Atsakyta į klausimus apie TheLotter

Naujienos

2022-09-27

Jungtinėje Karalystėje taip pat žinomas kaip „GoLotter“, „TheLotter“ gyvuoja beveik du dešimtmečius (nuo 2022 m.). Ši loterijos paslauga, be jokios abejonės, yra viena iš žaidimų, kuriose galima žaisti daugiau nei 40 žaidimų su dideliu jackpotu populiariausios loterijos pasaulyje. Šis įrašas siekia atsakyti į kai kuriuos esminius klausimus apie šį loterijos paslaugų teikėją.

Atsakyta į klausimus apie TheLotter

Kas yra TheLotter?

„TheLotter“ yra trečiosios šalies paslauga, leidžianti žaidėjams nusipirkti loterijos bilietus iš bet kurios saulės. Ją valdo JK įsikūrusi įmonė „The Lotter Limited“, kuri pradėjo teikti paslaugą 2002 m. Idealiu atveju TheLotter yra sukurta siekiant užpildyti atotrūkį tarp oficialių loterijų ir žaidėjų, siūlant oficialius loterijos bilietus iš mažiausiai 45 loterijų.

„TheLotter“ svetainė pasižymi madingu minimalistiniu dizainu, kuris užtikrina, kad vartotojai gautų geriausią patirtį. Tiesiai svetainės viršuje yra prisijungimo ir slaptažodžių lizdai, o visi vykstantys pasiūlymai yra aiškiai rodomi viduryje viršuje. Be to, kairėje ekrano pusėje yra du tiesioginio pokalbio ir reklamų skirtukai. 

Be to, svetainėje nėra animacijų, kurios linkusios šiek tiek blaškyti vartotojus, nors jie nestovi tarp žaidėjų galimybės mėgautis mėgstamais žaidimais.

Kaip veikia TheLotter?

Vienas dalykas, kurį žaidėjai vertina „TheLotter“, yra tai, kad paslaugų teikėjas padarė labai paprastą loterijos bilietų įsigijimą internetu. Pirmiausia žaidėjai turi užsiregistruoti svetainėje ir pasirinkti iš dešimčių loterijų. Kai tai bus padaryta, žaidėjas gali nuspręsti, kiek bilietų nori įsigyti, prieš pateikdamas užsakymą. Tada, sėkmingai atlikus užsakymą, „TheLotter“ atlieka likusį darbą.

Po užsakymo svetainė žaidėjo vardu nupirks bilietus ir atsiųs nuskaitytą bilietą į jo sąskaitą. Taigi tik sąskaitos savininkas gali pasiekti įsigytą nuskaitomą bilietą. Jei žaidėjas laimi, jis gauna pranešimą el. paštu arba SMS. TheLotter neima jokių mokesčių už įspėjimus. Laimėjimai siunčiami tiesiai į laimėtojo sąskaitą, o žaidėjams nereikia mokėti jokių komisinių.

Ar „TheLotter“ yra teisėta?

Dabar tai yra milijono dolerių užklausa. Visiems, kurie galvoja, ar TheLotter yra teisėtas, atsakymas yra aiškus; tai teisėta. Be to, tai jau du dešimtmečius veikianti paslauga, kuri išlaikė laiko išbandymą, o tai daugeliu atžvilgių pabrėžia TheLotter teisėtumą. 

Be to, mokėjimo paslaugų teikėjas yra tinkamai licencijuotas, o vartotojai gali gauti visą licencijavimo informaciją „TheLotter“ svetainėje. Be to, svetainėje yra visa svarbi informacija, įskaitant politiką ir adresus. Galiausiai visi laimėtojai yra paskelbti svetainėje, įskaitant jų vardus, laimėtą sumą ir laimėtojo bilieto numerį.

Nors maži laimėjimai įskaitomi tiesiai į žaidėjo sąskaitą, dideli laimėjimai pristatomi asmeniškai ir juos reikia daugiau patikrinti kaip saugumo priemonę. Tuo metu, kai „TheLotter“ buvo aktyvi, paslauga laimėtojams visame pasaulyje išmokėjo daugiau nei 100 mln.

Kokias loterijas galima žaisti su TheLotter?

„TheLotter“ gali pasigirti keliomis geriausios loterijos galima rinktis, įskaitant EuroMillions, Mega Millions ir US Powerball. Kaip minėta anksčiau, žaidėjai turi prieigą prie daugiau nei 45 loterijų. Nesvarbu, kur pasiekiami žaidimai; jie gali žaisti šias loterijas praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje. 

Tačiau būtina pažymėti, kad gali būti konkrečios šalies „TheLotter“ svetainės versijų. Pavyzdžiui, JK turi savo „TheLotter“ svetainę, žinomą kaip „GoLotter“.

Kokie mokėjimo būdai galimi „TheLotter“?

Mokėjimo būdai yra viena sritis, kurioje TheLotter šviečia dar ryškiau. Žaidėjai turi daugybę mokėjimo būdų bilietams įsigyti, maždaug 20 nuo 2022 m. Tai apima mokėjimus kortelėmis, pvz., VISA ir Mastercard, ir elektronines pinigines, įskaitant Neteller ir Skrill. Taip pat palaikomas banko pavedimas.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos