Saugūs mokėjimo sprendimai internetinės loterijos žaidėjams per 2024

Jei ieškote puikios internetinės loterijos svetainės, tikriausiai paklausėte savęs: „Ar galimi mokėjimo būdai yra saugūs?“ Dėl daugybės internetinių mokėjimo būdų, loterijų išmokėjimai tapo prieinamesni nei bet kada anksčiau.

Viskas, ko jums reikia, tai rasti teisėtą loterijos svetainę internete, įnešti indėlį, nusipirkti loterijos bilietą ir pasirinkti numerius. Jei jie atitinka burtų skaičių, loterijos prizas yra jūsų. Kai kuriose loterijose galite laimėti mažesnius prizus, jei jūsų skaičiai sutampa su konkrečiais jackpoto skaičiais. Nuo elektroninių piniginių iki MasterCard ir Visa – yra daug būdų, kaip atsiimti loterijos laimėjimus iš geriausių svetainių. Štai viskas, ką turėtumėte žinoti apie saugius mokėjimo būdus.

Visa

Internetinės loterijos svetainės priima daugybę mokėjimo būdų. Viza dažnai yra vienas geriausių pasirinkimų. Kaip įprasta ir prieinama mokėjimo sistema, „Visa“ išnaudoja savo tarptautinį pasiekiamumą, kad suteiktų pinigų pervedimo galimybes beveik neribotam skaičiui produktų ir paslaugų, įskaitant loterijas ir kitas internetinių žaidimų pramogas.

Rodyti daugiau
MasterCard

MasterCard yra tarptautinė finansinių paslaugų korporacija, turinti pasaulinę klientų grupę. Šiuo metu ji yra antra pagal dydį elektroninių mokėjimo kortelių įmonė pasaulyje. Tačiau bendrovė savo korteles išduoda ne tiesiogiai vartotojams, o finansų įstaigoms, kurios vėliau jas išduoda savo klientams jų vardu. „MasterCard“ gali būti debeto arba kredito kortelė.

Rodyti daugiau
Skrill

Kaip populiari internetinė el. piniginė, Skrill ir toliau pritraukia vartotojus, ieškančius nebrangaus būdo pervesti pinigus internetu. Vos keliais paspaudimais pirkėjas gali įnešti ir paskirstyti lėšas per mokėjimo paslaugų teikėją, kuris dabar yra viena iš pirmaujančių mokėjimo paslaugų visame pasaulyje.

Rodyti daugiau
Neteller

Daugumos internetinių žaidėjų pageidaujamų mokėjimo būdų sąraše yra Neteller. Ši mokėjimo priemonė patraukli savo naudojimo paprastumu. „Neteller“ priklauso britų bendrovei „Paysafe Group“ ir ją valdo. Ji buvo įkurta dar 1999 m. Tačiau iki 2000 m. ji pradėjo apdoroti mokėjimus už internetinius lošimus, įskaitant loterijas.

Rodyti daugiau
Trustly

„Trustly“ yra vienas geriausių atsiskaitymo internetu būdų, leidžiantis už paslaugas atsiskaityti be banko kortelės ar mobiliosios programėlės. Ją 2008 m. Stokholme įkūrė Švedijos finansinių technologijų įmonė Trustly Group. Iš pradžių jis buvo vadinamas InstantBank. Šiandien įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 6 300 finansinių institucijų ir turi maždaug 525 mln. Atviroji bankininkystės sistema palengvina pervedimus su kitais internetiniais prekybininkais, tokiais kaip „PayPal“, „eToro“, „AliPay“, „eBay“, „Dell“, „GoFundMe“ ir „Wise“. Trustly dažniausiai naudojamas Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Nepriklausomų valstybių sandraugos regione (NVS).

Rodyti daugiau
PayPal

„PayPal“ yra vienas saugiausių ir greičiausių mokėjimo būdų internetu. Jį priima kelios internetinės loterijos svetainės, tokios kaip „Megarush“ ir „Crazy Lotto“. Prieš penkiolika metų įkurta PayPal yra viena efektyviausių elektroninių piniginių ir turi milijonus registruotų vartotojų visame pasaulyje. Naudodami PayPal žaidėjai gali pirkti loterijos bilietus, atlikti statymus, įnešti ir išsiimti. Taip pat gana paprasta atidaryti PayPal sąskaitą.

Rodyti daugiau
PaysafeCard

„Paysafecard“ – išankstinio apmokėjimo internetu būdas – atsirado 2000 m., kai ją įkūrė verslininkų grupė iš Vienos (Austrija). Nuo pat pristatymo jis palengvina mokėjimus internetu, kaip ir naudojant grynuosius pinigus. Laikui bėgant, 2013 m. jį įsigijo įvairios įmonės, tokios kaip Skrill. Po dvejų metų „Optimal Payments Group“ perėmė „Skrill“ ir pakeitė prekės ženklą į „Paysafe Group“. Įmonė yra licencijuota JK Finansinio elgesio tarnybos (FCA) ir yra pasaulinio garso „Mastercard“ partneriai.

Rodyti daugiau
Apple Pay

„Apple Pay“ įsitvirtino tarp dažniausiai naudojamų loterijos įnašo būdų. Idealiu atveju „Apple Pay“ yra mobiliojo mokėjimo ir skaitmeninės piniginės sprendimas, naudojamas tik „Apple“ arba „iOS“ įrenginyje, dažniausiai išmaniajame telefone, prijungtame prie interneto. „Apple“ įrenginiai apima „iPhone“, „iPad“, „Apple Watches“ ir „Mac“. „Apple Pay“ iš pradžių buvo pristatyta JAV, tačiau šiuo metu ji prieinama vartotojams daugiau nei 70 pasaulio šalių. Skaičius kasmet auga.

Rodyti daugiau

American Express

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

Saugūs mokėjimo būdai

Saugūs mokėjimo būdai suteikia saugias įnešimo ir išgryninimo priemones internetinės loterijos svetainėje. Tačiau jei esate loterijos žaidėjas, jums reikia patikinimo, kad atsiskaitymo vietoje nėra sukčiavimo pavojaus. Šios funkcijos padeda sumažinti loterijų mokėjimo būdų pažeidžiamumą.

SSL protokolas

SSL yra Secure Socket Layer, šifravimo protokolo, skirto svetainei apsaugoti, santrumpa. Geriausios loterijų svetainės turi SSL sertifikatus, o jų URL prasideda HTTPS, o ne HTTP. Taip pat šalia URL pastebėsite spynos piktogramą. Naudojant SSL šifravimą, jūsų finansiniai duomenys yra saugūs žaidžiant internetinėje loterijoje.

PCI DSS atitiktis

Mokėjimo kortelių pramonė arba PCI yra reguliavimo institucija, kuri stebi elektroninių operacijų saugumo standartus. DSS reiškia duomenų saugumo standartus. Bet kuri loterijų bendrovė, kuri palengvina mokėjimus kredito kortelėmis, turėtų atitikti PCI gaires.

3D autentifikavimas

Ši funkcija apriboja nesąžiningą veiklą kortelės patikros metu. Naudodamas 3D saugų autentifikavimą, mokėjimo teikėjas valdo tapatybės patvirtinimo procesą. Tarkime, kad naudojate „Visa“, kad įneštumėte grynųjų pinigų į loterijos svetainę internete. „Visa“ tvarkys PIN kodo užklausas ir biometrinius patvirtinimus. Tai užtikrina, kad tik tikrasis kortelės turėtojas gali įsigyti loterijos bilietus su Visa kortele.

Adreso patvirtinimo paslauga (AVS)

AVS naudoja atsiskaitymo adresą, kurį įvedėte svetainėje, kad patvirtintų jūsų mokėjimo metodą. AVS užtikrina, kad šis adresas sutampa su nurodytu jūsų banko sąskaitoje arba kredito kortelėje.

Kitos saugos priemonės apima atnaujintą operacinę sistemą ir prieigos raktą, pakeičiantį konfidencialius duomenis atsitiktiniais simboliais.

Banko būdo pasirinkimas

Geriausios loterijų svetainės siūlo daugybę indėlių ir pinigų išėmimo būdų. Atminkite, kad kai kurios parinktys skirtos tik indėliams. Tačiau daugeliu atvejų loterijos svetainė leidžia žaidėjams išsigryninti pinigus pasirinktu indėlio būdu. Prieš atlikdami pirmąjį sandorį, perskaitykite sąlygas. Priimdami sprendimą tarp alternatyvų, atsižvelkite į šiuos veiksnius.

 • Saugumas: Saugus mokėjimų apdorojimas yra būtinas norint išvengti duomenų pažeidimų ir finansinių nuostolių. Būkite gerai informuoti suprasdami, kokias saugumo priemones taikė mokėjimo teikėjas.
 • Perdavimo greitis: Kadangi norite akimirksniu finansuoti savo loterijos sąskaitą, pradėkite nuo tyrimo, per kiek laiko finansų teikėjas išleidžia lėšas. Jūsų patogumui pasirinkite būdą, kuris palengvina greitesnį loterijos išmokėjimą.
 • Sandorio mokesčiai: Dauguma indėlių internetinėse loterijose yra nemokami, tačiau už laimėjimų atsiėmimą tam tikrais būdais galite būti apmokestinti. Geriausia pasirinkti mokėjimo būdą su mažiausiais mokesčiais, kad padidintumėte pelno maržą. Naudodami loterijos išmokėjimo skaičiuoklę galite matyti, kiek turėsite sumokėti už pinigų išėmimą.
 • Sukčiavimo mažinimas: Išmintinga naudoti operacijos metodą, kuris gali aptikti įtartiną veiklą internete. Turėtumėte turėti galimybę apriboti, kiek galite išleisti internetinėms loterijomis.
 • Vietinė jurisdikcija: Skirtingose valstijose internetinės loterijos finansų valdymo kontrolė skiriasi. Įsitikinkite, kad pirkote loterijos bilietą pagal vietinius įstatymus.
 • Valiutos kursas: Kai kurios alternatyvos apsiriboja tam tikrais regionais ir valiutomis. Naudojant tokius metodus, jūsų pinigai konvertuojami į visuotinai priimtą valiutą ir gali būti taikomas keitimo mokestis.
 • Banko limitai: Paprastai loterijos svetainė nustato indėlių ir pinigų išėmimo limitus. Tačiau kai kurios elektroninių mokėjimų sistemos nustatė apribojimus, kiek galite išleisti internetu. Daug kartų turėsite susisiekti su banko paslaugų teikėju, kad panaikintumėte šį apribojimą.
 • Tačiau jis buvo sukurtas saugumo sumetimais. Būtinai patvirtinkite savo banko metodo didžiausią dienos pinigų išėmimo limitą loterijos svetainėje, kad nepažeistumėte taisyklių ir sąlygų. Geriausias pasirinkimas leidžia išsiimti mažesnius pinigus, todėl jums nereikės ilgai laukti, kad galėtumėte mėgautis prizu.
 • Mokėjimo metodo premija: Priklausomai nuo indėlio metodo, galite gauti specialią premiją. Ne visos el. piniginės, bankai ir kortelės atitinka šios specialios reklamos reikalavimus. Vienas iš variantų, pritraukiančių šią premiją, yra Bitcoin. Prieš pradėdami žaisti loteriją internete, eikite į reklamos puslapį ir perskaitykite premijų politiką.
 • Pritaikymas mobiliesiems: Ar internetinis prekybininkas leidžia atlikti operacijas mobiliuoju telefonu? Šiandien dauguma internetinių loterijų svetainių yra optimizuotos mobiliesiems. Įsitikinkite, kad jūsų finansų teikėjas turi pritaikomą atsiskaitymo patirtį įvairioms mobiliosioms operacinėms sistemoms ir tinklams.

Kaip įnešti indėlį žaidžiant loteriją

Norėdami įnešti įnašą ir sumokėti už internetinę loteriją, turite būti registruotas žaidėjas. Kiekvienoje svetainėje yra banko metodų sąrašas. Pavyzdžiai yra „PayPal“, „Visa“, ACH elektroninis čekis, „MasterCard“, „Discover Credit Card“, „WebCash“, „PayNearMe“, „PA Lottery Play+“ ir kt. Norėdami finansuoti savo loterijos sąskaitą, vadovaukitės šiomis instrukcijomis:

 • Naudodami savo el. pašto adresą/vartotojo vardą ir slaptažodį prisijunkite prie loterijos paskyros
 • Eikite į kasos skyrių ir pasirinkite „Mokėjimas / indėlis“
 • Iš galimo sąrašo pasirinkite pageidaujamą įmokos būdą
 • Įveskite sumą, kuria norite papildyti sąskaitą
 • Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad patvirtintumėte savo tapatybę

Internetinėse loterijų svetainėse naudojamos modernios šifravimo technologijos, kad įnešant indėlį liktų anonimiškas. Jums garantuojamas finansinių duomenų privatumas ir saugumas. Tada norite nusipirkti bilietus dalyvauti loterijoje. Toliau pateikiami veiksmai, kuriuos reikia atlikti.

 • Pirmą kartą pirkdami būtinai užbaikite registraciją ir pasirinkite mokėjimo parinktį atlikdami aukščiau paryškintus veiksmus
 • Pasirinkite pageidaujamą loteriją
 • Užpildykite norimus pirkti bilietus ir žaidimo parinktis (atsitiktinius skaičius)
 • Spustelėkite paleidimo mygtuką ir pasirinkite, kiek norite išleisti
 • Patvirtinkite bilieto pirkimą ir laukite patvirtinimo pranešimo

Jei operacija nepavyksta, pabandykite kitą mokėjimo metodą. Naudodami PayPal įsitikinkite, kad jis susietas su banko sąskaita, o ne su kredito ar debeto kortele. Kiti teikėjai, tokie kaip PA Lottery Play+, leidžia prisijungti prie banko sąskaitos, kredito ir debeto kortelės.

„PayPal“ naudojimas žaidžiant loteriją

„PayPal“ yra viena patikimiausių elektroninių piniginių už momentinius indėlius loterijų svetainėse. Ji yra gerai gerbiama visame pasaulyje ir suteikia greitą loterijos išmokėjimą. Saugumas yra svarbiausias „PayPal“ naudojimo internetinėje loterijos svetainėje pranašumas.

Bendrovė turi ilgą saugių internetinių operacijų istoriją, paremtą visišku šifravimu ir dviejų veiksnių autentifikavimu. Kasos metu jūsų duomenys niekada nėra bendrinami su niekuo, išskyrus PayPal. Dauguma internetinių loterijų, kurios priima PayPal, turi sveikinimo pasiūlymą naujiems žaidėjams. Tačiau prieš kreipiantis dėl premijos verta pasitikrinti.

Kaip atlikti indėlį naudojant PayPal

Lėšų įnešimas į loterijos svetainę naudojant „PayPal“ balansą yra paprastas. Tai gali užtrukti ilgiau nei debeto kortelė, nes „PayPal“ yra tarpininko prekybininko paslauga. Jis patenka tarp jūsų banko sąskaitos ir loterijos svetainės. Tačiau procesas vyksta pagal šiuos paprastus veiksmus:

 • Kasininko prietaisų skydelyje pasirinkite „PayPal“, kad gautumėte indėlius
 • Įveskite norimą įnešti sumą
 • Atsidarys naujas langas, kuriame turėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros
 • Pinigai pervedami akimirksniu, kad galėtumėte pradėti žaisti loteriją

Kaip atsiimti loterijos laimėjimus naudojant PayPal

Loterijos svetainė nori, kad išgrynintumėte pinigus naudodami mokėjimo metodą, kurį pasirinkote už indėlį. Jei pasirinksite PayPal, jums nebus problemų atsiimti savo laimėjimus. Štai procedūra.

 • Eikite į išėmimo skyrių ir paprašykite išmokėjimo
 • Spustelėkite PayPal (tai bus pirmoji parinktis)
 • Įveskite savo prisijungimo duomenis ir slaptažodį
 • Loterijos teikėjas patvirtins prašymą
 • Gaukite lėšas į savo PayPal sąskaitą po 12–24 valandų

Kai turėsite pinigų savo PayPal sąskaitoje, galėsite juos panaudoti prekėms ir paslaugoms pirkti internetu arba išsiimti pinigus į savo banko sąskaitą. Jums gali būti imamas mokestis už lėšų pervedimą į banką.

Kaip padaryti išėmimą

Sveikiname laimėjus loteriją! Prieš atsiimdami prizą įsitikinkite, kad svetainė patvirtino jūsų tapatybę. Prisijunkite prie savo paskyros ir atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 • Sąskaitos meniu paspauskite mygtuką „Išsiimti lėšas“ arba panašų mygtuką
 • Norėdami pradėti procesą, spustelėkite banko sąskaitą arba el. piniginę, kurią norite išsiimti
 • Jei jau nurodėte pageidaujamą mokėjimo būdą, jis bus rodomas išskleidžiamajame sąraše
 • Įveskite loterijos laimėjimus, kuriuos norite išpirkti, ir užpildykite visą reikiamą informaciją
 • Norėdami tęsti procesą, spustelėkite pateikti
 • Jūs gausite pranešimą, patvirtinantį jūsų prašymą išsiimti

Prieš išgrynindami pinigus, atkreipkite dėmesį į pinigų išėmimo limitus. Vykdydami kovos su sukčiavimu kontrolę, turėsite pateikti kai kuriuos dokumentus, kai pateikiate pirmąją išėmimo užklausą. Taip siekiama užtikrinti, kad pinigai būtų pervesti teisingai ir teisėtai.

Savo tapatybę galite įrodyti valstybės išduotu asmens tapatybės dokumentu, pasu arba vairuotojo pažymėjimu. Adreso įrodymui galite pateikti galiojančią komunalinių paslaugų sąskaitą, tačiau ji neturi būti senesnė nei trys mėnesiai.

Kol išmokėjimas apdorojamas, jis jūsų loterijos paskyroje bus rodomas kaip laukiama užklausa. Po patvirtinimo jis bus perkeltas į operacijų istoriją. Jei procese susiduriate su iššūkiais arba norite ko nors paklausti, nedvejodami kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių.

Paprastai negalite atsiimti sumos, viršijančios jūsų indėlius. Tai taikoma kovos su pinigų plovimu praktika.

Kai kurios internetinės loterijos siūlo loterijų programas, kurias galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Atsiėmimo procesas yra tas pats. Vidutiniškai pinigų išėmimas iš kompiuterio ir programos gali užtrukti nuo dviejų iki penkių darbo dienų, kol pasieks jūsų banko sąskaitą.

Geriausi loterijos mokėjimo būdai

Žmonės žaidžia loterijas, nes nori laimėti pinigų. Labai svarbu turėti greitą ir saugų mokėjimo procesą. Atsižvelgiant į naujausius pokyčius finansų pramonėje, atsirado daugybė loterijų mokėjimo būdų. Suprantame, kad nėra lengva pasirinkti vieną, nes jie turi savų privalumų ir trūkumų.

Kaip vertiname ir peržiūrime mokėjimo parinktis

Prieš pateikdami banko metodą savo svetainėje, mes jį nuodugniai peržiūrime ir įvertiname pagal savo žinias apie pramonę ir žaidėjo patirtį. Mūsų rekomenduojami metodai turi atitikti konkrečius kriterijus.

 • Turi būti plačiai prieinama ir priimtina
 • Turėtų garantuoti saugumą ir konfidencialumą
 • Turėtų būti populiarus tarp žaidėjų
 • Turi būti taikomi griežti šifravimo standartai, kad būtų išvengta duomenų pažeidimų
 • Reikia patikimo klientų aptarnavimo

Geros reputacijos loterijų organizacijos priima indėlius ir išmoka laimėjimus nepažeisdamos įsipareigojimų. Kai kurios svetainės siūlo geresnius sandorių metodus nei kitos. Svarbiausiuose dalykuose pateikiame tik tuos, kurie turi aukštus pardavimo taškus.

Geriausi paslaugų teikėjai įgyvendina saugos priemones, kurios garantuoja jūsų finansinių ir asmeninių duomenų saugumą. Geras pavyzdys yra 128 bitų šifravimas, kuris užkoduoja informaciją, kad jūsų lėšos būtų apsaugotos nuo įsilaužėlių. Štai keletas saugiausių būdų žaisti internetinėje loterijoje.

viza

„Visa“ yra vienas sėkmingiausių tinklų su pasauliniu mastu, idealiai tinka mokant už internetinius loterijos bilietus. Įmonė išlaiko puikią reputaciją saugos srityje. Nenuostabu, kad beveik visos loterijos priima „Visa“ kredito korteles įnešimui ir išėmimui.

Bendrovė yra žinoma, kad imasi griežtų veiksmų prieš įtartiną veiklą, todėl naudodamiesi ja turėtumėte jaustis saugiai. Naudodami „Visa“ galite įnešti palyginti dideles sumas į savo atitinkamą loterijos sąskaitą. Kita vertus, ne visose loterijose galima išsiimti pinigų su „Visa“ kredito kortelėmis. Prieš apdorodami išmokėjimą patikrinkite smulkiu šriftu.

MasterCard

MasterCard konkuruoja su Visa, kai kalbama apie kredito kortelių saugumą. Daugelis loterijų svetainių jį priima, o galima rinktis iš įvairių elitinių kortelių, priklausomai nuo išduodančio banko. Jūsų informacija išlieka konfidenciali, todėl neturėtumėte jaudintis dėl sukčiavimo. Taip pat turėsite prabangą įnešti didelius įnašus į savo loterijos sąskaitą. Kartais, priklausomai nuo kortelės tipo, gali būti taikomi mokesčiai.

Skrill

Tai Anglijoje taikomas mokėjimo būdas, kuris buvo naudojamas pastaruosius du dešimtmečius. Jis dažniausiai naudojamas Jungtinėje Karalystėje, tačiau sugebėjo įgyti tarptautinę klientų bazę.

Skrill ima nedidelius mokesčius už įnešimą ir išėmimą. Indėliai mokami akimirksniu, o išėmimas gali užtrukti iki dviejų dienų. Jūsų duomenys yra saugūs, nes Skrill jų neperduoda trečiosioms šalims. Daugeliui loterijų žaidėjų tai patinka, nes palengvina greitą prieigą prie savo bankų internetu.

Be to, galite naudoti 40 skirtingų valiutų iš daugiau nei 200 šalių. Skirtingai nuo kai kurių internetinių prekybininkų paslaugų, „Skrill“ turi patikimą klientų aptarnavimo sistemą, kurioje galite bet kada paklausti bet ko per tiesioginį pokalbį. Vienintelis apribojimas yra tas, kad ne visos loterijos priima „Skrill“ mokėjimus.

Bankinis pavedimas

Beveik visos internetinės loterijos svetainės priima tiesioginius banko pavedimus. Priklausomai nuo banko, galite sumokėti operacijos mokestį. Apdorojimo laikas gali užtrukti nuo vienos iki penkių darbo dienų. Aistringi lošėjai nemėgsta per ilgai laukti, todėl dauguma jų teikia pirmenybę elektroninėms piniginėms, o ne banko pavedimams.

Vėlgi, dauguma bankų nepatvirtina užklausų, gautų iš lošimo veiklos. Tai gali kilti problema, jei pasirinkote naują loterijos svetainę, kurios reputacija nežinoma.

Atsakingas lošimas

Turėkite omenyje, kad loterijos burtai yra atsitiktiniai, o kiekvienas įsigytas bilietas turi vienodas galimybes laimėti. Jackpotai perkeliami kiekvieną savaitę, o prizai didėja, kad žaidėjams būtų suteikta didesnė grąža.

Idealiu atveju galite nusipirkti daugiau bilietų, kad padidintumėte savo laimėjimo tikimybę. Tačiau kaip atsakingas loterijos žaidėjas, turėtumėte nusistatyti išlaidų limitą ir jo laikytis. Šiuo atveju taip pat gali padėti prisijungimas prie internetinės loterijos sindikato.

Kiti patarimai, padėsiantys žaisti atsakingai:

 • Niekada neimkite paskolos žaisti loteriją internete
 • Priimkite tai kaip laisvalaikį, o ne kaip pajamų šaltinį
 • Venkite vaikytis nuostolių
 • Nežaiskite, kai esate per daug susijaudinęs ar prislėgtas
 • Naudokite atsakingo lošimo išteklius
 • Kreipkitės pagalbos į specialistą, jei manote, kad turite priklausomybę nuo azartinių lošimų
About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė