Saugūs mokėjimo sprendimai internetinės loterijos žaidėjams per 2024

Jei ieškote puikios internetinės loterijos svetainės, tikriausiai paklausėte savęs: „Ar galimi mokėjimo būdai yra saugūs?“ Dėl daugybės internetinių mokėjimo būdų, loterijų išmokėjimai tapo prieinamesni nei bet kada anksčiau.

Viskas, ko jums reikia, tai rasti teisėtą loterijos svetainę internete, įnešti indėlį, nusipirkti loterijos bilietą ir pasirinkti numerius. Jei jie atitinka burtų skaičių, loterijos prizas yra jūsų. Kai kuriose loterijose galite laimėti mažesnius prizus, jei jūsų skaičiai sutampa su konkrečiais jackpoto skaičiais. Nuo elektroninių piniginių iki MasterCard ir Visa – yra daug būdų, kaip atsiimti loterijos laimėjimus iš geriausių svetainių. Štai viskas, ką turėtumėte žinoti apie saugius mokėjimo būdus.

Revolut

Sveiki atvykę į mūsų internetinių loterijų svetainių, kuriose priimami „Revolut“, vadovą, kurį jums pateikė „LottoRanker“! Kaip jūsų patikimi loterijų ekspertai, norime parodyti, kodėl pasirinkti „Revolut“ kaip mokėjimo metodą yra protingas žingsnis. Suprantame lengvų ir saugių operacijų svarbą žaisdami internetinėse loterijose – būtent tai ir siūlo „Revolut“. Patogi sąsaja ir aukščiausios klasės saugumo priemonės „Revolut“ užtikrina, kad jūsų loterijos patirtis būtų maloni ir saugi. Nesvarbu, ar esate patyręs žaidėjas, ar naujokas internetinės loterijos srityje, mes pasiruošę jums padėti sužinoti apie „Revolut“ naudojimo pranašumus. Leiskite mums parodyti, kaip tai gali padaryti jūsų žaidimų patirtį sklandesnę ir be rūpesčių. Likite su mumis ir sužinokime, koks patogumas ir saugumas suteikiamas naudojant Revolut internetinės loterijos nuotykiams.

Rodyti daugiau
Visa

Sveiki atvykę į mūsų vadovą apie geriausias internetines loterijos svetaines, kurios priima „Visa“, kurį jums pateikė „LottoRanker“ ekspertai. Jei ieškote be rūpesčių ir saugaus būdo dalyvauti internetinėse loterijose, atėjote ten, kur reikia. Suprantame, kaip svarbu jums rasti ne tik patogų, bet ir saugų mokėjimo būdą. Štai kodėl mes rekomenduojame naudoti „Visa“ savo operacijoms internetinėse loterijų svetainėse. „Visa“ siūlo neprilygstamą naudojimo paprastumą ir aukščiausios klasės saugumo funkcijas, užtikrinančias, kad jūsų asmeninė ir finansinė informacija visada būtų apsaugota. Prisijunkite prie mūsų, kai gilinsimės į „Visa“ naudojimo naudą ir sužinokite, kaip ji gali pagerinti jūsų internetinės loterijos patirtį. Kai šalia jūsų yra LottoRanker, esate gerose rankose. Išnagrinėkime „Visa“ pranašumus kartu, kad jūsų internetinės loterijos kelionė būtų maloni ir saugi.

Rodyti daugiau
MasterCard

Sveiki atvykę į „LottoRanker“, jūsų internetinės loterijos pasaulio vadovą! Jei ieškote internetinių loterijų svetainių, kurios priima MasterCard, esate tinkamoje vietoje. Čia, LottoRanker, mes nesame tik loterijų entuziastai; Esame ekspertai, pasiryžę tam, kad jūsų internetinės loterijos patirtis būtų kuo sklandesnė ir saugesnė. Kodėl verta rinktis MasterCard savo internetinės loterijos operacijoms? Atsakymas paprastas: patogumas ir saugumas. „MasterCard“ yra pripažinta visame pasaulyje ir suteikia jums galimybę be vargo žaisti mėgstamus loterijos žaidimus iš bet kurios pasaulio vietos. Be to, naudodami aukščiausios klasės saugumo priemones, naudodami MasterCard galite sutelkti dėmesį į savo numerių pasirinkimą, nesijaudindami dėl operacijų saugumo. Leiskite mums parodyti jums, kaip lengva ir saugu naudotis MasterCard, kad jūsų internetinė loterija būtų tik maloni. Likite su mumis ir tyrinėkime geriausias internetinių loterijų svetaines, kuriose laukiami mokėjimai MasterCard.

Rodyti daugiau
PayPal

Sveiki atvykę į internetinių loterijų svetainių, kurios priima PayPal, vadovą, kurį jums pateikė LottoRanker – jūsų patikimi internetinių loterijų ekspertai. Suprantame, kaip labai svarbu jums rasti mokėjimo būdą, kuriame patogumas derinamas su saugumu, ir būtent tai siūlo PayPal. Būdami patyrusių loterijų entuziastų komanda, ištyrėme PayPal naudojimo jūsų loterijos nuotykiams subtilybes. Esame čia norėdami pasidalinti, kodėl jis jums atrodo protingas pasirinkimas. „PayPal“ supaprastina operacijas internetinėse loterijų svetainėse, todėl įnešimas ir išėmimas yra paprastas ir be rūpesčių. Be to, jo tvirtos apsaugos priemonės suteikia jums ramybę, žinant, kad jūsų pinigai yra saugūs. Prisijunkite prie mūsų, kai pasineriame į „PayPal“ naudojimo privalumus, užtikrindami, kad jūsų loterijos patirtis būtų maloni ir saugi.

Rodyti daugiau
Neteller

Sveiki atvykę į mūsų naujausią vadovą, kurį jums pateikė LottoRanker ekspertai! Šiandien mes pasineriame į internetinių loterijų svetainių, kurios priima „Neteller“, pasaulį ir kodėl šio mokėjimo būdo pasirinkimas gali būti geriausias jūsų žaidimų patirtis. „LottoRanker“ didžiuojamės galėdami lengvai nukreipti jus į internetinės loterijos aplinką ir suprantame, kaip svarbu naudotis mokėjimo parinktimi, kurioje patogumas derinamas su saugumu. Būtent tai ir siūlo Neteller. Nesvarbu, ar esate patyręs loterijų entuziastas, ar naujokas, „Neteller“ naudojimas supaprastina procesą, todėl galite sutelkti dėmesį į žaidimo jaudulį, o ne nerimauti dėl operacijos detalių. Prisijunkite prie mūsų, kai tyrinėjame „Neteller“ naudojimo naudą, kad jūsų loterijos kelionė būtų maloni ir saugi.

Rodyti daugiau
Apple Pay

Sveiki atvykę į internetinių loterijų pasaulį, kuriame patogumas ir saugumas, ypač kai naudojate „Apple Pay“ savo operacijoms. Čia, LottoRanker, mūsų loterijų ekspertų komanda yra pasiryžusi padėti jums saugiausiais ir efektyviausiais būdais dalyvauti mėgstamuose žaidimuose. Suprantame, kaip svarbu naudotis be rūpesčių, todėl pabrėžiame „Apple Pay“ naudojimo internetinėse loterijose svetainėse pranašumus. Naudodami „Apple Pay“ ne tik mėgaujatės greitų mokėjimų paprastumu, bet ir aukščiausios klasės saugos funkcijomis, kurios apsaugo jūsų finansinę informaciją. Nesvarbu, ar esate patyręs žaidėjas, ar naujokas, naudodami „Apple Pay“ užtikrinsite, kad jūsų dėmesys išliks ties žaidimo įspūdžiais, nesijaudindami dėl mokėjimo komplikacijų. Leiskite mums parodyti, kodėl „Apple Pay“ yra geriausias pasirinkimas sklandžiai ir saugiai loterijai.

Rodyti daugiau
Skrill

Sveiki atvykę į LottoRanker, jūsų patikimą internetinių loterijų pasaulio vadovą! Šiandien mes pasineriame į tai, kodėl „Skrill“ yra geriausias pasirinkimas jūsų loterijos nuotykiams finansuoti. „LottoRanker“ mes viską matėme ir suprantame be rūpesčių ir saugaus mokėjimo būdo svarbą. Būtent tai ir siūlo Skrill. Įsivaizduokite, kad galite įnešti ir atsiimti savo laimėjimą vos keliais paspaudimais, nepakenkiant saugumui. „Skrill“ ne tik leidžia greitai atlikti operacijas, bet ir užtikrina, kad jūsų finansinė informacija būtų paslėpta. Taigi, nesvarbu, ar esate patyręs žaidėjas, ar naujokas internetinės loterijos srityje, parodykime, kaip naudodamiesi „Skrill“ galite pagerinti jūsų žaidimų patirtį ir padaryti tai saugesnį ir patogesnį nei bet kada. Prisijunkite prie mūsų ir tyrinėsime Skrill pasirinkimo internetinės loterijos sandoriams pranašumus.

Rodyti daugiau
Bank Transfer

Sveiki atvykę į mūsų naujausią vadovą, kurį parengė „LottoRanker“ ekspertai. Jame pasineriame į internetinių loterijų svetainių, kuriose priimami banko pavedimai, pasaulį. Jei norite žaisti loteriją internete, labai svarbu žinoti, kaip geriausiai valdyti savo operacijas. Štai kur mes įeiname! „LottoRanker“ siekia, kad jūsų internetinės loterijos patirtis būtų kuo sklandesnė ir saugesnė. Naudoti banko pavedimą kaip mokėjimo metodą yra protingas žingsnis, todėl norime jums pasakyti, kodėl. Tai ne tik patogu, leidžianti lengvai valdyti savo lėšas tiesiai iš banko sąskaitos, bet ir neįtikėtinai saugi, suteikianti jums ramybę žaidžiant. Panagrinėkime, kaip banko pavedimas gali pagerinti jūsų internetinės loterijos nuotykius ir užtikrinti, kad be jokio vargo mėgausitės kiekviena akimirka.

Rodyti daugiau

Google Pay

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
Image

Kaip vertiname ir reitinguojame internetinių loterijų svetaines pagal indėlio ir pinigų išėmimo parinktis

„LottoRanker“ mūsų komandą sudaro patyrę ekspertai, turintys ilgametę internetinių loterijų svetainių peržiūros patirtį. Mes panaudojame savo gilų internetinių loterijų sektoriaus supratimą, kad galėtume pateikti tikslius, patikimus ir išsamius įvairių platformų įvertinimus. Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad pasirinkdami internetinės loterijos svetainę galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus, ypač susijusius su indėliais ir išėmimais. Štai kaip mes kruopščiai įvertiname kiekvieną platformą:

Saugumas

Saugūs mokėjimo būdai yra būtini internetinėms loterijų svetainėms, siekiant užtikrinti, kad žaidėjai galėtų saugiai įnešti ir išimti lėšas. Tačiau, kaip loterijos žaidėjas, norite būti tikri, kad atliekant mokėjimus nėra sukčiavimo rizikos. Tam tikros funkcijos gali padėti sumažinti loterijos mokėjimo metodų pažeidžiamumą ir užtikrinti ramybę atsiskaitant.

 • SSL protokolas: SSL yra Secure Socket Layer, šifravimo protokolo, skirto svetainei apsaugoti, akronimas. Geriausios loterijų svetainės turi SSL sertifikatus, o jų URL prasideda HTTPS, o ne HTTP. Taip pat šalia URL pastebėsite spynos piktogramą. Naudojant SSL šifravimą, jūsų finansiniai duomenys yra saugūs žaidžiant internetinėje loterijoje.
 • PCI DSS atitiktis: Mokėjimo kortelių pramonė arba PCI yra reguliavimo institucija, kuri stebi elektroninių operacijų saugumo standartus. DSS reiškia duomenų saugumo standartus. Bet kuri loterijos įmonė, kuri palengvina mokėjimus kredito kortelėmis, turėtų atitikti PCI gaires.
 • 3D autentifikavimas: Ši funkcija apriboja nesąžiningą veiklą kortelės patikros metu. Naudodamas 3D saugų autentifikavimą, mokėjimo teikėjas valdo tapatybės patvirtinimo procesą. Tarkime, kad naudojate „Visa“, kad įneštumėte grynųjų pinigų į loterijos svetainę internete. „Visa“ tvarkys PIN kodo užklausas ir biometrinius patvirtinimus. Tai užtikrina, kad tik tikrasis kortelės turėtojas gali įsigyti loterijos bilietus su Visa kortele.
 • Adreso patvirtinimo paslauga (AVS): AVS naudoja atsiskaitymo adresą, kurį įvedėte svetainėje, kad patvirtintų jūsų mokėjimo metodą. AVS užtikrina, kad šis adresas sutampa su nurodytu jūsų banko sąskaitoje arba kredito kortelėje.

Kitos saugumo priemonės apima atnaujintą operacinę sistemą ir prieigos raktą, pakeičiantį konfidencialius duomenis atsitiktiniais simboliais.

Patogi vartotojui platforma

Patogi vartotojui platforma žymiai palengvina operacijų atlikimą ir supaprastina indėlius bei išėmimus naudojant intuityvią naršymą ir aiškias instrukcijas. Ši sklandi sąveika sumažina klaidų ir painiavos skaičių, todėl žaidimų patirtis yra malonesnė. Jei reikia pagalbos atliekant finansines operacijas, internetinės loterijos svetainės siūlo įvairias palaikymo parinktis, įskaitant tiesioginį pokalbį ir palaikymą el. paštu, suteikiant tiesioginę prieigą prie pagalbos, kai to reikia. Atsakingas klientų aptarnavimas yra labai svarbus norint greitai išspręsti bet kokias su operacija susijusias problemas ir užtikrinti, kad vartotojai jaustųsi palaikomi ir vertinami. Greitas problemų sprendimas ne tik didina pasitikėjimą, bet ir užtikrina, kad žaidėjai galėtų susikoncentruoti į internetinės loterijos patirtį be nereikalingo streso ar delsimo.

Indėlių ir pinigų išėmimo būdai

Įvairios ir veiksmingos mokėjimo galimybės yra labai svarbios norint patenkinti internetinės loterijos patirtį. Vertiname kiekvienoje svetainėje prieinamų įmokų ir išėmimo būdų įvairovę ir patikimumą, įskaitant kredito / debeto korteles, el. pinigines, banko pavedimus ir kt. Mes sutelkiame dėmesį į operacijų greitį, naudojimo paprastumą ir mokesčių buvimą, siekdami rekomenduoti svetaines, kuriose būtų pateikti patogūs ir ekonomiški sprendimai jūsų lėšoms valdyti.

Grotuvo palaikymas

Išskirtinis klientų aptarnavimas yra bet kurios geros reputacijos internetinės loterijos svetainės pagrindas. Nagrinėjame žaidėjų palaikymo kanalų, tokių kaip tiesioginis pokalbis, el. paštas ir palaikymas telefonu, prieinamumą ir efektyvumą. Reagavimas, išmanymas ir gebėjimas efektyviai išspręsti problemas yra pagrindiniai aspektai, kurių ieškome, kad gautumėte reikiamą pagalbą, kai tik jos prireiks.

Kruopščiai įvertinusi kiekvieną iš šių aspektų, LottoRanker užtikrina, kad mūsų reitingai ir reitingai atspindėtų pačias patogiausias, saugiausias ir patikimiausias internetinių loterijų svetaines. Tai suteikia jums galimybę pasirinkti geriausią platformą, atitinkančią jūsų loterijos žaidimų poreikius.

Ką daryti, jei pametėte loterijos bilietą
Image

Lėšų įnešimas internetinėse loterijų svetainėse

Norėdami įnešti indėlį ir sumokėti už internetinę loteriją, turite būti registruotas žaidėjas. Kiekvienoje svetainėje yra banko metodų sąrašas. Pavyzdžiai: „PayPal“, „Visa“, ACH elektroninis čekis, „MasterCard“, „Discover Credit Card“, „WebCash“, „PayNearMe“, „PA Lottery Play+“ ir kt. Vykdykite šias instrukcijas, kad finansuotumėte savo loterijos sąskaitą:

 • Naudodami savo el. pašto adresą/vartotojo vardą ir slaptažodį prisijunkite prie loterijos paskyros
 • Eikite į kasos skyrių ir pasirinkite „Mokėjimas / indėlis“
 • Iš galimo sąrašo pasirinkite pageidaujamą indėlio būdą
 • Įveskite sumą, kuria norite papildyti sąskaitą
 • Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad patvirtintumėte savo tapatybę

Internetinėse loterijų svetainėse naudojamos modernios šifravimo technologijos, kad įnešant indėlį liktų anonimiškas. Jums garantuojamas finansinių duomenų privatumas ir saugumas. Tada norite nusipirkti bilietus dalyvauti loterijoje. Toliau pateikiami žingsniai.

 • Pirmą kartą pirkdami būtinai užbaikite registraciją ir pasirinkite mokėjimo parinktį atlikdami aukščiau paryškintus veiksmus
 • Pasirinkite pageidaujamą loteriją
 • Užpildykite norimus pirkti bilietus ir žaidimo parinktis (atsitiktinius skaičius)
 • Spustelėkite paleidimo mygtuką ir pasirinkite, kiek norite išleisti
 • Patvirtinkite bilieto pirkimą ir laukite patvirtinimo pranešimo

Jei operacija nepavyksta, pabandykite kitą mokėjimo metodą. Naudodami PayPal įsitikinkite, kad jis susietas su banko sąskaita, o ne su kredito ar debeto kortele. Kiti teikėjai, tokie kaip PA Lottery Play+, leidžia prisijungti prie banko sąskaitos, kredito ir debeto kortelės.

Loterijos sukčiai: kas tai yra ir kaip jų išvengti
Image

Išimkite laimėjimus iš internetinių loterijų svetainių

Sveikinu laimėjus loteriją! Prieš atsiimdami prizą įsitikinkite, kad svetainė patvirtino jūsų tapatybę. Prisijunkite prie savo paskyros ir atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 • Sąskaitos meniu paspauskite mygtuką „Išsiimti lėšas“ arba panašų mygtuką
 • Norėdami pradėti procesą, spustelėkite banko sąskaitą arba el. piniginę, kurią norite išsiimti
 • Jei jau nurodėte pageidaujamą mokėjimo būdą, jis bus rodomas išskleidžiamajame sąraše
 • Įveskite loterijos laimėjimus, kuriuos norite išpirkti, ir užpildykite visą reikiamą informaciją
 • Norėdami tęsti procesą, spustelėkite pateikti
 • Jūs gausite pranešimą, patvirtinantį jūsų prašymą išsiimti

Prieš išgrynindami pinigus, atkreipkite dėmesį į pinigų išėmimo limitus. Vykdydami kovos su sukčiavimu kontrolės priemones, turėsite pateikti kai kuriuos dokumentus, kai pateikiate pirmąją prašymą panaikinti pinigus. Taip siekiama užtikrinti, kad pinigai būtų pervesti teisingai ir teisėtai.

Norėdami įrodyti savo tapatybę, galite pateikti vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą, pasą arba vairuotojo pažymėjimą. Adresui patvirtinti gali būti pateikta galiojanti sąskaita už komunalines paslaugas, tačiau ji neturi būti senesnė nei trys mėnesiai.

Išmokėjimo proceso metu jūsų loterijos paskyroje ji bus rodoma kaip laukiama užklausa. Kai jis bus patvirtintas, jis bus perkeltas į jūsų operacijų istoriją. Jei proceso metu susiduriate su kokiais nors iššūkiais arba turite klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Atminkite, kad paprastai negalite atsiimti sumos, viršijančios jūsų indėlius. Tai atitinka kovos su pinigų plovimu praktiką.

Kai kurios internetinės loterijos siūlo loterijų programas, kurias galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Pinigų išėmimo procesas yra vienodas tiek išėmus iš kompiuterio, tiek iš programų, ir vidutiniškai gali užtrukti nuo dviejų iki penkių darbo dienų, kol pasieksite banko sąskaitą.

Anuitetas ir vienkartinės loterijos išmokos: privalumai ir trūkumai
Image

Populiarūs internetinių loterijų įnešimo būdai

Žmonės žaidžia loterijas, nes nori laimėti pinigų. Labai svarbu turėti greitą ir saugų mokėjimo procesą. Atsižvelgiant į naujausius finansų pramonės pokyčius, atsirado daugybė loterijų mokėjimo būdų. Suprantame, kad nėra lengva pasirinkti vieną, nes jie turi savų privalumų ir trūkumų.

viza

„Visa“ yra vienas sėkmingiausių tinklų pasaulinis pasiekiamumas, idealiai tinkantis mokant už internetinius loterijos bilietus. Įmonė turi puikią reputaciją saugos srityje. Nenuostabu, kad beveik visos loterijos priima „Visa“ kredito korteles įnešimui ir išėmimui.

Bendrovė yra žinoma, kad imasi griežtų veiksmų prieš įtartiną veiklą, todėl naudodamiesi ja turėtumėte jaustis saugiai. Naudodami „Visa“ galite įnešti palyginti dideles sumas į savo atitinkamą loterijos sąskaitą. Kita vertus, ne visose loterijose galima išsiimti pinigus naudojant „Visa“ kredito korteles. Prieš apdorodami išmokėjimą patikrinkite smulkiu šriftu.

MasterCard

MasterCard konkuruoja su „Visa“, kai kalbama apie kredito kortelių saugumą. Daugelis loterijų svetainių priima MasterCard, o priklausomai nuo išduodančio banko galite rinktis iš įvairių elitinių kortelių. Jūsų informacija išlieka konfidenciali, todėl neturėtumėte jaudintis dėl sukčiavimo. Taip pat turėsite prabangą įnešti didelius įnašus į savo loterijos sąskaitą. Kartais, priklausomai nuo kortelės tipo, gali būti taikomi mokesčiai.

Skrill

Tai Anglijoje veikiantis mokėjimo būdas, gyvavęs pastaruosius du dešimtmečius. Jis dažniausiai naudojamas Jungtinėje Karalystėje, tačiau įgijo tarptautinę klientų bazę.

Skrill ima nedidelius mokesčius už įnešimą ir išėmimą. Indėliai mokami akimirksniu, o išėmimas gali užtrukti iki dviejų dienų. Jūsų duomenys yra saugūs, nes Skrill jų neperduoda trečiosioms šalims. Daugeliui loterijų žaidėjų tai patinka, nes palengvina greitą prieigą prie savo bankų internetu.

Be to, galite naudoti 40 skirtingų valiutų iš daugiau nei 200 šalių. Skirtingai nuo kai kurių internetinių prekybininkų paslaugų, „Skrill“ turi patikimą klientų aptarnavimo sistemą, kurioje galite bet kada paklausti bet ko per tiesioginį pokalbį. Vienintelis apribojimas yra tas, kad ne visos loterijos priima „Skrill“ mokėjimus.

Bankinis pavedimas

Dauguma internetinių loterijų svetainių priima tiesioginius banko pavedimus, tačiau, atsižvelgiant į jūsų banką, gali būti taikomas operacijos mokestis. Šių pervedimų apdorojimo laikas gali užtrukti nuo vienos iki penkių darbo dienų. Tačiau per ilgas laukimas gali nuvilti aistringus lošėjus, todėl daugelis mieliau renkasi elektronines pinigines, o ne banko pavedimus.

Svarbu pažymėti, kad dauguma bankų nepatvirtina užklausų, susijusių su lošimo veikla, o tai gali sukelti problemų, jei nuspręsite naudoti naują nežinomos reputacijos loterijos svetainę.

Ar jums reikia mokėti mokesčius už loterijos laimėjimus?
Image

Atsakingas žaidimas

Svarbu atsiminti, kad loterijos burtai yra visiškai atsitiktiniai, o kiekvienas įsigytas bilietas turi vienodą galimybę laimėti. Jackpotai perkeliami kiekvieną savaitę, o prizai didėja, kad žaidėjams būtų pasiūlyta didesnė grąža.

Įsigijus daugiau bilietų gali padidėti tikimybė laimėti, būtina būti atsakingam loterijos žaidėjui ir nusistatyti išlaidų limitą. Labai svarbu laikytis biudžeto ir vengti per didelių išlaidų.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę prisijungti prie internetinės loterijos sindikato. Tai padės jums pasidalinti kelių bilietų pirkimo išlaidas su kitais žaidėjais, o tai suteiks didesnę galimybę laimėti nepažeidžiant banko.

Kiti patarimai, padėsiantys žaisti atsakingai:

 • Niekada neimkite paskolos žaisti loteriją internete
 • Priimkite tai kaip laisvalaikį, o ne kaip pajamų šaltinį
 • Venkite vaikytis nuostolių
 • Nežaiskite, kai esate per daug susijaudinęs ar prislėgtas
 • Naudokite atsakingo lošimo išteklius
 • Kreipkitės pagalbos į profesionalus, jei manote, kad turite priklausomybę nuo lošimų
About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė