, o skaičiai 2 ir 3 dažniausiai ištraukiami EuroMillions laiminguose numeriuose.

Kai kurie žmonės renkasi savo skaičius pagal ankstesnius modelius, lažindamiesi, kad anksčiau dažniausiai pasirinktas derinys greičiausiai bus ištrauktas ateityje.

Sutikti su tokia samprotavimo linija yra patrauklu. Tiesa, jei metėte monetą penkis kartus iš eilės ir ji kiekvieną kartą nukrenta ant galvų, ar nemanysite, kad galvos karštos ir šeštas metimas taip pat kris ant galvų? Ši mąstymo kryptis turi daug galimybių, todėl sunku atsispirti.

Kas yra karštojo loto numeriai?
Kas yra šaltojo loto skaičiai?

Kas yra šaltojo loto skaičiai?

Karštų loterijos skaičių neįmanoma išvesti be, jūs atspėjote, šaltųjų loterijos skaičių. Loterijos skaičiai, kurie laikomi šaltais, yra tie, kurie nėra ypač populiarūs. Savo draugų ir šeimos pavyzdžiu apsimeskime, kad beveik niekas kitas, išskyrus jūsų tetą Tess, pasirinko antrąjį numerį. Tai yra šaltas skaičius arba loterijos kontekste šaltosios loterijos skaičius.

Kalbant apie loterijos piešinius, šalti skaičiai pasirodo kur kas rečiau. Yra tikimybė, kad skaičius buvo pasirinktas ne per seniausiai, tačiau bendras jo pasirinkimo dažnis visuose konkrečios loterijos brėžiniuose buvo daug mažesnis nei įprastai.

Pavyzdžiui, skaičius 15 būtų laikomas „šaltu“ skaičiumi Mega milijonų loterija, tai gali būti laikoma „karštu“ skaičiumi JAV „Powerball“ loterijoje.

Pagal modelį, panašų į „karštus skaičius“, kiekvienoje loterijoje bus unikalūs „šaltų skaičių“ duomenys. Kitoje iliustracijoje skaičiai 60, 53, 59, 28 ir 27 yra tie, kurie buvo nupiešti mažiausiai kartų Itališkas SuperEnalotto. Italijos SuperStar numeris 72 turi mažiausiai pataikymų iš kitų skaičių.

Tačiau daugelis profesionalų rekomenduoja žaidėjams pasirinkti šaltus skaičius, nes jie gali būti atrinkti atsitiktinai burtų traukimo metu. Žaidėjai, kurie pasirenka lažintis dėl „šaltų skaičių“, teigia, kad dėl to, kad tam tikri skaičiai nebuvo ištraukti labai dažnai, tikimybė, kad jie bus ištraukti ateityje, yra didesnė dėl tokio dažnumo stokos.

Tęsiant ankstesnį scenarijų, moneta buvo apversta penkis kartus iš eilės, o rezultatas kiekvieną kartą išryškėja. Koks bus kito apvertimo rezultatas? Jei esate žaidėjas, kuris renkasi šaltus skaičius, tikitės, kad kitas monetos metimas sukels uodegos rezultatą, nes tokio rezultato anksčiau nebuvo, todėl yra didesnė tikimybė, kad jis įvyks.

Kas yra šaltojo loto skaičiai?
Kodėl karštieji ir šaltieji loterijos numeriai yra populiarūs?

Kodėl karštieji ir šaltieji loterijos numeriai yra populiarūs?

Remiantis keletu tyrimų, renkantis karštus ir šaltus skaičius padidėja tikimybė laimėti jackpotą, nei atsitiktinai pasirenkant skaičius.

Dažnio ir vidutinio dėsnio teorijos sudaro pagrindą karštiems ir šaltiems metodams. Kartu šios dvi teorijos duos daug daugiau sėkmės nei kiekviena atskirai. Tavo šansų laimėti loterijoje žymiai padidės, jei į savo bilietus įtrauksite ir karštuosius, ir šaltuosius skaitmenis.

Kai ateina laikas žaisti loterijos žaidimus, karštų ir šaltų skaičių naudojimas yra patikimiausia ir saugiausia strategija. Visada atminkite, kad pagrindinės atsitiktinumo ir skaičių teorijos sudaro bet kurio pagrindą loterijos laimėjimo strategija.

Loterijų teorijos turi privalumų ir trūkumų, dėl kurių galimų baigčių skaičius sumažėja. Konkrečiu karštų ir šaltų loterijos skaičių koncepcijos atveju privalumai yra šie:

  • Galėsite susidaryti aiškų skaičių rinkimo planą.
  • Gali būti smagu daryti permutacijas, kurios turi pagrindinį argumentą.
  • Sumažinkite skaičių grupę su milijonais galimybių.

Yra keletas prieštaravimų su šia teorija, kuriuos turėtumėte žinoti:

  • Jūs rizikuojate, kad visi kiti statys už tuos pačius skaičius kaip ir jūs.
  • Sąmoningai iš formulės pašalinami ištraukiami skaičiai.
  • Dėti pastangas tam, ko niekas negali nustatyti.
  • Sušvelninkite juos pasitikėdami karštais ir šaltais loterijos skaičiais.
Kodėl karštieji ir šaltieji loterijos numeriai yra populiarūs?
Kaip rasti karštus ir šaltus loterijos numerius loterijai?

Kaip rasti karštus ir šaltus loterijos numerius loterijai?

Loterijos žaidėjai greitai priima bet kokią koncepciją, kuri, kaip teigiama, suteikia galimybę numatyti kitą laimėjimo derinį. Naudojant dažniausiai pasitaikančius laimėjimo skaičius būsimiems rezultatams numatyti, ši teorija suteikia unikalų patrauklumą.

Mes visi kenčiame nuo to paties pažinimo šališkumo, dėl kurio tikime „laimingais“ skaičiais, todėl karštų ir šaltų loterijos skaičių idėja yra prasminga. Jei neįvertinsite bet kokių antgamtinių ar nemokslinių veiksnių, turinčių įtakos rezultatams, tai turėtų veikti taip.

Šiam metodui reikalingus duomenis taip pat nėra sunku gauti. Tam tikru mastu tai pagerina išbandytą kartojimo strategiją. Čia mes suskaičiuojame dažnumą, kuriuo kiekvienas laimėjęs skaičius pasirodė naujausiuose piešiniuose.

Pavyzdžiui, mes nustatėme, kad per ankstesnius 10 traukimų skaičius 1 buvo ištrauktas du kartus, skaičius 2 nebuvo ištrauktas vieną kartą, skaičius 3 buvo ištrauktas šešis kartus ir tt Galų gale, kai susumavome visus skaitmenys, turėsime visą istoriją.

Tik skaičius 3 pasirodė šešis kartus, penkis kartus – nė vieno skaičiaus, o du skaičiai, 17 ir 31, – keturis kartus. Visi kiti skaitmenys išėjo tik labai dažnai. Ir neatsirado nė vieno iš vienuolikos skaitmenų. Karšti numeriai yra tie, kurie dažnai iškrenta. 3, 17 ir 31 yra susiję su mumis.

Skaičiai, skirti tris kartus iš dešimties, gali būti laikomi „karštais“ su šiek tiek ištempti. Tuos skaitmenis vadinsime „šaltais“, jei jie niekada neiškrito. Skaičiai, kurie iškrito dažniau nei kiti, laikomi „karštais“, o rečiau iškritę skaičiai laikomi „šaltais“

Tai galioja neatsižvelgiant į tai, ar naudojame skaičių 10 iš paskutinio traukimo, ar bet kurį kitą skaičių, pvz., 7, 12 ar 150.

Kaip rasti karštus ir šaltus loterijos numerius loterijai?
Kaip naudoti šaltojo ir karštojo loto numerius?

Kaip naudoti šaltojo ir karštojo loto numerius?

Iš pažiūros nesibaigiančios universalios loterijos sąvokos, tokios kaip „karštų“ ir „šaltų“ loterijos skaičių sąvokos, pritraukia žaidėjus.

Lošėjas tiesiogiai nusprendžia kitą žingsnį įgyvendinant šią koncepciją. Pavyzdžiui, tarkime, kad pastebėjote, kad mėnesiui baigiantis skaičius 15 populiarėja. Naujausiuose jackpotuose jis dažnai buvo rodomas.

Galite pasirinkti priešintis, nes manote, kad jis smūgiuoja per dažnai, arba galite pasirinkti. Tai karšta, todėl tikėtina, kad jis atsiras kitame jackpote.

Apskritai tai žinoma kaip lošėjo klaida. Nurodykite, ar žaidime (ar serijoje) pasirinkti ar prieštarauti populiariam skaičiui. Tai taip pat taikoma šaltoms figūroms.

Pavyzdžiui, galbūt skaičius 26 nepasirodė daugiau nei metus, ir jums kyla pagunda pasakyti, kad pagaliau jis turi įsilaužti. Dar kartą lošėjo klaida.

Iš tikrųjų kiekvienas skaitmuo turi tokią pačią galimybę būti nupieštas kaip ir gretimi skaitmenys. Tai žingsnis į prietarų glėbį ieškoti „karštų“ ir „šaltų“ skaičių. Jokių rūpesčių ten. Visi – nuo prietaringiausių lošėjų iki logiškiausių analitikų – lošia loterijoje dėl tos pačios priežasties: laimėti jackpotą.

Kaip naudoti šaltojo ir karštojo loto numerius?
Geriausios loterijos su karštais ir šaltaisiais loterijos numeriais

Geriausios loterijos su karštais ir šaltaisiais loterijos numeriais

Karštų ir šaltų skaičių koncepcija geriau tinka loterijose, kuriose yra didesnis galimų skaičių fondas.

Paprastai šeši skaičiai parenkami atsitiktinai, kad juos būtų galima naudoti loto žaidimai. Nors kartais naudojami papildomi diapazonai, dažniausiai jie yra nuo 1 iki 42, nuo 1 iki 49 ir nuo 1 iki 54.

Pavyzdžiui, norėdami žaisti loterijoje Mičigano valstijoje, JAV, turite pasirinkti 6 skaičius nuo 1 iki 47. Tačiau Floridos loterija yra 6/53, o tai reiškia, kad žaidėjai turi pasirinkti šešis skaičius iš 53 fondo.

Kasdienės loterijos, kuriose yra daug mažesnis skaičius, prastai tiktų karštai ir šaltai skaičių sistemai.

„Pick 3“ ir „Pick 4“ žaidimai yra labiausiai paplitusios kasdienių žaidimų formos, o didžioji dauguma loterijų suteikia bent vieną iš šių formatų. Šiuos žaidimus galite žaisti daug kartų per dieną daugelyje vietų ir tereikia pasirinkti keturis skaičius nuo 0 iki 9. Tačiau tai nepaneigia karšto ir šalto analogijos taikymo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad sulaikytų ir šaltųjų loterijų skaičių strategija gali būti naudojama bet kokiai loterijai bet kurioje pasaulio vietoje. Tačiau tai geriausiai veikia esant didesniam lošimo fondų skaičiui.

Geriausios loterijos su karštais ir šaltaisiais loterijos numeriais