Loterijos laimėtojas stengiasi atsiimti 270 000 USD prizą

Naujienos

2022-08-23

Sėkmės ir skausmo mišinys ištiko Alžyro vyrą, laimėjusį 270 000 USD loterija netikėtas smūgis Belgijoje. Nežinomas 28 metų vyras laimėjo didžiulį prizą iš nutrinamos kortelės, kurios vertė yra tik 5 USD. Tačiau jam sunku atsiimti prizą, nes jis yra Belgijoje neregistruotas asmuo.

Loterijos laimėtojas stengiasi atsiimti 270 000 USD prizą

Jo dokumentų trūkumas reiškia, kad jis negali atidaryti banko sąskaitos, kuri reikalinga norint gauti loterijos išmokas, viršijančias 100 000 USD. Dėl to vyras atsidūrė dilemoje, galvodamas, ar jam šiuo metu sekasi, ar nesiseka.

Alternatyvūs pretenzijų pateikimo kanalai

Loterijos laimėtojas, labai norėdamas atsiimti, jo manymu, gyvenimą keičiančią sumą, bandė pasinaudoti draugu, kuris turėjo reikiamus dokumentus, kad atimtų prizą jam Briuselyje. Tačiau pareigūnai sulaikė minėtą draugą ir pažįstamą, įtariamą bilieto vagyste. Vėliau jiedu buvo paleisti po to, kai laimėtojas prisipažino, kad bandė su jo sutikimu.

Dabar laimėtojas pasinaudojo advokato Aleksandro Verstraetės paslaugomis, kad padėtų jam siekti. Verstraete jau padarė pažangą. Jis privertė valdžios institucijas įsipareigoti nedeportuoti laimėtojo, kol jis neturės savo turtų. Advokatas padeda laimėtojui susisiekti su jo giminaičiais Alžyre, kad būtų galima apdoroti teisingus dokumentus. AFP pranešimai rodo, kad loterija jiems neatskleidė dokumentų, reikalingų mokėjimui atlikti.

Įdomu stebėti, kaip klostosi 2022 m. balandžio mėn. įvykis, bet bent jau pagirtinas Belgijos valdžios gerumas leisti jam pabūti.

Pašėlusi sėkmės medžioklė

Nors loterijos laimėjimas yra gryna laimė, alžyrietis jo tikrai siekė. Jis paliko savo namus Šalis pradžioje ir laivu keliavo į Ispaniją. Trumpiausias perėjimas tarp dviejų pakrančių yra 9 valandų kelionė, kuri gali trukti iki 15 valandų. Ir tai yra gerame ir teisėtame laive.

Tada jis pėsčiomis kirto Ispaniją ir Prancūziją, kol įplaukė į Belgiją, kur nusipirko laimingąjį bilietą Zeebrugge uoste. Įdomu pagalvoti apie tai, kas jam turėjo suktis galvoje, kai jis pirko bilietą, tikriausiai neturintis pinigų ir pavargęs. Briugės, regiono, kuriame buvo pirktas bilietas, teismas saugo bilietą, kol bus išspręstas klausimas.

Nugalėtojo pradinė kelionės vieta buvo JK, tačiau atrodo, kad ponia sėkmė įtikino jį apsigyventi Belgijoje. Jis sako, kad piniginį prizą panaudos tam, kad užsidirbtų sau gyvenimą Belgijoje. Jis nori susirasti žmoną ir sukurti šeimą. Su humoru, kuris parodo jo atsparumą, jis pabrėžia, kad nori susirasti žmoną širdimi, o ne pinigais.

Loterijos sąlygos vėl trukdo

Šis incidentas dar kartą išryškina, kaip sąlygos gali būti kliūtis net ir teisėtai laimėjus. Kai jis pirko bilietą, mokėjimo reikalavimai alžyriečiui tikriausiai buvo paskutinis dalykas. Dabar jis turi išgyventi dar vieną kovą, kad atimtų pinigus.

Nors tai yra malonus skausmas, žaidėjams visada svarbu susipažinti su varžybų sąlygomis prieš pradedant žaisti. Jei įmanoma, visada laikykitės šių sąlygų nuo pat pradžių. Tai sutaupo daug skausmo ir išlaidų didelio laimėjimo atveju.

Tikimės, kad alžyrietis (galbūt būsimas belgas) gaus savo prizą per daug neišleisdamas tolesniam procesui. Ir įgyvendins jo gero gyvenimo norą.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos