Geriausia Mega Millions Loterija 2023

Šiame „Mega Millions“ loterijų vadove sužinokite viską apie lažybas vienoje didžiausių loterijų JAV. Didžiausias „Mega Millions“ laimėjimas buvo didžiulis 1,537 mlrd. Pirmiausia „Mega Millions“ yra internetinė loterija, prieinama žaidėjams 45 JAV valstijose, kartu su Kolumbijos apygarda ir Jungtinių Valstijų Mergelių salomis. Deja, šiuo metu „Mega Millions“ nepasiekiama penkiose valstijose; Alabama, Havajai, Aliaska, Juta ir Nevada.

Nors tai yra Jungtinėse Valstijose veikianti loterija, žaidėjai už JAV ribų gali žaisti „Mega Millions“. Tai yra tol, kol jie bilietus įsigyja fiziškai lankydamiesi bet kurioje valstijoje ar regione, kur galima įsigyti „Mega Millions“.

Geriausia Mega Millions Loterija 2023
Kur nusipirkti Mega Millions internetinės loterijos bilietą

Kur nusipirkti Mega Millions internetinės loterijos bilietą

„Mega Millions“ loterijos bilietus galima įsigyti 45 valstijose, kuriose loterija yra legali, taip pat Kolumbijos apygardoje ir Jungtinių Valstijų Mergelių salose. Bilietus galima įsigyti būtiniausių prekių parduotuvėse, bakalėjos parduotuvėse, degalinėse ir kt. Svarbu pažymėti, kad „Mega Millions“ bilietai neparduodami Aliaskoje, Jutoje, Misisipėje, Havajuose, Nevadoje ir Alabamoje.

Kaip nusipirkti loterijos bilietą internetu

Taip pat galima įsigyti Mega Millions žaidimo bilietus internetu. Yra daug svetainių, kuriose žaidėjai JAV ar už jos ribų gali įsigyti šios loterijos bilietus. Užbaigus pirkimą tokiose svetainėse, bilietai perkami žaidėjo vardu.

Kur nusipirkti Mega Millions internetinės loterijos bilietą
Mega Millions istorija

Mega Millions istorija

„Mega Millions“ loterijos istorija siekia 1996 m., kai ji buvo žinoma kaip Didysis žaidimas. Po 363 milijonų dolerių Big Game jackpoto 2000 m. susidomėjimas loterijos žaidimais išaugo. Tada Niujorkas ir Ohajas prisijungė prie Naujojo Džersio, Džordžijos, Merilando, Ilinojaus, Masačusetso, Mičigano ir Virdžinijos, kad sukurtų „Mega Millions“.

„Mega Millions“ bilietų pardavimas oficialiai prasidėjo 2002 m. gegužės 15 d., o pirmasis lošimas įvyko 2002 m. gegužės 17 d. Šiandien „Mega Millions“ kartu su „Powerball“ yra vienas iš dviejų didžiausių jackpotų JAV.

Didžiausi „Mega Millions“ laimėtojai

Kaip ir visos kitos loterijos, „Mega Millions“ pakeitė daugelio žaidėjų likimus. Šiuo metu didžiausias laimėtojas yra anoniminis žaidėjas iš Pietų Karolinos, surinkęs milžiniškus 1,537 mlrd. Antras pagal dydį laimėjimas buvo 1,05 mlrd., kurį laimėjo keturių narių loterijos klubas iš Mičigano.

Mega Millions istorija
Ar Mega Millions legalus?

Ar Mega Millions legalus?

Taip. „Mega Millions“ yra teisėta 47 jurisdikcijose Šiaurės Amerikoje. Tačiau loterija nėra legali Alabamoje, Havajuose, Aliaskoje, Jutoje ir Nevadoje. Tačiau tada šių valstijų žaidėjai gali dalyvauti „Mega Millions“ žaidime pirkdami bilietus, kai lankosi valstijose, kuriose „Mega Millions“ yra legalus.

Mega Millions amžiaus ribos

Nors daugelis valstybių leidžia „Mega Millions“, ne visi gali žaisti šioje loterijoje. Kiekvienas, perkantis „Mega Millions“ loterijos bilietą, turi būti sulaukęs 18 metų amžiaus.

Mega milijonų mokesčių

Kaip ir visos kitos loterijos, yra mokesčiai, kuriuos laimėtojai turi sumokėti tiek federalinei, tiek valstijos vyriausybei. Federalinis mokestis yra standartinis, o valstijos mokesčiai įvairiose valstijose skiriasi.

Ar Mega Millions legalus?
Kaip žaisti Mega Millions

Kaip žaisti Mega Millions

„Mega Millions“ žaidimo eiga yra gana panašus į „Powerball“. Žaidėjams nereikia jokių specialių įgūdžių, kad galėtų dalyvauti žaidime.

„Mega Millions“ yra du būgnai; pirmasis su skaičiais (balti rutuliai) nuo 1 iki 70, o antrasis skaičiai (Gold Mega Ball/GMB), nuo 1 iki 25.

Norėdami dalyvauti veiksme, žaidėjai pirmiausia turi nusipirkti bilietą. Kiekvienas „Mega Million“ bilietas kainuoja 2 USD. Įsigijus bilietą, kitas žingsnis – penki numeriai iš pirmojo būgno ir vienas numeris iš antrojo būgno. Tiems, kurie nenori rinkti skaičių rankiniu būdu, „Mega Millions“ turi atsitiktinių skaičių generatoriaus funkciją, kuri automatiškai parenka skaičius žaidėjams.

Šios loterijos tikslas – suderinti visus laimėtus skaičius. Kad pasiektų jackpotą, žaidėjai turi teisingai suderinti visus skaičius iš dviejų fondų. Norėdami tai padaryti, pirmieji penki skaičiai nebūtinai turi būti tobula tvarka.

Kas yra „Mega Millions Megaplier“?

2011 m. sausio mėn. pristatyta „Megaplier“ yra funkcija, leidžianti žaidėjams 2, 3, 4 arba 5 kartus padidinti savo prizus, nesusijusius su jackpotu, tačiau už kiekvieną bilietą mokama papildomai 1 USD. Beje, „Mega Millions Megaplier“ galima įsigyti visose valstijose ir jurisdikcijose, kuriose parduodami „Mega Millions“ bilietai, išskyrus Kaliforniją.

Kaip žaisti Mega Millions
„Mega Millions“ šansai ir išmokėjimo galimybės

„Mega Millions“ šansai ir išmokėjimo galimybės

Visi „Mega Million“ bilietų pirkėjai tikisi pasiekti didįjį aukso puodą arba bent ką nors laimėti. Bet kokia yra tikimybė laimėti jackpotą ar bet kurį kitą prizą šioje loterijoje, dramblys kambaryje? Na, tikimybė laimėti pagrindinį prizą yra labai maža.

„Mega Millions“ šansai ir išmokėjimo galimybės
Kokia tikimybė laimėti „Mega Millions“?

Kokia tikimybė laimėti „Mega Millions“?

Iš viso yra 9 būdai laimėti „Mega Millions“, o pradinis jackpotas skiriasi priklausomai nuo bilietų pardavimo. Pradinis jackpotas skelbiamas prieš kiekvieną lošimą.

Žemiau pateikiami devyni būdai laimėti „Mega Millions“ ir atitinkami koeficientai.

  • Pagrindinis prizas (jackpot) – rungtynės 5WB ir GMB: šansai yra 1 iš 302 575 350
  • 1 000 000 USD – 5WB rungtynės: šansai yra 1 iš 12 607 306
  • 10 000 USD – suderinti 4WB ir GMB: šansai yra 1 iš 931 001
  • 500 USD – 4WB rungtynės: šansai yra 1 iš 38 792
  • 200 USD – suderinti 3WB ir GMB: šansai yra 1 iš 14 547
  • 10 USD – Match 3WB: šansai yra 1 iš 606
  • 10 USD – suderinti 2WB ir GMB: šansai yra 1 iš 606
  • 4 USD – suderinkite 1WB ir GMB: šansai yra 1 iš 89
  • 2 USD – rungtynės GMB: šansai yra 1 iš 37

Bendra tikimybė laimėti „Mega Millions“ prizą yra 1 iš 24

Be pirmiau minėtų devynių laimėjimų būdų, yra išskirtinė funkcija, pavadinta Just the Jackpot. Šis bilietas kainuoja 3 USD, o kartu su dviem žaidimais bus galima žaisti tik jackpotą. Kaip rodo pavadinimas, Just the Jackpot taikomas tik pagrindiniam prizui.

„Mega Millions“ loterijos ir išmokėjimo galimybės

„Mega Millions“ burtai vyksta du kartus per savaitę, antradienį ir penktadienį 23:00 ET. Kalbant apie išmokėjimą, yra dvi galimybės. Laimėtojai gali gauti pinigų arba anuitetą.

Kokia tikimybė laimėti „Mega Millions“?
„Mega Millions“ patarimai ir gudrybės

„Mega Millions“ patarimai ir gudrybės

Paskutiniame šio Mega Millions loterijos vadovo skyriuje šiame įraše pateikiami patarimai ir gudrybės, padėsiančios žaidėjams laimėti bent prizą šioje loterijoje.

Pirmas patarimas – nusipirkti daugybę „Mega Millions“ loterijos bilietų. Daugelio bilietų pirkimo pranašumas yra tas, kad žaidėjai padidina savo šansus laimėti. Bet tada žaidėjai turėtų įsitikinti, kad žaidžia atsakingai. Nykščio taisyklė – bilietų pirkimo biudžeto nustatymas ir griežtas jo laikymasis.

Kitas patarimas – prisijungti prie loterijų baseinų. Daug bilietų pirkimas gali būti finansiškai išsekintas, bet kas būtų, jei žaidėjai sudarytų loterijos fondus, žaistų kartu ir pasidalytų grobį? Na, tai yra triukas, kuris pasiteisino praeityje.

Dar viena strategija yra sutelkti dėmesį į bendrus „Mega Millions“ skaičius. Keli skaičiai buvo ištraukti kelis kartus.

Aukščiau pateikti patarimai gali padidinti žaidėjų galimybę laimėti „Mega Millions“. Bet tada jie negarantuoja laimėjimų.

„Mega Millions“ patarimai ir gudrybės
Apvyniojimas

Apvyniojimas

Štai, žmonės, geriausias vadovas, kaip žaisti loteriją internete. Iš tiesų, „Mega Millions“ yra viena naudingiausių loterijų. Daugelio žaidėjų likimai pasikeitė per vieną naktį. Tačiau žaidėjai, žaisdami „Mega Millions“, visada turėtų laikytis atsakingo lošimo taisyklių ir taisyklių. Loterijos neturėtų būti alternatyva mokyklai ar darbui.

Apvyniojimas