Premijos kodai

Norint išlaikyti nuolatinius klientus, internetinėms loterijomis reikia daugiau nei tiesiog jaudinančių žaidimų. Būtent čia atsiranda premijos ir akcijos. Premijos kodai skirti ne tik norint gauti reklamą. Jie padeda reklamuoti loterijos svetainę ir sekti kiekvieną kampaniją. Kiekvienas premijos kodas sutampa su jų vykdoma akcija. Šiame vadove paaiškinama, kas yra loterijos premijų kodai ir kaip juos naudoti.

Premijos kodai
Kas yra loterijos premijos kodas?

Kas yra loterijos premijos kodas?

Loterijos premijos kodas yra simbolių, dažniausiai skaičių ir raidžių, susijusių su atitinkama premija, eilutė. Pavyzdžiui, loterijos svetainė, siūlanti 50 USD depozito premija naujiems žaidėjams gali pateikti kodą LOTTO50 arba panašų raktą. Kodas turi būti naudojamas pervedant lėšas į loterijos svetainę, kad atrakintumėte nemokamą 50 USD. Loterijos svetainė nusprendžia, ar norint atidaryti premiją reikia kodo, ar ne.

Kai kurios svetainės pateikia kuponų kodus, kad pridėtų linksmą elementą, kai reikalaujama premijos. Daugeliu atvejų premijoms be įnašo nereikia reklamos kredito kodo.

Viena iš dažniausiai siūlomų premijų yra rungtynių premija, kuri gaunama kaip pradinio įnašo procentas, pvz., 50%. Jei žaidėjas įneša 300 USD, loterijos svetainė suteikia papildomus 150 USD už statymą.

Kitas populiarus premijos kodas yra reklamos kredito kodas, skirtas draugams. Premijos suma gali skirtis ir norint gauti atlygį, žaidėjas turi užsiregistruoti. Kartais internetinėse loterijose išleidžiamos specialios akcijos, pvz., savaitinės papildymo premijos, kurios yra ribotos arba suteikiamos per turnyrą.

Kas yra loterijos premijos kodas?
Kaip naudoti loterijos premijos kodus

Kaip naudoti loterijos premijos kodus

Premijos kodai gali suteikti nemokamą dalyvavimą loterijoje. Tai vieni iš paprasčiausių būdų pradėti žaisti loterijos žaidimus. Kadangi premijos kodas suteikia nemokamus pinigus, žaidėjai privalo atidaryti sąskaitą, kur galėtų įnešti nemokamus pinigus. Štai įprastas procesas, kurio reikia norint paversti internetinės loterijos premija į tikrus pinigus.

 1. Gaukite premijos kodą iš išdavimo svetainės ir spustelėkite nuorodą.
 2. Užregistruokite loterijos sąskaitą su tokia informacija kaip el. pašto adresas, telefono numeris ir gyvenamoji šalis.
 3. Taikykite premijos kodą ir paspauskite patvirtinimo mygtuką.
 4. Loterijos svetainė siunčia el. laišką, patvirtinantį naujai atidarytą loterijos paskyrą.
Kaip naudoti loterijos premijos kodus
Kaip veikia loterijos premijų kodai?

Kaip veikia loterijos premijų kodai?

Užsiregistravęs geriausių premijų kodų loterijose, loterijos žaidėjas paprastai įveda norimo pasiūlymo kupono kodą. Jei svetainėje nenurodyta kitaip, galima įvesti kuo daugiau premijų kodų.

Tačiau kiekvienas pasiūlymas turi būti užpildytas pagal prašomą užsakymą. Tada loterijos svetainės stebės dažniausiai įvestus kodus, kad galėtų žinoti žaidėjams patrauklesnį pasiūlymą ir taip pagerinti savo rinkodaros kampanijas.

Reguliarūs žaidėjai taip pat gali naudoti premijų kodus, kad gautų perkėlimo premijas. Kitas atlygis iš loterijų su premijų kodais yra lojalumo arba VIP programa. Tai pagerina žaidėjų patirtį su taškais, kuriuos galima iškeisti į grynuosius pinigus, nemokamus statymus ir specialius skanėstus. Kai kurios lojalumo premijos apsiriboja tam tikrais žaidimais, tačiau joms taikomi apribojimai, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo.

Kaip veikia loterijos premijų kodai?
Internetiniai loterijos bilietai su premijos kodais

Internetiniai loterijos bilietai su premijos kodais

Žmonės visame pasaulyje dabar loterijas suvokia kitaip, nes internetinės loterijos. Nepriklausomai nuo geografinių ribų, žaidėjai gali dalyvauti tarptautinėse loterijose nepirkdami popierinių bilietų. Paprastai yra dviejų tipų loterijos bilietai, kuriuos žaidėjai gali nusipirkti internetu ir gauti kai kuriuos premijos kodus.

Konsjeržo paslaugų bilietai

Prieš internetinių loterijų atsiradimą šalys apribodavo užsienio žaidėjų dalyvavimą jų lošimuose nacionalinės loterijos. Laimei, internetas suteikia galimybę kiekvienam įsigyti loterijos bilietus per konsjeržo paslaugas.

Tai programa, kuri perka ir saugo loterijos bilietus iš pirminio tiekėjo ir platina juos suinteresuotiems žaidėjams. Su nugalėtojais elgiamasi taip pat, lyg jie būtų žaidę asmeniškai. Kai kuriems konsjeržo paslaugų bilietams taikomas tvarkymo mokestis, o kiti ima nedidelę dalį iš laimėjimo.

Sindikatai ir bilietų paketai

Loterijos iš esmės yra rizikingos, nes tikimybė laimėti gali būti labai maža. Šiuo klausimu žaidėjai susirenka pirkti kolektyvinius bilietus, kurie laikomi sindikatais arba paketais. Pagal šį susitarimą dalyviai turi vienodą laimėjimo dalį. Paprastai grupė perka daugiau bilietų nei pavieniai žaidėjai; taigi, jų laimėjimo potencialas yra didesnis.

Šis metodas padeda sumažinti grynųjų pinigų sumą, kurią kiekvienas žaidėjas turi įnešti. Tradiciškai draugai ir šeimos sudarydavo sindikatus. Tačiau šiandien nepažįstami žmonės, prisijungę per internetą, gali padaryti tą patį ir vis tiek pasinaudoti loterijos premijų kodais. Loterijos sindikatai ir paketai yra prieinami su mėnesine prenumerata arba vienkartiniais pirkiniais.

Internetiniai loterijos bilietai su premijos kodais
Suprasti premijų kodų taisykles ir sąlygas

Suprasti premijų kodų taisykles ir sąlygas

Kad iš loto sąskaitos išsigrynintų suderintus indėlius ar premijinius pinigus, žaidėjas turi juos statyti kelis kartus. Jei premijos kodo lažybų reikalavimas yra 20 kartų, norint konvertuoti 150 USD premiją į išimamus pinigus, reikės sumokėti 3000 USD. Net jei premijos pinigai yra aktyvūs sąskaitoje, gavėjas negali jų išimti prieš panaudodamas statymams.

Sąlygos ir sąlygos labai skiriasi ir gali būti taikomos ne visiems žaidimams. Žaidėjai turi atidžiai perskaityti informaciją prieš pirkdami loterijos bilietus internetu. Premijų kodais siekiama pagerinti lošimą, todėl tai nėra lengvas būdas užsidirbti pinigų.

Tipiškas premijos kodo lažybų reikalavimas yra laiko limitas. Pavyzdžiui, Michigan iLottery premijos kodas baigiasi per 24 valandas. Kitas apribojimas susijęs su pasitraukimu. Kai kurios loterijos trukdo žaidėjams išgryninti savo laimėjimus, laimėtus naudojant specialius premijos kodus, kol nepraeis tam tikras laikotarpis arba kol jie padaryti kitą indėlį.

Šie apribojimai yra skirti žaidėjams suteikti skubos jausmą, o tai naudinga internetinei loterijai. Jie taip pat sumažina nesąžiningų žaidėjų piktnaudžiavimą premijos kodu. Amžiaus riba užtikrina, kad loterijose gali dalyvauti tik teisėti dalyviai.

Suprasti premijų kodų taisykles ir sąlygas
Kokios loterijos siūlo premijų kodus?

Kokios loterijos siūlo premijų kodus?

Internetas yra geriausia vieta gauti geriausius premijų kodų loterijas. Šios loterijos šiandien turi reklaminius kodus internetiniams žaidėjams.

PA iLottery premijos kodas

Pensilvanijos iLottery premijos kodas 2022 m. yra PLAY20. Svetainėje yra keletas žinomų loterijų Jungtinėse Valstijose. Šiuo metu nauji žaidėjai, prisiregistravę ir pritaikę PLAY20 kodą, gali nemokamai pasiimti 20 USD. Be to, pirmas įnašas turi teisę į 100% atitikimo premiją, neviršijančią 500 USD.

Kokios loterijos siūlo premijų kodus?
PA iLottery premijos kodai

PA iLottery premijos kodai

Tie, kurie domisi, gali pasinaudoti pasiūlymu šiais paprastais žingsniais.

 1. Spustelėkite PA iLottery premijos mygtuką, kad atskleistumėte kodą.
 2. Nuoroda nukreipia žaidėją į registracijos puslapį.
 3. Prisiregistruokite nurodydami el. pašto adresą, vardą, namų adresą, lytį, gimimo datą ir du saugumo klausimus.
 4. Įveskite kodą PLAY20 į premijos kodo segmentą (skirta didžiosioms ir mažosioms raidėms).
 5. Eikite į mokėjimo puslapį ir įneškite bet ką nuo 10 USD.
 6. Pirmasis įnašas yra suderinamas nuo dolerio už dolerį iki 500 USD.

PA loterijoje yra 10 kartų didesnė indėlio ir premijos pinigų statymo sąlyga.

PA iLottery siūlo VIP žaidėjų klubą, kuris suteikia žaidėjams galimybę gauti daugiau kuponų kodų, dovanų, pritaikytų patarimų ir išskirtinių pasiūlymų. Prisijungti prie klubo galima nemokamai per piktogramą PA loterijos pagrindiniame puslapyje.

Platforma sveikina naujus narius su 5 USD, kad galėtų žaisti žaidimus nemokamai. Visiems nariams teikiamos kasdienės akcijos apima 20% grynųjų pinigų grąžinimo premiją ir momentinius laimėjimus iš antrojo šanso. Pensilvanijos loterijoje gali žaisti tik tie, kurie yra 18 metų ir vyresni.

PA iLottery premijos kodai
Kelių loto premijų kodai

Kelių loto premijų kodai

„Multi Lotto“ platformoje yra daugiau nei 50 internetinių loterijų, kurių pagrindinis prizas viršija 1 mln. „Multi Lotto“ loterijos premijų kodai yra prieinami registruojantis platformoje. Žaidėjai gali nusipirkti bilietus per kelias sekundes.

Kiekvienas premijos kodas suteikia prieigą prie unikalių pasiūlymų, todėl labai svarbu patikrinti, ar nėra atnaujinimų Multi Lotto svetainėje. Premijos kodas šio įrašo metu siūlo 100% atitiktį iki 50 eurų už indėlius. Tai taikoma ir naujiems žaidėjams.

Registruodamiesi Multi Lotto žaidėjai turi užpildyti asmeninę informaciją, pvz., el. pašto adresą, vardą, pavardę, gimimo datą, telefono numerį, dabartinę šalį ir miestą. Sukūręs slaptažodį, žaidėjas gali reikalauti premijos atlikdamas šiuos veiksmus.

 1. Eikite į Mano paskyra.
 2. Pridėkite indėlio sumą naudodami tinkamą mokėjimo būdą.
 3. Įveskite premijos kodą į atitinkamą lauką.
 4. Sutikite su taisyklėmis ir sąlygomis pažymėdami nurodytą langelį.
 5. Norėdami užbaigti procesą, spustelėkite pateikimo mygtuką.

Sąskaita turi būti paruošta su indėlio suma ir premijos pinigais lažyboms.

Kelių loto premijų kodai
Mega Millions premijos kodai

Mega Millions premijos kodai

„Mega Millions“ žaidžiama 44 JAV valstijose, o jackpoto prizai prasideda nuo 40 mln. Didžiausias jackpotas istorijoje, ištrauktas 2012 m. kovo 30 d., buvo didžiulis 656 mln. Pirmasis „Mega Million“ lošimas įvyko 2002 m. ir nuo to laiko daugelis lošėjų laimėjo jackpotą.

Visoje JAV yra įvairių įgaliotųjų mažmenininkų, parduodančių „Mega Millions“ bilietus, tačiau lengviausias būdas nusipirkti yra regioninėse svetainėse, kurios yra nurodytos pagrindinėje svetainėje. Pavyzdžiui, žaidėjai gali patikrinti premijų kodus ir žaisti žaidimą Mičigano, Ilinojaus ir Kentukio loterijose. Bilietų kainos prasideda nuo 2 USD, o tikimybė laimėti yra viena iš 24.

Nors norint dalyvauti loterijoje „Mega Millions“ premijos kodas nėra privalomas, verta sekti visas naujienas. Kol kas reklamos kredito kodų nėra. Žaidimo taisyklės paprastos:

 • Pasirinkite penkis skaičius nuo vieno iki 75
 • Pasirinkite papildomą skaičių nuo vieno iki 15
 • Laukite burtų traukimo

„Mega Millions“ lošimai vyksta du kartus per savaitę (antradienį ir penktadienį).

Mega Millions premijos kodai
EuroLotto premijos kodas

EuroLotto premijos kodas

Euro loto yra didžiausias dienos loterijos jackpotas Europoje. Jos kelių milijonų eurų prizas pritraukia daug vartotojų išbandyti savo laimę internete. Žaidėjai gali pasirinkti tokias nutrinamas korteles kaip Lucky Triple, Silver Streak ir Gold Rush. Bet kaip Euro Lotto premijos kodas paverčiamas prizu?

Žaidėjams tereikia susikurti paskyrą užpildant registracijos formą. Be asmeninės informacijos pateikimo, žaidėjai turi įvesti atitinkamą Euro loto kupono kodą. Dabartinis kodas suteikia prieigą prie 100% depozito premijos su maksimalia 100 € riba. Minimalus įnašas yra 20 €.

Tiems, kurie renka „Euro Lotto“ premijos kodą iš trečiosios šalies nuorodos, kodo įdėti į indėlio puslapį nereikia. Užsiregistravę per nuorodą, jie gali tęsti statymą. Loterijos bilietas kainuoja 2 eurus, o klientai turi pasirinkti dvi raides ir penkis skaičius. Burtai vyksta kiekvieną dieną 20 val., o laimėtojai skelbiami Euro loto svetainėje.

Reikėtų pažymėti, kad net ir su premijos kodu negalima laimėti Euro Lotto jackpoto tol, kol neįneša įnašo. Yra daug būdų, kaip apdoroti mokėjimą, įskaitant MasterCard, Visa, banko pavedimą ir Skrill.

EuroLotto premijos kodas
Kaip būti atsakingu loto žaidėju

Kaip būti atsakingu loto žaidėju

Atsakingas lažybos yra labai svarbios tiek žaidėjams, tiek jų šeimoms. Būti atsakingam reiškia suprasti loterijos mechanizmą ir kontroliuoti statymus, kad nepakenktumėte asmeniniams finansams, savigarbai, santykiams ir darbui.

Azartinių lošimų problemos požymiai yra lošimo masto slėpimas nuo artimųjų, sąskaitų neapmokėjimas loterijos bilietų pirkimo sąskaita, bendruomenės kritika ir nutrūkę santykiai dėl per daug lošimo.

Laimei, pagalba yra prieinama tiems, kurie susiduria su lošimo problema. Karštosios linijos veikia 24 valandas per parą ir yra konfidencialios, todėl nėra jokios priežasties vengti susisiekti.

Geriausi atsakingo lošimo loterijose patarimai

 • Savarankiškas draudimas: visi, turintys lošimo problemų, turėtų likti atokiau nuo loterijų tiek internete, tiek neprisijungus.
 • Dolerio limito nustatymas: kad išvengtų pernelyg didelio lošimo, kiekvienas loterijos žaidėjas turi nustatyti konkretų biudžetą pagal savo finansines galimybes. Tai padeda neprarasti daugiau pinigų, kai pirmoji suma jau išleista. Išlaidos loterijai turėtų būti laikomos pramogų išlaidomis, o ne investicijomis.
 • Nežaisti loterijos su paskola: lažybos iš skolintų pinigų yra lengviausias būdas patekti į skolų ciklą.
 • Laiko limitas: Neteisinga lošti be jokios priežasties arba bet kada, kai užklumpa nuobodulys. Verta tyčia žaisti loterijos žaidimus, sudarant konkretų tvarkaraštį.
 • Draudžiama žaisti azartinius žaidimus apsvaigus: alkoholis ir narkotikai pablogina apsisprendimą ir gali priversti peržengti iš anksto nustatytas ribas.
Kaip būti atsakingu loto žaidėju