Geriausi 10 Loterija Jungtinės Valstijos 2022/2023-iais

Amerikos loterijos turi senas ir turtingas tradicijas remti svarbius viešuosius darbus ir socialinės gerovės projektus. Nuo 1776 m. JAV vyriausybė naudojo loterijas pinigų rinkimui, pradedant Nepriklausomybės karu, kuris buvo finansuojamas iš vienos pirmųjų loterijų šalyje.

Anksti pradėjus loterijas rinkti lėšas svarbiems projektams, mintis prigijo. Pinigai ankstyviesiems Amerikos projektams, tokiems kaip kelių asfaltavimas ir bažnyčių statyba, finansuoti buvo gauti iš loterijų fondų.

Geriausi 10 Loterija Jungtinės Valstijos 2022/2023-iais
Loterijų istorija JAV
Loterijų istorija JAV

Loterijų istorija JAV

Tiesą sakant, kai kurie šalies įkūrėjai rėmė loterijos lėšų naudojimą, įskaitant George'ą Washingtoną, kuris nesėkmingai bandė surinkti lėšų Virdžinijos kalnų kelio statybai. Net Thomas Jeffersonas loterijas laikė „nepakeičiamomis“. Benjaminas Franklinas nesėkmingai bandė surinkti lėšų, kad nusipirktų Revoliucijos karo pabūklą Filadelfijoje.

Johnas Hancockas sėkmingai finansavo Faneuil Hall atstatymą 1761 m. Iki 1832 m. aštuoniose valstijose buvo surengta 420 loterijų. Tai buvo loterijos pajamos, iš kurių buvo finansuojamos kolegijų pastatų statybos Jeilyje ir Harvarde. Tiesą sakant, pietinės valstijos finansavo atstatymą loterijomis pasibaigus pilietiniam karui.

Iš Anglijos kilo mintis panaudoti loterijos pajamas vyriausybės projektams finansuoti. 1600-aisiais Anglija panaudojo loterijos pajamas Jamestown kolonijai finansuoti.

Aukščiausiasis Teismas 1878 m. nusprendė, kad loterijos žaidimai demoralizuoja Amerikos piliečius, o Kongresas uždraudė pašto naudojimą loterijų žaidimams reklamuoti. Tačiau šie veiksmai nesustabdė daugumos JAV valstijų nuo vyriausybės organizuojamų loterijų įteisinimo.

1898 m. Luizianos loterijų kompanija (LLC) monopolizavo loterijas Luizianos valstijoje, pardavusi daugiau nei 20 mln. Daugiau nei 90 procentų LLC privačios loterijos lėšų buvo iš Luizianos ribų. Specialūs traukiniai reguliariai gabendavo tūkstančius kvitų į įmonės būstinę Naujajame Orleane. Kadangi bendrovės įkūrėjas mokėjo kyšius, verslas išvengė mokesčių.

LLC uždirbo 48 procentus pelno, net ir po didelių kyšių, kuriuos bendrovė sumokėjo. Pridėjus neparduotus bilietus prie statinės, iš kurios buvo išrenkami laimėjimų skaičiai, bendrovė dažnai suklastojo sistemą, kad laimėtų savo piniginį prizą. Prezidentas Benjaminas Harrisonas pasmerkė nesąžiningas loterijų agentūras, o Kongresas uždraudė loterijos bilietus perkelti į kitas valstybines linijas arba paštu. Skandalų apimta Luizianos loterijų sistema pablogino nacionalinės visuomenės nuomonę apie loterijas apskritai.

Loterijų istorija JAV
Šiuolaikinė loterija

Šiuolaikinė loterija

XX amžiaus pradžioje visuomenė pradėjo palankiau žiūrėti į loterijas. 1963 m. Naujasis Hampšyras surinko pinigų švietimui loterijomis. Iki 1967 m. Niujorkas pradėjo loteriją, kuri per pirmuosius veiklos metus uždirbo daugiau nei 53 mln. Atsižvelgdamos į sėkmę Niujorke, 1970-aisiais dvylika valstijų pradėjo loterijas. Valstybių vyriausybėms, kurios nenori didinti mokesčių, loterija yra perspektyvus pasirinkimas.

Nuo septintojo dešimtmečio loterijos Amerikoje išsivystė ir apėmė daugybę lošimų, tokių kaip nutrinami ir momentiniai laimėjimai. Kelių būsenų brėžiniai, tokie kaip „Mega Millions“ ir „Powerball“, yra labai populiarūs.

Šiandien požiūris į loteriją apsuko ratą. Tiesą sakant, kai kurie tyrimai rodo, kad dauguma amerikiečių pritaria internetinei loterijai. Net tie, kurie nedalyvauja, teigiamai žiūri į loteriją. 2014 m. „Gallup“ apklausa parodė, kad 62 procentai gyventojų mano, kad loterija yra priimtina moraliai. Valstybinės vyriausybės organizuojamos loterijos yra pati populiariausia lošimo forma JAV. Tiesą sakant, tik penkios valstijos, įskaitant Jutą, Nevadą, Havajus, Aliaską ir Alabamos valstiją, neadministruoja valstybinių loterijų.

2016 m. Niujorkas pranešė apie didžiausias pajamas iš loterijų iš visų valstijų, kuriose buvo daugiau nei 8 mln. Iki 2017 metų JAV gyventojai loterijos bilietams pirkdami išleido daugiau nei 70 mlrd. Šalia sienos esančios valstybės gauna papildomą grynųjų pinigų naudą už tarptautinius pardavimus, ypač už didžiulius „Mega Millions“ ir „Powerball“ prizus.

Šiuolaikinė loterija
Loterijos ateitis JAV

Loterijos ateitis JAV

Loterijų technologija toliau tobulėja. Valstijų vyriausybės tiria „blockchain“ kaip žaidimų ateitį. Loterijoje pasitikėjimas yra būtinas. Blockchain technologijos nulaužti ar pakeisti praktiškai neįmanoma. Momentinių, burtų ir kitų loterijų žaidimuose „blockchain“ technologija gali sustiprinti žaidėjų pasitikėjimą žaidimo rezultatu. Tačiau vartotojų žaidimo loterijos būdo keitimas gali užtrukti.

Šiuo metu pažangiausios internetinės technologijos suteikia alternatyvų būdą lažybininkams pirkti bilietus ir dalyvauti loterijos žaidimuose. Kadangi tikimasi, kad loterijų rinkos vertė per ateinančius kelerius metus pasieks daugiau nei 625 mlrd. visi dalyvaujantys.

Atrakcija

Internetinės loterijos šansai yra labai prasti, palyginti su kitomis žaidimų galimybėmis. Tačiau jackpotai yra didžiuliai, o tai yra pagrindinė JAV loterijos bilietų pirkėjų atrakcija. Visų pirma, didelės išmokos loterijos, pvz., „Powerball“, padidina bilietų pardavimą, kai aukso puodas ir toliau didėja. Amerikiečiai, perkantys loterijos bilietus, fantazuoja tapti momentiniais milijonieriais.

Prisijungęs

Interneto galia tik padidina pardavimus. 2011 m. valstybės gavo įgaliojimus platinti internetinės loterijos produktus. Teisingumo departamentas paskelbė memorandumą, kuriame paaiškino, kad laidų įstatymas taikomas tik sporto lažyboms. Toks įstatymo aiškinimas atvėrė kelią internetinėms loterijos žaidimams, kurias nekantriems gyventojams pasiūlė kelios valstybės.

Įstatymai

Istoriškai azartiniai žaidimai padėjo viešosioms ir privačioms įmonėms surinkti lėšų JAV. Pavyzdžiui, 1765 m. Harvardas ir Jeilis rengė loterijas, kad surinktų pinigų. Harvardas pradėjo rinkti pinigus loterijose beveik prieš dešimtmetį 1747 m. Iki šeštojo dešimtmečio 11 JAV valstijų palaikė legalų bingo. Šiandien geriausios loterijų svetainės yra legalios 48 valstijose, Puerto Rike, Mergelių salose ir Kolumbijos apygardoje. Vajomingas neseniai pradėjo loterijų operacijas 2013 m. Visos bilietų loterijos yra JAV valstybinės ir yra licencijuotos valstybinių loterijų komisijų.

Loterijos ateitis JAV
Populiarios loterijos JAV

Populiarios loterijos JAV

Powerball

Powerball yra populiarus visoje šalyje, pritraukiant žaidėjus, kurie nori laimėti didelius prizus. Po du kartus per savaitę šeštadienį ir trečiadienį žaidėjai pasirenka penkis skaičius nuo 1 iki 69, kad galėtų laimėti, ir Powerball skaičių nuo 1 iki 26.

Žaidimo jackpotas prasideda nuo 20 milijonų dolerių ir tęsiasi tol, kol kas nors laimi. Tie, kurie pralaimi, taip pat gali laimėti kitus prizus, suteikdami žaidėjams 1 iš 25 galimybę ką nors laimėti. Loterijos US Powerball jackpot laimėtojai gali nuspręsti gauti pinigus kaip metinį mokėjimą beveik 30 metų arba priimti vienkartinę pinigų sumą.

Mega milijonai

Kaip visame pasaulyje populiarus žaidimas, Mega milijonai siūlo žaidėjams galimybę laimėti milijonus su piešiniais penktadienį ir antradienį. Žaidėjai pasirenka penkis skaičius nuo 1 iki 70 ir Mega Ball skaičių nuo 1 iki 25. Kaip ir dauguma loterijos žaidimų, vartotojai gali leisti loterijos kompiuterinei sistemai pasirinkti atsitiktinai sugeneruotą skaičių.

Jei žaidėjas atspėjo laimėjimo skaičių arba atsitiktiniais skaičiais pataikė į JAV loterijos jackpotą, jis gali atsiimti savo laimėjimą. Tačiau „Mega Millions“ jackpoto šansai yra prasti – tik 1 iš 302 mln. Laimei, turint devynis prizų lygius, tikimybė, kad žaidėjas laimės šiek tiek pinigų, yra 1 iš 24. Kaip ir Powerball, laimėtojai pasirenka, ar priimti visą grynųjų pinigų išmokėjimą, ar metinius mokėjimus.

Niujorko loto

New York Lotto siūlo geriausius prizus, didžiausias jackpotas siekė 72,5 mln. Kad galėtų išsinešti namo panašius jackpotus, žaidėjai du kartus per savaitę perka bilietus į loteriją. Pasirinkęs šešis skaičius nuo 1 iki 59, bilietų pirkėjas turi galimybę gauti 2 milijonų dolerių minimalų jackpotą. Pasirinkę teisingą premijos kamuoliuką, žaidėjai gali išsinešti antrinį prizą. Tačiau jei niekas nelaimi, jackpotas ir toliau auga.

Populiarios loterijos JAV
JAV loterijos mokėjimo būdai

JAV loterijos mokėjimo būdai

Iki šiol „MasterCard“ ir „Visa“ yra populiariausi būdai mokėti už geriausius internetinės loterijos bilietus internetu ir sausumos įstaigose. Tačiau JAV loterijai tobulėjant ir vis daugiau žaidėjų perkant bilietus iš interneto svetainių, keičiasi ir mokėjimo būdai. Štai keletas JAV loterijos žaidėjų būdų mokant už bilietus.

sąskaita

Norėdami įsigyti loterijos bilietą geriausiose loterijų svetainėse, JAV žaidėjai turi atidaryti paskyrą įgaliotoje svetainėje. Paprastai sąskaitos atidarymas yra paprastas procesas, apimantis kelis paprastus veiksmus. Pavyzdžiui, žaidėjas turi pateikti kontaktinę informaciją, patvirtinti el. pašto adresą ir pateikti tapatybės patvirtinimo informaciją. Kai informacija bus patvirtinta, dauguma loterijų internetinių svetainių leis žaidėjui įsigyti bilietus.

E-piniginė

Elektroninė piniginė suteikia klientams galimybę įnešti, laikyti ir pervesti pinigus internetu. Kredito ar debeto kortele žaidėjas įneša pinigus į elektroninę piniginę, kurią loterijos svetainė priima. Žaidėjai taip pat gali pervesti pinigus į elektroninę piniginę banko pavedimu. Žaidėjai dažnai naudoja kitas el. pinigines, kad finansuotų el. piniginės sąskaitą. Pervesdamas lėšas į JAV loterijos sąskaitą su elektronine pinigine, žaidėjas gali nusipirkti bilietus neatskleisdamas savo banko sąskaitos ar kredito kortelės informacijos loterijai.

JAV loterijos mokėjimo būdai
DUK

DUK

Koks yra didžiausias kada nors Amerikoje laimėtas Powerball jackpotas?

„Powerball“ aukso puodo rekordas yra 1,58 mlrd. Ją padalino trys laimėtojai, kurie kiekvienas įsigijo bilietą Tenesyje, Floridoje ir Kalifornijoje. 2016 m. sausio 13 d. Marvinas ir Mae Acosta iš Kalifornijos, Johnas ir Lisa Robinsonai iš Tenesio bei Davidas Kaltschmidtas ir Maureen Smith iš Floridos laimėjo 528 mln. USD prieš mokestinius įsipareigojimus.

Visi laimėtojai nusprendė sutikti su visa vienkartine 327 mln. 2019 m. laimingasis laimėtojas gavo didžiausią vieno laimėtojo jackpotą žaidimo istorijoje. Nugalėtojo 768 milijonų dolerių anuitetai turėtų reikšti, kad Viskonsino gyventojas yra skirtas visam gyvenimui.

Kaip laimėtojai pasirenka anuiteto mokėjimą ir vienkartinę išmoką grynaisiais?

Internetinės loterijos laimėtojams JAV atsiskaitymas siūlomas dviem būdais: pilnas mokėjimas grynaisiais arba metiniai mokėjimai, paskirstyti 29 metams. Anuitetas turi didesnę vertę nei vienkartinė išmoka. Pasirinkimas tarp dviejų išmokėjimo variantų priklauso nuo laimėtojo tikslų. Laimėtojas dažnai pasirenka vienkartinės išmokos variantą, nes nori kontroliuoti, kaip investuojami pinigai.

Vienkartinės išmokos gali padėti jackpoto laimėtojams išvengti ilgalaikių mokesčių įsipareigojimų ir suteikti laimėtojui pinigų investuoti į akcijas, nekilnojamąjį turtą ir kitus didelio pajamingumo pasirinkimus. Tačiau ilgalaikės anuiteto išmokos turi mokesčių lengvatų. Federaliniai vienkartinės sumos mokesčiai iš karto atims didelę loterijos laimėjimų dalį.

Ar yra koks nors būdas garantuoti laimėjimą loterijoje JAV?

Taip, loterijos bilietų pirkėjas garantuotai laimės, jei pirks bilietus kiekvienai loterijos skaičių kombinacijai. Daugumai žaidėjų ši lošimo internetinėje loterijoje sistema nėra reali. Tačiau tas, kuris turi atsargų milijonus, gali nusipirkti kiekvieną derinį, kad gautų 1 milijardą ar daugiau.

Kai jackpotas išaugs, dauguma žaidėjų pirks bilietus baseine su šeimos nariais ar bendradarbiais, todėl kuo daugiau bilietų grupė nusipirks, tikimybė laimėti padidės.

DUK

Vėliausios naujienos

Loterijos įvairiose šalyse
2022-08-09

Loterijos įvairiose šalyse

Loterijos daugelyje šalių egzistuoja jau daugiau nei šimtmetį. Vyriausybės jas naudojo siekdamos gauti pajamų iš įvairių projektų ir teikti pramogas savo žmonėms. Daugumoje vietų loterija nebuvo niekinama kaip kitos azartinių lošimų formos. Iki šiol loterijos vis dar yra labai populiarios visame pasaulyje. Internetas padarė juos dar patogesnius, nes žaidėjai gali prisijungti prie loterijų net ir už savo šalių ribų. Štai keletas didžiausių loterijų visame pasaulyje pagal šalį.