Viskas apie Loterijos narystė 2023

Tai modelis, pagal kurį žaidėjas prisiregistruoja tapti nariu, o ne tik perka bilietą iš loterijos tiekėjo. Registruojantis dalyvauti loterijoje, būtina nurodyti asmeninę informaciją. Šios loterijos skiriasi. Narystę siūlo pačios loterijos, pvz., „The Lott Australia“, arba bilietų perpardavėjai, tokie kaip „Netlotto“.

Narystės loterijoje skirstomos į skirtingas kategorijas. Yra įprastos narystės ir pranašumai. Skirtingi tiekėjai turi skirtingus kategorijų pavadinimus (premium, aukso, platinos, sidabro, bronzos ir kt.). Žaidėjo mokama suma lemia kategorijas, ir, kaip tikėtasi, aukštesnės kategorijos turi daugiau pranašumų.

Jų negalima painioti su pačių loterijų suformuotomis narystėmis. Pavyzdžiui, Multi-State Lottery Association (MUSL) yra loterijos narystė, kurią sudaro 34 loterijos iš skirtingų JAV valstijų. Pasaulio loterijų asociacija (WLA) siekia suburti loterijas iš viso pasaulio, reaguodama į internetinių loterijų svetainių augimą.

Kitas geras būdas bendradarbiauti su kitais ir laimėti loterijoje neišleidžiant viso savo turto yra prisijungti prie loterijos sindikatų.

Kas yra loterijos narystė?Ar verta tapti loterijos nariu?Geriausios loterijos narystės 2023DUK
Ar verta tapti loterijos nariu?

Ar verta tapti loterijos nariu?

Daugeliu atžvilgių buvimas loterijos nariu suteikia žaidėjui daugiau pranašumų nei žaidimas atsitiktinai. Trūkumas yra tas, kad verta būti loterijos nariu. Tačiau svarbu pateikti privalumus ir kontrargumentus, kad kiekvienas internetinės loterijos žaidėjas galėtų tinkamai pasirinkti.

Privalumai tapus loterijos nariu

Loterijų atveju prisijungimo prie narystės pranašumai apima narių aptarnavimą už jų jurisdikcijos ribų, sertifikavimą, lyginamąją analizę ir paramą. Tačiau šiame straipsnyje nagrinėjami privalumai, taikomi atskiriems loterijos žaidėjams.

Pirmenybė perkant bilietus

Nors vargu ar loterijos bilietai baigsis, kartais loterijų svetaines užvaldo didžiulis srautas. Tai įprasta, kai jackpotai yra dideli, o lygiosios yra arti. Kaip loterijos dalyvis, tokiu metu žaidėjas turi pirmenybę. Jie gali įsigyti bilietus kitais kanalais, pavyzdžiui, tiesiogiai susisiekę su loterijos klientų aptarnavimo tarnyba.

Loterijos narystė taip pat suteikia žaidėjui nemokamų dovanų, tokių kaip nuolaidos ir bilietų dovanos. Kuo didesnė narystė, tuo didesnė tikimybė ir didesnė nauda. Dalyvaujant loterijoje nariai tiesiogine prasme atsiduria žaidimų eilės priekyje.

Pagalba sekant laimėjimus

Žaisti loterijos svetainėje internete dažnai palieka žaidėjams nusivylimą, kai reikalauja laimėjimo. Turėdamas loterijos narystę, žaidėjas yra gerai apsaugotas nuo šios problemos. Naudodamasi registracijos metu pateiktais duomenimis, loterija automatizuoja didesnę laimėjimų pervedimo dalį.

Viskas, ką narys turi padaryti, tai pranešti apie loteriją ir pradėti procesą. Narystė šiuo atžvilgiu yra dar naudingesnė žaidžiant užsienio internetinėje loterijoje. Kai daugelis žmonių laimi užsienyje žaidžiamoje loterijoje, jie nėra gerai susipažinę su laimėjimų reikalavimo procesu ir įstatymais. Narių loterija šį procesą padaro sklandų.

Informacinis bankas

Loterijos reguliariai siunčia naujienas savo nariams apie artėjančius įvykius, kuriais jie turėtų pasinaudoti. Informacija, pvz., lošimo datos ir jackpotų padidėjimas, nariams pasiekiama dar nepasiekiama plačiajai visuomenei. Naujienlaiškiuose pateikiama pramonės ekspertų informacija, kuri gali padėti atlikti geresnius loterijos veiksmus.

Dalyvaukite loterijose

Kai kurios loterijos kviečia kai kuriuos savo narius fiziškai dalyvauti lošimo metu. Atsižvelgiant į vieną tikslą žaisti loterijoje yra smagiai praleisti laiką, toks kvietimas yra didelė nauda. Dėl to narys atsiduria dėmesio centre visiems, kurie seka burtų traukimą, o kartais atneša dovanų.

Pasyviai žaisti loteriją

Kai kurios narystės suteikia žaidėjams galimybę iš anksto registruoti bilietus į būsimas loterijas. Mokesčiai nurašomi iš nario piniginės ir siunčiami automatiškai prasidėjus loterijai. Tai padeda užtikrinti, kad kitaip įsitraukę nariai nepraleistų didžiausių loterijų.

Ar verta tapti loterijos nariu?
Geriausios loterijos narystės 2023

Geriausios loterijos narystės 2023

Žaidėjo poreikiai lemia „geriausią“ loterijos narystę. Tinkamumą lemia tokie dalykai kaip išankstinė bilietų registracija, žaidimas užsienyje ir apdovanojimai. 2021 m. geriausios loterijos narystės visame pasaulyje apima:

  • Džordžijos žaidėjų klubas: Ši amerikietiška loterijos narystė suteikia nariams privalumų, pavyzdžiui, pakartotinai įvesti nelaimėtus bilietus antrosios galimybės traukimui. Tai skatina internetinę loteriją ir žada momentinius mokėjimus iki 600 USD. Nariai taip pat kviečiami į išskirtinius renginius.
  • Lotas: „Lott“ yra viena geriausių Australijos narystės, leidžianti žaidėjams patekti į loterijas visose valstijose ir užsienyje. Net nerezidentai gali įsigyti Lott narystę.
  • Jono Kalėdų namai ir gyvenimo būdas: Ši narystė Australijoje apima tik nariams skirtą lošimą, be įprasto savaitės lošimo. Jis skirtas visiems nariams paskleisti Kalėdų nuotaiką.
  • Naujojo Džersio loterija: Tai nemokama narystė, suteikianti nariams kasdienius atnaujinimus, įspėjimus apie jackpotą, antrojo šanso lošimus, akcijas ir daug daugiau.
  • Katharine House Hospice loterija: Ši loterija siūlo kas ketvirtį, pusmetį ir metinę narystę. Ji rengia 1 USD per savaitę loteriją, skirtą hospisui paremti rūpinantis bendruomene. Puiki narystė skirta žmonėms, besidomintiems labdara.
  • DC loterija: Ši loterijos narystės svetainė Vašingtone yra pasaulinė lyderė, prieinama daugiau nei penkiomis kalbomis (anglų, kinų, amharų, prancūzų, ispanų, vietnamiečių ir korėjiečių). Tai leidžia žaidėjams iš savo prekybos vietų akimirksniu atsiimti iki 5000 USD.
Geriausios loterijos narystės 2023
DUK

DUK

Ar verta prisijungti prie loterijos?

Taip. Yra daug privalumų, pvz akcijos, kvietimai, antrojo šanso traukimai, tik nariams skirtos loterijos ir gerinanti internetinė loterija užsienio loterijose.

Ar už narystę loterijoje reikia mokėti?

Kai kurios narystės yra nemokamos, o kitos mokamos. Kai kurios loterijos turi narystės lygius – bronzos, sidabro, aukso, VIP, VVIP, platinos ir kt. – su skirtingais privalumais.

Ar galiu įsigyti loterijos narystę už savo šalies ribų?

Taip, kai kurios svetainės, pvz., DC loterija, yra pasaulinės ir jas galima pasiekti bet kur, jei jūsų vietovėje loterija leidžiama. Daugelis jų yra skirtingomis kalbomis.

Kaip gauti loterijos narystę?

Narystė įgyjama užsiregistravus norimoje loterijos svetainėje arba apsilankius jų fizinėse patalpose. Kai kuriais atvejais imamas nario mokestis.

Kuri yra geriausia loterijos narystė?

Tinkamiausia loterijos narystė priklauso nuo to, ko žaidėjas nori iš to gauti, pvz., antrojo šanso žaidimo, išankstinių bilietų ir pan.

Ar galiu atšaukti loterijos narystę?

Taip, dauguma loterijų leidžia nariams savo nuožiūra atšaukti narystes, dažnai be nuobaudų. Tačiau prieš prisijungiant labai svarbu perskaityti tam tikros narystės sąlygas.

DUK