Lotto247 apžvalga

Age Limit
Lotto247
BonusGaukite 50% depozito premiją
TrustedTrustedCheckmark
VerifiedVerifiedCheckmark
SecureSecureCheckmark
Lotto247
Gaukite 50% depozito premiją
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Lotto247

Apie Lotto247

Lotto247 yra vienas geriausių variantų bet kuriam loterijos žaidėjui. Lotto247 daugiausia dėmesio skiria loterijomis, tačiau siūlo keletą kitų greitų žaidimų, tokių kaip lošimo automatai, keno ir stalo žaidimai. Šiuo metu šis internetinių loterijų tiekėjas siūlo daugiau nei 15 skirtingų loterijų iš viso pasaulio, todėl tai yra viena geriausių internetinių loterijų svetainių.

Lotto247 įkurta 2004 metais ir nuo tada teikia patikimas paslaugas. Ji priklauso Kipre įsikūrusiai įmonei „Secure View Services“ ir ją valdo. „Secure View Services“ taip pat valdo keletą kitų internetinių loterijų svetainių, kurios suteikia „Lotto247“ daug patirties. Loterijos svetainė yra licencijuota ir ją reguliuoja Kiurasao žaidimų komisija. Licencijos numeris yra 8048/JAZ.

Lotto247 naudoja pažangias saugumo technologijas. Tokios technologijos apima SRC Private Security ir SSL šifravimą, kurie padeda užtikrinti, kad loterijos svetainė būtų saugi ir saugi. Vartotojo sąsaja taip pat gana intuityvi ir net naujiems vartotojams lengva žaisti savo mėgstamą loteriją. Iškilus problemoms, žaidėjai gali bet kada susisiekti su klientų aptarnavimo atstovais. Visa tai kartu su internetinių loterijų teikėjo per daugelį metų sukurtu patikimumu leidžia Lotto247 žaidėjams žaisti ramiai.

Loterijos prieinamos Lotto247

EuroJackpot

EuroJackpot yra viena didžiausių tarptautinių loterijų Europoje, garsėjanti tuo, kad siūlo labai patrauklius jackpotus iki 90 mln. Loterija vyksta nuo 2012 m. Laimėtojai turi atitikti penkis skaičius iš 50 ir du papildomus skaičius iš dešimties kitų skaičių, kad laimėtų jackpotą.

EuroMillions

EuroMillions yra dar viena tarptautinė loterija, kuri buvo pradėta 2004 m. Loterija vyksta du kartus per savaitę. Norėdami laimėti jackpotą, žaidėjai turi atitikti penkis pagrindinius skaičius iš 50 ir du laimingus žvaigždžių skaičius iš 12 kitų skaičių.

Mega milijonai

Mega milijonai yra viena populiariausių loterijų JAV. Didžiausias jackpoto laimėjimas loterijos istorijoje siekia 1,537 mlrd. Burtai vyksta kiekvieną antradienį ir penktadienį. Kiekvienas loterijos įrašas kainuoja 2 USD.

SuperEna Max

SuperEna Max yra žinomas dėl savo patrauklaus minimalaus 76 milijonų eurų jackpoto, kuris auga kiekvieną kartą, kai vyksta burtų traukimas, o laimėjimas nelaimi. Lygiosios vyksta tris kartus per savaitę, suteikiant žaidėjams daugiau galimybių laimėti.

Powerball

Powerball yra viena iš seniausių Amerikos geriausių loterijų, kuri vis dar veikia, pradėta 1992 m. Daugiavalstybių loterijų asociacija priklauso ir ją valdo. Burtai buvo rengiami du kartus per savaitę, tačiau 2021 m. rugpjūčio mėn., kai buvo įvestas trečiasis savaitinis burtų traukimas, padėtis pasikeitė.

SuperEnalotto

SuperEnalotto yra didžiausia Italijos loterija. Viena iš jo populiarumo priežasčių yra ta, kad jis siūlo vienus didžiausių jackpotų pasaulyje, nors ir su mažais laimėjimo šansais. Laimėtojai turi atitikti šešis skaičius iš 90 skaičių fondo, kad laimėtų jackpotą.

La Primitiva

„La Primitiva“ šiuo metu yra seniausia visame pasaulyje įsteigta loterija, kuri vis dar veikia, skaičiuojama nuo 1800 m. Ispanijoje vykdoma loterija reikalauja, kad žaidėjai atitiktų šešis skaičius iš 90. Didžiausias šios loterijos kada nors laimėtas aukso puodas yra 101,7 mln. eurų po 56 pervedimų.

Kitos žinomos loterijos yra prieinamos adresu „Lotto247“ apima „Oz Powerball“, „El Gordo“, „Mega Millions Max“, „Cash4Life“, JK loterija, „Oz Lotto“, „France Lotto“, ir Powerball Plus.

Mokėjimai Lotto247

Lotto247 siūlo a platus mokėjimo variantų pasirinkimas. Tačiau kai kurios iš šių parinkčių taikomos tik konkrečioms šalims. Pirkėjai turėtų atsižvelgti į keletą veiksnių, kad nustatytų, kuris mokėjimo būdas jiems yra tinkamiausias. Tokie veiksniai apima operacijos kainą, operacijos apdorojimo laiką ir naudojimo paprastumą. Žemiau pateikiamos Lotto247 mokėjimo parinktys.

Banko kortelės

Lotto247 leidžia vartotojams iš viso pasaulio įsigyti loterijos bilietus naudojant Visa arba MasterCard korteles. Mokėjimai, atlikti naudojant šią parinktį, paprastai užtrunka minimaliai, ypač kai žaidėjas finansuoja savo žaidimo sąskaitą. Tačiau pirmą kartą naudotojams gali tekti ilgiau palaukti, kol bus patvirtinta kortelės informacija.

Elektroninės piniginės

Elektroninės piniginės taip pat gana populiarios tarp „Lotto247“ žaidėjų. Taip yra todėl, kad mokėjimai elektroninėmis piniginėmis yra saugūs ir apdorojami nedelsiant. Mokėjimo būdas ypač patogus žaidėjams, kurie paskutinę minutę nori įsigyti loterijos bilietus. Daugumoje elektroninių piniginių paprastai netaikomi operacijų mokesčiai. Kai kurios galimos el. piniginės parinktys yra „Neteller“, „Skrill“, „MuchBetter Wallet“, „Web Money“ ir „Jeton“.

Iš anksto apmokėtos virtualios kortelės

Išankstinio mokėjimo virtualios kortelės leidžia žaidėjams įsigyti loterijos bilietus nepateikiant banko informacijos. Mokėjimai, atlikti naudojant šį internetinės loterijos mokėjimo būdą, apdorojami nedelsiant. Geras Lotto247 siūlomų išankstinio mokėjimo virtualių kortelių pavyzdys yra AstroPay kortelė.

Kriptovaliuta

Lankytojai, kurie pirmenybę teikia anonimiškumui perkant loterijos bilietus, turi kriptovaliutų pasirinkimą. Lotto247 siūlomos kriptovaliutos yra Ethereum, Bitcoin, Bitcoin Cash ir Litecoin.

Registracija Lotto247

Lotto247 paskyros registracijos procesas yra gana paprastas ir trunka tik kelias minutes. Kiekvienas vyresnis nei 18 metų asmuo gali susikurti paskyrą internetinės loterijos svetainėje, neatsižvelgiant į savo šalį. Sąskaitos sukūrimas Lotto247 nieko nekainuoja.

Nauji žaidėjai pirmiausia turi apsilankyti oficialioje Lotto247 svetainėje, kad pradėtų sąskaitos atidarymo procesą. Patekę į svetainę, jie gali spustelėti Registruotis raginimas viršutiniame dešiniajame pagrindinio puslapio kampe.

Spustelėjus raginimą, vartotojas paraginamas įvesti savo informaciją, įskaitant vardą, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Vartotojai taip pat turi pasirinkti saugų slaptažodį, kurį naudos bet kuriuo metu norėdami pasiekti savo paskyrą. Kitas žingsnis – perskaityti paskyros naudojimo sąlygas ir pateikti prašymą sukurti paskyrą.

Sėkmingai sukūrę Lotto247 sąskaitą, vartotojai turėtų įnešti lėšų, kad galėtų žaisti bet kokią loteriją. Reikėtų pažymėti, kad Lotto247 paprastai siūlo iki 50% premiją už pirmąjį įnašą. Laukėjai visada turėtų apsvarstyti galimybę tuo pasinaudoti. Tačiau žaidėjai premiją gali panaudoti tik siūlomiems žaidimams žaisti, o ne loterijos bilietams įsigyti.

Lotto247 remiamos šalys

Lotto247 priima lažybininkus iš daugelio skirtingų pasaulio šalių. Tačiau yra keletas šalių, kurios nepalaikomos. Tokie dažniausiai yra tie, kur įstatymai draudžia piliečiams lošti ir neleidžia lošimų organizatoriams siūlyti savo piliečiams paslaugas.

Paprasčiausias būdas, kuriuo žaidėjai gali nustatyti, ar Lotto247 palaiko jų šalis, yra užsiregistruoti paskyrai. Taip yra todėl, kad paskyras galima sėkmingai užregistruoti tik tuo atveju, jei pirkėjas užsiregistruoja iš palaikomos šalies. Viena iš alternatyvų, kurią gali naudoti pirkėjai iš nepalaikomų šalių, yra virtualūs privatūs tinklai (VPN).

Palaikymas

„Lotto247“ investavo į savo klientų aptarnavimo skyrių, siekdama užtikrinti, kad vartotojai gautų pagalbą, kurios jiems gali prireikti pačiu patogiausiu būdu. Labai profesionalių klientų aptarnavimo atstovų komanda visada pasiruošusi atsakyti į bet kokią jiems siunčiamą užklausą. Toliau pateikiami keli būdai, kaip vartotojai gali pasiekti klientų aptarnavimo paslaugas.

Gyvas pokalbis

Pagrindinis ir greičiausias klientų aptarnavimo kanalas yra tiesioginis pokalbis. Vartotojai gali prisijungti prie tiesioginio pokalbio iš oficialios Lotto247 svetainės. Tiesioginis pokalbis paprastai pasiekiamas 24 valandas per parą.

El. paštas

El. paštas yra kita alternatyva, kurią vartotojai gali pasirinkti. El. laiškai dažniausiai praverčia tais atvejais, kai dėl problemos reikia išsamaus paaiškinimo. Klientų aptarnavimo atstovai gali atsakyti į el. laiškus išsamiau.

Skambutis

Tiesiogiai paskambinti Lotto247 klientų aptarnavimo tarnybai neįmanoma. Tačiau yra galimybė prašyti atgalinio skambinimo. Tada kitas laisvas agentas gali perskambinti patogiausiu laiku.

Kodėl verta žaisti Lotto247?

Yra daug priežasčių mylėti Lotto 247. Akivaizdžiausia iš jų yra ši loterijos svetainė internete veikia kaip vartai į kitas tarptautines loterijas, kuris galėtų būti kitaip apribotas. Jie tai daro pirkdami bilietus žaidėjų vardu. Lotto247 taip pat tiesiogiai moka loterijų laimėtojams, kurie perka bilietus per svetainę. Tai sumažina visas problemas, susijusias su laimėjimu tiesiai iš loterijų.

Kita pagrindinė priežastis naudoti Lotto247 yra ta, kad jie apima daugybę loterijų. Žaidėjai gali pasirinkti ir žaisti geriausią loteriją internete bet kuriuo metu, tiesiai iš tos pačios svetainės. Tai pašalina nepatogumus dėl kelių skirtingų paskyrų tvarkymo. Loterijos taip pat gauna prieigą prie loterijų, kurioms kitu atveju jie nebūtų tinkami.

Lotto247 siūlo a įvairios mokėjimo internetinėse loterijose galimybės. Tai suteikia daugybę patogumų pirkėjams, kurie turi asmeninių pageidavimų dėl mokėjimo galimybių. Pavyzdžiui, žaidėjai gali naudoti kriptovaliutas bilietams įsigyti – tokios galimybės dauguma loterijų nesiūlo.

Galiausiai Lotto247 palaiko daug tarptautinių kalbų. Tai padeda užtikrinti, kad dauguma vartotojų galėtų mėgautis svetainėje siūlomomis loterijos paslaugomis nesijaudindami dėl kalbos barjero problemų. Kai kurios palaikomos kalbos yra anglų, rusų, vokiečių, ispanų, prancūzų, kinų, italų, japonų, vengrų, tajų, rumunų, italų ir portugalų.

Total score8.8
Privalumai

Greiti kazino faktai

WebsiteWebsite:  Lotto247
Year foundedYear founded: 2017
KalbosKalbos (6)
Hindi
anglų
ispanų
portugalų
prancūzų
rusų
LicencijosLicencijos (1)
Curacao
LoterijaLoterija (12)
Cash4LifeEl GordoEuroJackpotEuroMillionsFrench LottoLa PrimitivaLotto 6/49Mega MillionsMega SenaOZ LottoPowerballSuperEnalotto
Lėšų įnešimo būdaiLėšų įnešimo būdai (18)
AstroPay
Bradesco
Crypto
EPS
Google Pay
Interac
JetonMasterCardMuchBetter
Multibanco
Neteller
Santander
Skrill
Sofort
UPI
VisaWebMoney
Webpay (by Neteller)
Pagalbos būdaiPagalbos būdai (2)
Pagalbos tarnybos el. paštas
Tiesioginis pokalbis
PremijosPremijos (4)
Lėšų įnešimo premija
Naujo žaidėjo premija
Pasveikinimo premija
Pinigų grąžinimo premija
ValiutosValiutos (3)
Indijos rupijų
JAV dolerių
eurų