Loto 6

„Lotto 6“, Japonijoje populiariai „Takarakuji“, yra vienas ryškiausių Japonijos loterijos žaidimų. Loterija buvo įkurta 2000 m., o pirmasis jos traukimas įvyko tų pačių metų spalio 5 d. Ši loterija turi didžiulį populiarumą Japonijoje ir už jos ribų. 6 loto yra ypač patrauklus loterijos žaidėjams dėl didelių jackpotų sumų. Minimali jackpoto suma paprastai yra 200 milijonų ¥, tai atitinka maždaug 1,6 milijono eurų. Kita priežastis, dėl kurios žaidėjams „Lotto 6“ atrodo patraukli, yra ta, kad bilietai yra palyginti pigūs.

Kiekvienas bilietas kainuoja tik 200 ¥, tai yra maždaug 1,6 euro. Loterijoje taip pat gali dalyvauti žaidėjai iš kelių šalių. Tai įmanoma per internetinę platformą, kurioje lošėjai gali nusipirkti galiojančius bilietus iš bet kurios pasaulio vietos.

Kaip žaisti Lotto 6
Kaip žaisti Lotto 6

Kaip žaisti Lotto 6

Lotto 6 yra progresyvi jackpot loterija. Tai reiškia, kad jei niekas nelaimi loterijoje, jackpoto suma perkeliama į kitą lošimą, kurio dydis gerokai padidės. Tačiau 6 loto riboja, kiek jackpotas gali augti. Didžiausia loterijos laimėjimo suma yra 600 mln. ¥.

Loterija taip pat siūlo keturias kitas ne jackpoto prizų pakopas, suteikiančias žaidėjams papildomų galimybių laimėti. Lošimai paprastai vyksta du kartus per savaitę Tokijo loterijos svajonių muziejuje.

Suprasti, kaip žaisti loteriją internete, yra gana lengva net naujokams. Norėdami žaisti Lotto 6, žaidėjai pirmiausia turi nusipirkti bilietus. Bilietus paprastai galima įsigyti mažmeninės prekybos loterijų parduotuvėse. Šalyje yra daugiau nei 15 000 loterijų mažmenininkų.

Kitas alternatyvus būdas įsigyti bilietus yra kelių Japonijos bankų, kurie bendradarbiauja su loterija, bankomatuose. Tačiau užsienyje įsikūrę žaidėjai turi galimybę loterijos bilietą įsigyti internetu. Bilietų pardavimo agentūros taip pat praverčia naujokams, kurie negali patikrinti loterijos bilietai internetu.

Įsigiję bilietus, žaidėjai turi pasirinkti šešis unikalius numerius iš 43 bilietuose esančių numerių. Skaičių deriniai lemia laimėtą bilietą. Taip pat žaidėjai gali nusipirkti daug bilietų iš internetinės loterijos svetainės ir kiekviename biliete pasirinkti skirtingus skaičius, kad padidintų savo laimėjimo galimybes.

Sėkmingai nusipirkęs bilietus, žaidėjas turi laukti kito burtų traukimo, kad nustatytų, ar jis laimėjo. 6 loto burtai paprastai vyksta kiekvieną savaitės pirmadienį ir ketvirtadienį.

6 loto laimėjimai

„Lotto 6“ traukimo metu lošimo aparatas „Yume Lotto-Kun“ paprastai atrenka laiminčius skaičius. Iš viso ištraukti septyni skaičiai. Lošėjas turi turėti bilietą su loterijos skaičiais, atitinkančiais pirmuosius šešis ištrauktus skaičius, kad laimėtų loterijos jackpotą.

Papildomas kamuoliukas dažniausiai naudojamas antros pakopos prizui įteikti. Tam žaidėjas turi suderinti penkis iš pirmųjų šešių laiminčių skaičių ir papildomo kamuoliuko. Tai reiškia, kad vis tiek reikia atitikti šešis skaičius. Trečioji, ketvirtoji ir penktoji prizų pakopos laimimos atitinkamai sutapus penkis, keturis ir tris skaičius. Burtų rezultatai paprastai skelbiami loterijos svetainėje internete.

Laimėjimo atveju žaidėjai turi susisiekti su loterijos darbuotojais, kad gautų laimėjimą. Nuo laimėtos sumos priklauso kanalas, kuriuo loterijoje bus atliktas mokėjimas.

Laimėjimai gali būti išsiųsti naudojant saugius mokėjimo būdus, tokius kaip tiesioginiai banko pavedimai už santykinai mažas sumas. Norėdami gauti didesnes sumas, pavyzdžiui, jackpotą, žaidėjai turi atvykti į loterijos būstinę, kad surinktų čekius savo laimėjimui. Tais atvejais, kai laimėtojų yra daug, prizas paprastai dalijamas po lygiai visiems laimėtojams.

Taisyklės

„Lotto 6“ žaidimui taikomos tam tikros sąlygos. Jei nesilaikysite taisyklių ir sąlygų, žaidėjai gali prarasti savo laimėjimus. Pavyzdžiui, šiose taisyklėse aiškiai apibrėžiama, kiek metų jums turi būti, kad galėtumėte lošti. Žinoma, žaidėjai turi būti 18 metų ir vyresni, kad galėtų lošti legaliai.

Žaidėjai taip pat turi būti iš a šalis, kuri legaliai leidžia žaidėjus dalyvauti loterijose. Kad bilietai galiotų, žaidėjai turi nusipirkti bilietus ne vėliau kaip prieš trisdešimt minučių iki burtų traukimo. Laimėję žaidėjai turi tik dvylika mėnesių, kad galėtų atsiimti savo laimėjimus.

Kaip žaisti Lotto 6
Kokie yra „Lotto 6“ šansai?

Kokie yra „Lotto 6“ šansai?

Tikimybė laimėti jackpotą 6 lote yra gana maža. Tačiau palyginus šansus su kitomis loterijomis visame pasaulyje, įskaitant pagrindines internetinių loterijų svetaines, jos stebėtinai yra vienos geriausių. Žaidėjams taip pat nereikia lygiuotis į septintą kamuoliuką, kad laimėtų jackpotą, todėl šansas laimėti jackpotą tampa dar geresnis.

Štai kodėl Lotto 6 jackpotas laimimas dažniau. Tačiau 6 loto jackpoto sumos yra santykinai mažesnės nei tų, kurių laimėjimo šansai yra mažesni. Žemiau pateikiamas visų 6 loto prizinių lygių laimėjimo koeficientų suskirstymas.

Aukso puodo laimėjimo tikimybė yra 1 iš 6 096 454, o prizas svyruoja nuo 200 mln. ¥ iki 600 mln. Antrojo prizo lygio laimėjimo tikimybė yra 1 iš 1 016 076 ir numatomas maždaug 10 mln. ¥ laimėjimas. Trečiojo lygio šansai yra 1 iš 28 224, maždaug 250 000 ¥. Paskutinės dvi pakopos turi 1 iš 610 ir 1 iš 39 laimėjimus atitinkamai 6 800 ¥ ir 1 000 ¥.

Aukščiau nurodyti laimėjimo koeficientai yra pagrįsti vienu bilietu vienam žaidėjui. Kai žaidėjai perka daugiau bilietų už tą patį lošimą, jų šansai laimėti pagerėja. Tikriausiai dėl to daugelis žaidėjų formuojasi arba prisijungia prie azartinių lošimų sindikatų.

Kokie yra „Lotto 6“ šansai?
Programos, padėsiančios žaisti „Lotto 6“

Programos, padėsiančios žaisti „Lotto 6“

Bilietų programos

Lotto 6 žaidėjai gali lengvai ir patogiai naudoti kelias programas įsigyti Lotto 6 bilietus. Šios programos palengvina ilgų eilių perkant bilietus naštą.

Jie taip pat praverčia žaidėjams, kurie nežino, kaip internetu nusipirkti loterijos bilietą. Kai kurios bilietų programos paprastai siūlo premijas žaidėjams, kurie dažnai naudoja programas. Programėlėse taip pat pateikiama daugiau atsiskaitymo galimybių perkant bilietus.

Skaičių generatoriaus programos

Skaičių generatoriaus programos padėti žaidėjams rasti geriausius loterijos numerius savo bilietams. Tokios programėlės praverčia žaidėjams, perkantiems daugybę bilietų toms pačioms trauktuvėms ir padeda geriau paskirstyti laimėjimo galimybes.

Rezultatų programos

Rezultatų programos daugiausia skirtos pateikti loterijos rezultatus iš įvairių loterijų lošimų. Loterijos dalyviui, kuris perka internetinį loterijos bilietą ir naudojasi rezultatų programėlėmis, nereikia lankytis įvairiose svetainėse, kad surastų loterijos rezultatus. Kai kurios rezultatų programos taip pat saugo bilietų numerius ir automatiškai tikrina, ar nėra laimėtų bilietų.

Srautinės programos

Srautinio perdavimo programos ypač naudingos žaidėjams, kurie nori žiūrėti internetinės loterijos lošimus jiems vykstant. Tokios programėlės leidžia tokiems žaidėjams stebėti burtų traukimą savo mobiliuosiuose įrenginiuose vos keliais paspaudimais. Daugelis jų taip pat veikia kaip rezultatų programos.

Programos, padėsiančios žaisti „Lotto 6“