Lottery Payout Options

Taigi jūs laimėjote loterijoje auksinį bilietą. Kalbant apie „problemas, kurių geriau turėti, nei neturėti“, kai kurie iš geriausių yra galimybė pasirinkti, kaip norite gauti loterijos prizą.

Jei esate laimingas loterijos laimėtojas, galite pasirinkti, kad jūsų prizas būtų išmokėtas kaip anuitetas arba kaip vienkartinė išmoka. Kuris pasirinkimas geresnis? Tai yra kažkas, kas pagrįsta jūsų unikaliomis aplinkybėmis. Šiame vadove apžvelgsime kiekvienos alternatyvos privalumus ir trūkumus, o tada padėsime pasirinkti kelią, kuris atneš didžiausią sėkmę.

Kas atsitinka, kai laimi loteriją?
Kas atsitinka, kai laimi loteriją?

Kas atsitinka, kai laimi loteriją?

Ką turėtumėte tikėtis, jei jūsų bilieto skaičiai sutampa su ekrane esančiais skaičiais? Galiausiai, kaip atsiimti prizą?

Neskubėkite atsiimti prizo, kai sužinosite, kad jūsų bilietas yra laimėtojas.

Kai imatės priemonių, kad apsaugotumėte laimėtą bilietą ir tapatybę, taip pat pravartu susisiekti su patikimais ekspertais. Turėdami juos savo pusėje, galėsite lengviau tvarkyti savo naujai atrastus pinigus ir nereikės daryti didelių koregavimų savo gyvenime.

Kai pasklis žinia, kad praturtėjote, būsite užversti aukų reikalavimais iš visų – nuo organizacijų iki seniai nematytų draugų ir šeimos narių, nepamirštant finansų „ekspertų“, konkuruojančių dėl jūsų verslo. Pažiūrėkite, ar galite likti anonimiški ir išvengti nuobaudų, patikrinę taisykles.

Užuot metę darbą, nusipirkę brangų butą, pradėję kurti prabangių laikrodžių kolekciją ar pasiėmę mėnesio pertrauką keliauti po Europą, turėtumėte padėti sau geresnę padėtį ir pagalvoti, ko norite pasiekti. Visa ši dėmesį pritraukianti veikla privers žmones klausytis.

Nepirkite didelių pirkinių, kol nenustatėte savo asmeninių ir finansinių tikslų. Kol kas kontroliuokite savo išlaidas ir švelniai mėgaukitės sėkme.

Jei dar neturite testamento, dabar yra puiki proga jį parengti ir paliudyti. Jei norite įsitikinti, kad jūsų pinigai yra apsaugoti nuo sukčių, kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra ištirti valstybės, kurioje gyvenate, mokesčių taisykles.

Galbūt netikėsite, kad tai įmanoma, bet kažkas iš jūsų praeities, pavyzdžiui, buvęs sutuoktinis ar buvęs darbuotojas, gali nuspręsti kreiptis į teismą, kad atimtų dalį jūsų uždarbio.

Kas atsitinka, kai laimi loteriją?
Kaip veikia loterijos išmokėjimas?

Kaip veikia loterijos išmokėjimas?

Prieš išgryninant laimėjimą, dar reikia priimti svarbų sprendimą: ar imsite pinigus dabar, ar pasirinksite anuitetą? Pirmiausia apibrėžkime, ką reiškia kiekvienas išmokėjimas, kad šis vadovas padėtų priimti pagrįstą sprendimą.

Paprastai yra du būdai, kaip išgryninti loterijos laimėjimą: vienkartinė suma arba periodiniai mokėjimai, žinomi kaip anuitetas.

Keletas aspektų, pvz., jūsų amžius, finansinis stabilumas ir investavimo patirtis, gali padėti pasirinkti jums tinkamiausią pasirinkimą. Kyla klausimas, kuris yra geresnis? Geriausias veiksmas priklauso nuo individualaus skonio ir biudžeto apribojimų, todėl rinkitės išmintingai.

Palyginimui, anuitetas yra a mokėjimų serija atliekama kiekvienais metais, o vienkartinė išmoka yra vienkartinis grynųjų pinigų pervedimas. Pasiūlius tokią galimybę, didžioji dauguma loterijos laimėtojų pasirenka grynųjų pinigų išmokėjimą. Pagrindinis pranašumas yra tas, kad jie iš karto alkani visų grynųjų pinigų. Su pinigais galite daryti ką norite.

Nors daugelis loterijos laimėtojų atsisako metinio anuiteto pasirinkimo, laimėjimus laipsniškai priimti yra viena svarbi privilegija: ji veikia kaip „perdirbimo“ kortelė. Visuotinai žinoma, kad daugelis loterijos laimėtojų greitai pralaimi savo turtus. Jei pirmaisiais metais viskas nesiseka, vis tiek gausite atlyginimą kasmet ir turėsite daug galimybių tobulėti.

Kaip veikia loterijos išmokėjimas?
Kiek užtrunka gauti loterijos išmokėjimą?

Kiek užtrunka gauti loterijos išmokėjimą?

Kiekviena loterija turi savo tvarkaraštį ir bilietų tikrinimo bei prizų skyrimo būdą. Amerikietiškų loterijų taisyklės kaip Powerball ir Mega milijonai, ir net loterijose valstybiniu lygiu skiriasi nuo tų, kurios yra Jungtinėje Karalystėje.

Tai pasakius, jums nėra dėl ko jaudintis. Galite tikėtis, kad gausite jums skolingus pinigus per gana trumpą laiką.

Tačiau yra viena konstanta: laikotarpis, per kurį turite atsiskaityti už bilietą. Nepriklausomai nuo to, kur įsigijote bilietą, turite jį pasirašyti kaip įrodymą, kad esate savininkas.

Nors dauguma loterijų svetainių suteikia vienerių metų lengvatinį laikotarpį prizui išpirkti, kai kurie leidžia laimėtojams sėdėti ant pinigų iki trejų metų.

Laukimas gali atrodyti begalinis, tačiau atminkite, kad tai bus geriausia, jei neskubėsite. Loterijos laimėjimas gali pakenkti jūsų saugumui. Palaukite bent du ar tris mėnesius po to, kai nuslūgs pradinis visuomenės jaudulys, prieš imdami pinigus.

Turėsite daugiau laiko išsiaiškinti, kaip juos gausite ir tvarkysite pinigus, taip pat rasite profesionalią komandą, kuri gali padėti jums ir jūsų artimiesiems užtikrinti tvirtą ateitį.

Kiek užtrunka gauti loterijos išmokėjimą?
Kuri loterija duoda daugiausiai pinigų?

Kuri loterija duoda daugiausiai pinigų?

Pažvelkime į pirmąjį aukštą arba pradinį jackpotą, nes tai sukuria padoraus loterijos jackpoto laimėjimo precedentą. Pradinis jackpotas yra suma, į kurią grąžinamas loterijos jackpotas po laimėjimo.

Priešingai nei fiksuoto jackpoto atlygis, pvz., 25 000 $ Texas Cash Five išmokėjimas arba 1 milijono JAV dolerių pagrindinis prizas AU Australia Monday Lotto, loterijos su pradiniu jackpotu gali ir toliau didėti kiekvieną kartą perkėlus, kol pasieks loterijos viršutinę ribą arba bus išmuštas.

Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje yra didžiausi pasaulyje pradinių loterijų prizai. Tiek US Powerball, tiek Mega Millions jackpotai yra didžiausi pasaulyje. Abiejų loterijų jackpotas pasikeičia į naują maždaug 20 mln. USD sumą, kai tik jis laimimas.

Didžiausi laimėjimai kelios loterijos net nelygink su tuo! Svarbu atsiminti, kad reklamuojamas jackpotas oficialiai nusprendžiamas pagal žaidimo pardavimus ir palūkanų normas, ir jis skelbiamas prieš kiekvieną lošimą.

EuroMillions, visos Europos reiškinys, gali pasigirti antruoju pagal dydį kada nors pasiūlytu jackpotu. Aukso puodas prasideda nuo 17 milijonų eurų ir didėja, kol pasiekia maksimalią ribą.

Kitas mėgstamiausias visos Europos „EuroJackpot“ su trečiu pagal dydį pradiniu jackpotu. Šios loterijos pradinis prizas yra 10 milijonų eurų, tinkamas šansas laimėti, ir nemaža gerbėjų bazė, todėl atlygis dažnai laimimas gerokai anksčiau, nei pasiekia didžiausią ribą.

Kuri loterija duoda daugiausiai pinigų?
Kuris loterijos išmokėjimo variantas yra geriausias?

Kuris loterijos išmokėjimo variantas yra geriausias?

Kaip minėta aukščiau, abu loterijos laimėjimai turi savo privalumų. Čia pateiksime kiekvienos išmokėjimo parinkties privalumus ir trūkumus.

Vienkartinio išmokėjimo parinktis

Laimėtojai gali priimti vienkartinį grynųjų pinigų išmokėjimą. 200 milijonų eurų laimėjimo atveju laimėtojas gali pasiimti 140 milijonų eurų grynaisiais atskaičius mokesčius ir rinkliavas.

Svarstant mokesčius, pirmenybė teikiama vienkartinei išmokai. Investicijų ekspertai sutinka, kad vienkartinė suma gali atnešti didesnę grąžą nei garantuota minimali 200 mln. Pirmas žingsnis yra išsiaiškinti, kokią grynųjų pinigų dalį ketinate išleisti iš karto.

Vienas iš pagrindinių rūpesčių yra tai, kad neatsargūs nugalėtojai gali eikvoti savo turtą sau, savo artimiesiems ir vertingiems tikslams. Įžymūs žmonės, sportininkai ir paprasti žmonės, laimėję loteriją, buvo dokumentuoti kaip iššvaistę savo turtus iki bankroto pareiškimo.

Anuiteto variantas

Įmokos išmokamos kaip vienas iš karto, po to seka 20 ir daugiau įmokų.

Pagrindinis anuiteto su didele pinigų suma privalumas yra ramybė, atsirandanti žinant, kad bent 30 metų niekada nepritrūks pinigų. Tai galėtų padėti fiskališkai konservatyviems žmonėms arba žmonėms, kurie negali kontroliuoti savo išlaidų įpročių.

Tačiau pavojai egzistuoja. Per 30 metų išmoką atliekantis subjektas gali išnaudoti savo išteklius. Žinoma, jūs visada rizikuojate, kad negyvensite pakankamai ilgai, kad išleistumėte savo turtą.

Be to, kyla problemų dėl nekilnojamojo turto mokesčių, kurie būtų apmokestinami labai dideliu tarifu jūsų turtui, jei mirtumėte anksčiau nei buvo išmokėti visos įmokos.

Populiariausias būdas išsireikalauti savo laimėjimus

Paprastai mažesnius laimėjimus galima gauti grynaisiais registruotose ir teisėtose loterijose. Didesnėms sumoms, kai kurios šalys siųsti jį paštu. Aukso puodus ir itin dideles sumas geriausia gauti banko pavedimu. Geriau nenaudoti kriptovaliutų, nes jos yra nepastovios ir gali kelti pavojų jūsų lėšoms.

Kuris loterijos išmokėjimo variantas yra geriausias?
Ar loterijos laimėjimai yra apmokestinami?

Ar loterijos laimėjimai yra apmokestinami?

Bet koks gautas prizas, ar tai būtų pinigai, objektas, kelionė ar paslauga, yra apmokestinamas. Daugumos prizų rinkos vertė yra ta, kuri naudojama apskaičiuojant mokesčius.

Loterijų laimėjimams taikomi tokie pat mokesčių tarifai kaip ir kitoms pajamoms. Kadangi taip yra, jūsų prieaugis bus apmokestinamas tokiu pačiu pajamų mokesčiu kaip ir įprastas atlyginimas. Kiekvienais metais mokesčių deklaracijoje turite nurodyti visą gautą sumą.

Tarkime, kad 2020 m. loterijoje laimėjote 50 000 eurų ir pasirinkote juos gauti anuiteto išmokomis. Šią sumą turėsite įtraukti į 2020 m. apmokestinamąsias pajamas. Tas pats, jei 2020 m. imsite vienkartinę išmoką. Šią sumą taip pat reikia įrašyti. Mokesčių skaičiuotuvas yra būtinas prietaisas šiam tikslui.

Jūsų laimėjimai bus automatiškai išskaičiuojami iš mokesčių pinigų. Likusi mokestinės prievolės dalis už tą prizą bus sumokėta, kai pateiksite mokesčių deklaraciją.

Be to, loterijos laimėjimai yra laikomi asmens turto dalimi. Tai reiškia, kad po jūsų mirties jūsų turtui bus taikomas paveldėjimo mokestis (IPT), kurį mokės jūsų įpėdiniai. Jūsų turtą gali sudaryti piniginės lėšos, nekilnojamasis turtas ar kitas vertingas turtas.

Tiesa ta, kad jei laimite jackpotą, mokesčių žmonės pasibels. Tačiau tai nereiškia, kad negalite rasti būdų pagal įstatymus sumažinti savo skolą jam. Anuiteto išmokėjimas kiekvienais metais gali padėti išlaikyti žemesnę mokesčių juostą ir sumažinti mokesčių tarifą, priklausomai nuo to, kiek laimite.

Paaukoję daug pinigų labdarai, galite sumažinti apmokestinamąsias pajamas. Galite skirti dideles sumas labdarai, likdami daug pinigų asmeniniam naudojimui, priklausomai nuo laimėtos sumos.

Ar ketinate savo naujai atrastus turtus išleisti artimiausiems žmonėms? Atidžiai apsvarstykite savo metodus. Dovanų mokestis netaikomas piniginėms dovanoms iki tam tikros ribos. Taip pat nebus tiesioginės aukos medicinos ar aukštojo mokslo mokykloms.

Jei apmokate savo motinos medicinos sąskaitą arba artimiausio draugo mokslą tiesiogiai, jums nereikės pranešti apie sandorį kaip apie dovaną mokesčių tikslais.

Ar loterijos laimėjimai yra apmokestinami?