Vadovai

March 28, 2023

Patogus „EuroMillions“ nugalėtojų vadovas

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„EuroMillions“ loterija yra pasaulinis reiškinys ir Europos azartinių lošimų pramonės karūnos brangakmenis. Žaidėjai šioje visos Europos loterijoje gali dalyvauti vos už du eurus, o pagrindinis prizas – 190 milijonų eurų.

Patogus „EuroMillions“ nugalėtojų vadovas

Net jei nelaimėsite jackpoto, EuroMillions siūlo keletą įspūdingų paguodos apdovanojimų. Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite toliau.

Šis išsamus loterijos vadovas atsakys į visus klausimus, susijusius su „EuroMillions“, taip pat „SuperDraws“, papildomų žaidimų, prizų ir kt.

Kas yra EuroMillions?

Nuo pat savo veiklos pradžios 2004 m., tarptautinė loterija, žinoma kaip EuroMillions, žavi žaidėjus iš viso pasaulio. Ši loterija yra didžiulė, pagal dydį patenka į penketuką. Jei pažiūrėtumėte į dalyvių skaičių ir iškovojamus pinigus, tai didžiausias Europoje.

„EuroMillions“ organizuoja devynių dalyvaujančių šalių nacionalinės loterijos organizacijos. Žaidėjai iš šių šalių turi vienodas galimybes gauti didžiulį prizą, o ne dėl kai kurių subtilių bilietų kainų ir papildomų žaidimų pokyčių.

Pagaliau reikalai pradeda kaisti.

„EuroMillions“ bazinė išmoka yra 17 milijonų eurų, o didžiausia – 190 milijonų eurų. Šis prizas siūlomas du kartus per savaitę – vertas daug daugiau nei bet kuri nacionalinė loterija Europoje.

Kada „EuroMillions“ traukia burtus?

„EuroMillions“ lošimas vyksta du kartus per savaitę, antradieniais ir penktadieniais, 20:45 Paryžiaus laiku. „EuroMillions“ loterijos rezultatai skelbiami mažmenininkams ir žiniasklaidos priemonėms kiekvieną penktadienį ir antradienį 23 val.

Visos pagrindinės loterijų svetainės pateiks naujausius EuroMillions rezultatus, o jūs galite naudokite tam skirtą tikrintuvą, kad dar kartą patikrintumėte tų skaičių tikslumą. Čekis greitai ir lengvai nustatys, ar jūsų pasirinkti skaičiai sutampa su laimėjimo deriniu.

Televizijos žiūrovų nebežavi loterijos taip, kaip kadaise. „EuroMillions“ loterijos rezultatai nebebus skelbiami nacionalinėse televizijos programose ar pirmuosiuose laikraščių puslapiuose. Tačiau dėl interneto jie tapo prieinamesni nei bet kada anksčiau.

Kada vyksta „EuroMillions SuperDraw“?

Iš visų „EuroMillions“ piešinių labiausiai norėtumėte laimėti „SuperDraw“. Tiesa, būti EuroMillions nugalėtoju nėra tik pasirinkimo reikalas, nors jei ketinate labiau pasistengti, dabar pats laikas.

Taigi, kas tiksliai išskiria „SuperDraw“?

 • Vienas iš privalumų yra tas, kad prizą visada sudaro bent devyni skaitmenys. Tai mažiausiai šimtas milijonų eurų.
 • „EuroMillions SuperDraw“ supa nepaprastai daug dėmesio ir triukšmo. Tai sukelia ažiotažą perkant loterijos bilietus ir padidina prizą iki neįtikėtino 100 milijonų eurų.
 • Jei „EuroMillions“ jackpotas nelaimimas, jis apvirsta, o beprotiškas bilietų ažiotažas tęsiasi. Kai tik ji pasieks 190 000 000 EUR, tolesnis didinimas bus nutrauktas.
 • „SuperDraw“ atnešė vienus didžiausių laimėjimų „EuroMillions“ istorijoje, o loterijos populiarumui ir platinimui augant, šie lošimai vyksta vis dažniau.

Stebėkite „EuroMillions“ istorijas, kad nustatytumėte, kada bus kiti piešiniai.

Kaip veikia EuroMillions?

Daugelis žmonių, kurie niekada nežaidė loterijoje, mano, kad EuroMillions, o kitiems patinka, kad tai yra šiek tiek paslaptis.

Kokios vietos paramos galima tikėtis iš loterijos, kuri veikia daugelyje Europos šalių? Kodėl tam tikros tautos tinkamas premijiniams žaidimams o kiti ne? Jei bilietus galite įsigyti tik iš įgaliotų pardavėjų, kaip jie pasiekiami internete?

Skaitykite toliau, kad gautumėte atsakymus į šiuos ir dar daugiau.

Prieinamumas

Jokia įmonė neturi „EuroMillions“ loterijos nuosavybės. Vietoj to, tai yra bendradarbiavimo pastangos, vadovaujamos didžiausių nacionalinių loterijų operatorių dalyvaujančiose šalyse, pavyzdžiui, Camelot Jungtinėje Karalystėje.

Atitinkama valstybinė loterija leido kiekvienai įmonei tiekti teisėtus loterijos žaidimus. Norėdami suformuoti EuroMillions, jie tiesiog sutiko sutelkti savo išteklius į vieną didžiulę loteriją.

Pirkite EuroMillions bilietą Jungtinėje Karalystėje. „Camelot“ gaus sumažintas pajamas ir panaudos jas projektams Jungtinėje Karalystėje finansuoti, lygiai taip pat, kaip ir su JK loto. Taip pat, nesvarbu, ar bilietą perkate Prancūzijoje.

Taip pat galite atrakinti papildomus žaidimus. Tikėtina, kad Camelot surengė papildomą žaidimą, kad padidintų pardavimus, nes jie apskaičiavo daugiau papildomų pajamų, nei padengė papildomas išlaidas.

Papildomi EuroMillions renginiai Jungtinėje Karalystėje

Airija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Austrija, Belgija, Liuksemburgas ir Šveicarija yra tarp kitų šalių, siūlančių EuroMillions loteriją. Tačiau šie žaidimai yra išskirtiniai Jungtinėje Karalystėje.

JK milijonierių kūrėjas

Kai perkate EuroMillions bilietą Jungtinėje Karalystėje, taip pat dalyvaujate JK milijonierių kūrėjo loterijoje. Viskas, ką jums reikia padaryti norint prisijungti, tai sumokėti nedidelį £2,50 mokestį.

Kiekviena pasirinkta skaičių eilutė turi savo specialų devynių skaitmenų kodą. Šį kodą galite rasti EuroMillions bilieto apačioje.

Patvirtinti „Millionaire Maker“ rezultatus paprasta. Parduotuvės darbuotojas arba EuroMillions tikrintojas gali patikrinti jūsų bilietą, jei jį atnešite. Jei žaisite internete, gausite el. laišką, jei laimėsite. Norėdami gauti 1 000 000 GBP premiją, turite teisingai įvesti devynis simbolius nurodyta seka.

„EuroMillions HotPicks“

„EuroMillions HotPicks“ yra atskiras loterijos žaidimas. Tačiau jos rezultatai yra pagrįsti EuroMillions rezultatais. Kiekvienas įrašas kainuoja 1,50 GBP, o jūs galite pabandyti suderinti nuo vieno iki penkių pagrindinių skaičių. Visi jūsų pasirinkti skaičiai turi sutapti su laimėjimo skaičiais.

Jei norite nusipirkti bilietus asmeniškai, turite tai padaryti iš įgalioto pardavėjo vienoje iš reikalavimus atitinkančių šalių. Dėl šios priežasties Graikijos loterijos organizacija nedalyvauja, negali gauti naudos ir nėra suinteresuota parduoti bilietus Graikijoje.

Kur tinka internetinės loterijos parduotuvės?

Šių paslaugų teikėjų veikimo specifika priklausys nuo vietovės. Valstybinės loterijos valdo arba yra atsakingos už kelis internetinius kazino. Kita vertus, kai kuriose svetainėse galite „statyti dėl loterijų rezultato“ taip pat, kaip galėtumėte lažintis dėl futbolo žaidimo rezultato.

Lažybos veikia panašiai kaip perkant koncerto bilietą. Be to, jie teikia apdovanojimus, atitinkančius EuroMillions skyriaus apdovanojimus. Viskas atrodo lygiai taip pat, kaip ir iš teisėto pardavėjo.

EuroMillions taisyklės

Žaidėjai pasirenka penkis pagrindinius skaičius nuo 1 iki 50 ir du Lucky Star skaičius nuo 1 iki 12. Norėdami laimėti, turite suderinti pasirinktus laimingus skaičius su ištrauktais. Jei suderinsite visus septynis skaičius, laimėsite dalį jackpoto, kuris prasideda nuo 17 milijonų eurų (maždaug 14 milijonų svarų sterlingų) ir bus perkeltas, jei į jį nebus pretenduojama.

Be jackpoto, yra 12 mažesnių atlygio lygių, todėl galite laimėti, net jei atitiksite tik du pagrindinius skaičius.

Štai EuroMillions loterijos prizai ir koeficientai.

Galimos skaičių kombinacijos išlieka tos pačios, nepaisant bendro žaidėjų skaičiaus. Kai daugiau nei vienas asmuo išrenka laiminčius skaičius, bankas jiems padalijamas tolygiai.

Todėl, jei žaidžiate dėl jackpoto, a strategija, pagrįsta mažiau bendrų skaičių pasirinkimu, gali padidinti jūsų šansus laimėti.

Jūs taip pat galite leiskite kompiuteriui atsitiktinai pasirinkti jūsų skaičius. EuroMillions šį pasirinkimą vadina Lucky Dip.

Pretendavimas į EuroMillion prizus

Norėdami atsiimti prizą, turite parodyti laimėjusį bilietą. Į EuroMillions laimėtus prizus pretenduojama keliais būdais, priklausomai nuo šalies. Šioje lentelėje nurodoma, kada laimėtojai turi reikalauti atlygio ir kokios pasekmės, jei to nepadarys iki nurodytos datos.

Kaip pasirinkti „EuroMillions“ loterijos strategiją

„EuroMillions“ burtų traukimo metu kiekviena įmanoma skaičių kombinacija turi vienodą galimybę būti išrinktam. Nors tai gali atrodyti mažai tikėtina, bilietas su septyniais atsitiktinai parinktais skaičiais, tolygiai atskirtais, turi tokią pat šansą laimėti kaip ir bilietas su septyniais skaičiais iš eilės.

Tikimybė laimėti „EuroMillions“ yra tokia pati, nesvarbu, ar naudojate „Lucky Dip“, ar internetinį „EuroMillions“ loterijos vadovą, kad pasirinktumėte savo skaičius.

Kokie yra dažniausiai traukiami skaičiai?

EuroMillions ir kitos populiariausios loterijos paieškos frazės dažnai nukreiptos į dažniausiai ištraukiamus skaičius. Įprastos užklausos „Google“, „Bing“ ir kitose paieškos sistemose apima „EuroMillions geriausi skaičiai“ ir „Kokie yra dažniausiai EuroMillions skaičiai“.

Žemiau apžvelgsime EuroMillions karšti ir šalti numeriai, kurie padės nustatyti, kuriuos iš jų žaisti. Tačiau štai kas: mažai tai padeda.

Tarp buvusių „EuroMillions“ rezultatų ir ateities rezultatų nėra jokios koreliacijos. Tai, kad tam tikras „EuroMillions“ bilietas praeityje buvo trauktas kelis kartus, negarantuoja, kad jis netrukus vėl bus renkamas.

Jei jums įdomu, kodėl jūsų šansai yra vienodi kiekvienam skaičių rinkiniui, taip yra todėl, kad, kaip jau parodėme, taip yra. Nepaisant to, tai geras skaitymas, be to, galima pasisemti įdomių įžvalgų apie karščiausius ir šalčiausius „EuroMillions“ skaičius.

Karšti ir šalti EuroMillion numeriai

Nesunku pastebėti, kad dažniausiai ir rečiausiai paplitę „EuroMillions“ skaičiai labai skiriasi per pirmuosius septynerius burtų traukimo metus. 

 • Nepaisant daugiau nei 370 piešinių, skaičius „28“ pasirodė tik 26 kartus, o skaičius „50“ – 54 kartus.
 • Po penkerių metų „28“ ir „50“ tapo populiariais pasirinkimais, atitinkamai su 67 ir 60 lygiųjų.
 • Nuo 2011 m. gegužės mėn. iki 2016 m. rugsėjo mėn. skaitmuo 10 buvo dažniausias reiškinys – 70 kartų! Skaičius „41“ buvo rečiausias, pasirodęs tik 38 kartus.
 • 2019 m. 1225-ajame „EuroMillions“ piešinyje skaičius „46“ buvo mažiausiai populiarus, pasirodęs mažiau nei 100 kartų, o skaičius „50“ buvo populiariausias – 145 kartus.
 • Aukščiau pateikta „visų laikų“ statistika rodo, kad mažiausias skaičius pasitaikė 7,8% atvejų, o didžiausias – 11,8% atvejų.
 • Oficialūs skaičiai atskleidė, kad skaičius „46“ buvo mažiausiai pasirinktas 1 225-ajame „EuroMillions“ piešinyje, o po jo seka skaičius „33“, antras pagal šaltumą. Tai rodo, kad žaidėjai pažvelgtų į ankstesnius EuroMillions rezultatus, kad nustatytų, kuriuos skaičius žaisti.

EuroMillions karšti ir šalti laimingų žvaigždžių numeriai

Yra tik 12 laimingų žvaigždžių. Žvilgsnis į ankstesnes EuroMillions loterijas atskleidžia, kokios tendencijos galima tikėtis.

 • Nuo tada, kai iki 2016 m. rugsėjo mėn. „EuroMillions“ jis buvo rodomas, skaičius 12 pasirodė mažiausiai. 
 • Kitas žemiausias skaičius yra 10 ir 11, bet jie nebuvo parodyti iki 2011 m. gegužės mėn. Taigi jie nelaikomi „mažais“ skaičiais.

Šio rašymo metu dažniausiai piešiama Laimės žvaigždė buvo tik tris kartus dažniau nei antra dažniausiai piešiama Laimės žvaigždė ir 47 kartus dažniau nei rečiausiai piešiama Laimės žvaigždė.

Paskutinės naujienos

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis
2023-11-21

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis

Naujienos