Geriausia EuroMillions Loterija 2022/2023

EuroMillions yra loterija neprisijungus ir internetu, vienu metu žaidžiama devyniose Europos šalyse (Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Liuksemburge, Portugalijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje). Burtai vyksta du kartus per savaitę; garantuojama, kad jackpotas niekada nebus mažesnis nei 17 milijonų eurų ir gali pakilti net iki 230 milijonų eurų. be to, įvairiose šalyse organizuojami papildomi žaidimai, į kuriuos gali patekti tik atitinkama šalis.

Geriausia EuroMillions Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į EuroMillions
Kur nusipirkti bilietus į EuroMillions

Kur nusipirkti bilietus į EuroMillions

Galite nusipirkti an internetinis loterijos bilietas „EuroMillions“ prisijungę prie „EuroMillions“ svetainės savo šalyje, jei:

 • Jūs tuo metu esate toje šalyje; ir
 • Ši šalis yra viena iš devynių, kuriose veikia „EuroMillions“.

Tai svarbus aspektas, nes dėl teisinių priežasčių šioje internetinėje loterijoje gali dalyvauti tik žmonės, kurie tuo metu yra dalyvaujančioje šalyje. Jei jis yra kitoje šalyje, jums bus neleidžiama įsigyti internetinio loterijos bilieto.

Ir antroji problema iškyla laimėjus ir yra beveik ta pati – į kokią banko sąskaitą norite pervesti pinigus? Žinoma, jei laimėjai labai didelę sumą, verta keliauti į atitinkamą šalį, apsigyventi trumpalaikiam gyvenimui ir atsidaryti sąskaitą banke – bet vargu ar tai bus protinga, jei turėsi vieną, tarkime, penkis eurus. .

Kur nusipirkti bilietus į EuroMillions
„EuroMillions“ istorija

„EuroMillions“ istorija

Pradinis tikslas buvo tai pradėti internetinis loterijos žaidimas 1999 m. tuo pačiu metu, kai buvo įvesta nauja ES valiuta euras, tačiau dėl įvairių priežasčių tai neįvyko. „EuroMillions“ galiausiai prasidėjo po penkerių metų, 2004 m. vasario mėn. Tuo metu vienintelės šalys buvo Prancūzija, Ispanija ir JK, iš kurių trečioji net nebuvo įsivedusi euro (ir vis dar neįsivedė, o dabar taip pat nėra). net ES narė) ir pirmasis jackpotas buvo vertas 15 mln.

Vėlesniais metais prie jo prisijungė Austrija, Belgija, Airija, Liuksemburgas, Portugalija ir Šveicarija (kuri taip pat nėra ES narė ir kurios valiuta taip pat nėra euro). Vienas iš nuostabiausių EuroMillions aspektų yra grynumas. siūlomų prizų dydis. Šiuo metu didžiausias kada nors laimėtas jackpotas yra 190 mln.

Gana dažnai jackpotą laimi a loterijos sindikatas – 183 milijonų eurų prizą pasidalino trys žmonės, kartu pirkę tą patį bilietą, tačiau Dolores McNamara Airijoje iš dviejų tūkstančių penkių laimėjo 77 milijonus svarų, o 2009 metais nežinoma ispanė laimėjo 110 milijonų svarų.

„EuroMillions“ istorija
Ar EuroMillions legalus?

Ar EuroMillions legalus?

Atsakymas paprastas: taip, taip. Tačiau jai taip pat taikomi šalių, kuriose ji veikia, įstatymai, kurie įvairiose šalyse gali skirtis. Pavyzdžiui, JK jūs negalite žaisti „EuroMillions“ internetu, jei nesate bent 18 metų amžiaus.

Ar EuroMillions legalus?
Kaip žaisti EuroMillions internete?

Kaip žaisti EuroMillions internete?

Pirma, atminkite, kad burtai vyksta 20 val. JK laiku (tai bus kitokia kitos Europos šalys) antradieniais ir penktadieniais. Jei norite žaisti, turite nusipirkti žaidimo bilietus internetu iki lošimo pabaigos – vėliausiai iki 19.30 val. JK laiku burtų traukimo dieną, tačiau nepamirškite, kad internetinės operacijos gali nutrūkti dėl įvairių priežasčių ir protingas internetinės loterijos žaidėjas perka bilietus anksčiau.

Nepamirškite patikrinti loterijos EuroMillions rezultatai sužaidus tokio tipo loteriją. Būtų gaila, jei negalėtumėte atsiimti savo laimėjimų, nes nepraleistumėte patikrinti loterijos EuroMillions rezultatus.

Rinkdamiesi savo numerius

Turite pasirinkti penkis pagrindinius skaičius nuo 1 iki 50 ir dar du skaičius nuo 1 iki 12 (jie yra žinomi kaip jūsų laimingos žvaigždės skaičiai). Jei norite viską palikti atsitiktinumui, paprašykite „Lucky Dip“ ir „EuroMillions“ kompiuteris tai padarys pasirinkite savo numerius atsitiktinai.

Kiek savaičių norite žaisti?

Galite nuspręsti žaisti antradienio burtuose, penktadienio burtuose arba abiejuose ir galite žaisti iki 4 savaičių iš anksto.

Žaidimo taisyklės

Kiekviename „EuroMillions“ lošime sistema visiškai atsitiktinai atrenka 5 skaičius ir 2 „Lucky Stars“. Jūs laimite prizą, kai suderinate kai kuriuos arba visus iš šių skaičių. Suderinkite visus septynis ir gausite jackpoto dalį (jei niekas kitas neatitiko visų septynių, gausite lotą!) tai yra aukščiausia „EuroMillions“ loterijos pakopa – yra dvylika kitų lygių, todėl galite laimėti prizą iki pat dviejų skaičių.

Kaip žaisti EuroMillions internete?
Kokie šansai laimėti „EuroMillions“?

Kokie šansai laimėti „EuroMillions“?

„EuroMillions“ jackpoto šansai laimėti mažiausią prizą, kurį gaunate, jei atitinkate tik du savo skaičius, yra 1 iš 22. Nuo tada iki didžiausio prizo – jackpoto –, kuriam reikia suderinti visus penkis skaičius. plius abu jūsų „Lucky Star“ skaičiai – yra 1 iš 139 838 160. Kiekviena iš aštuonių pakopų tarp šių dviejų turi savo šansų rinkinį.

Kokie šansai laimėti „EuroMillions“?
Patarimai ir gudrybės žaisti EuroMillions

Patarimai ir gudrybės žaisti EuroMillions

Galbūt manote, kad neįmanoma sukurti sistemos, kuri padidintų „EuroMillions“ laimėjimo tikimybę, tačiau taip nėra. Ką reikia padaryti, tai galvoti apie tai, kas jau įvyko praeityje. Kaip gana paprasta gyvenimo taisyklė, kuri sako, kad tai, kas nutinka dažniausiai, greičiausiai pasikartos, o tai, kas atsitinka. Mažiausia tikimybė, kad tai pasikartos. Atsižvelgdami į tai, štai ką pasakoja ankstesnė „EuroMillions“ laimėjimų istorija, kuri greičiausiai padės jums laimėti prizą:

 • Kai pasirenkate skaičius, pasirinkite nelyginių ir lyginių derinį
 • Kai pasirenkate skaičius, rinkitės aukštų ir žemų skaičių derinį

Kodėl tos dvi taisyklės? Kadangi daugiau prizų buvo apdovanoti nelyginiais ir lyginiais skaičiais, nei sutelkiant dėmesį į bet kurį kitą – ir tas pats pasakytina apie didelių ir mažų skaičių derinį.

Visi laimėję skaičiai yra svetainėje. Galite juos tyrinėti. Rasite modelius. Kai kurios skaičių grupės atsiranda dažniau nei kitos. Tai pasakytina ir apie kai kuriuos atskirus skaičius. Išsiaiškinkite, koks yra modelis, ir tai parodys, kada juos žaisti.

Patarimai ir gudrybės žaisti EuroMillions
Didžiausias EuroMillions laimėtojų skaičius

Didžiausias EuroMillions laimėtojų skaičius

Prancūzija ir JK turi didžiausią EuroMillion loterijos atskirų jackpotų laimėtojų skaičių – po 114; Nedaug atsilieka Ispanija su 112. Kitame skalės gale Liuksemburgas turi tik 3, o Airija – 18.

Didžiausi prizai, kuriuos laimėjo šalis

 • Austrija 130 mln
 • Belgija 188 mln
 • Prancūzija 220 mln
 • Airija 188 mln
 • Liuksemburgas 66 mln
 • Portugalija 190 mln
 • Ispanija 190 mln
 • Šveicarija 230 mln. CHF
 • JK 170 milijonų eurų

Papildomi žaidimai kiekvienai šaliai

Austrija turi ÖsterreichBonus lošimą, kuris yra nemokamas ir gali laimėti 100 000 € per kiekvieną lošimą. Taip pat už papildomą mokestį yra Joker; jums suteikiami šeši skaitmenys ir galite laimėti prizų, suderinę skaičius jų ištraukimo tvarka.

 • Belgija turi „My Bonus“, kuris yra nemokamas ir turi standartinį 500 € prizą
 • Prancūzija garantuoja po 1 milijono eurų laimėtoją kiekvieno lošimo metu su My Million, taip pat turi Etoile+, kad padidintų ne jackpoto prizus
 • Airija turi 10 laimėtojų po 5 000 € kiekviename burtų traukime tik Airijoje
 • Liuksemburgas turi nemokamą „Extra Lux“ lošimą ir taip pat leidžia patekti į „Joker“
 • Portugalija turi nemokamą M1lhão burtą, kuriame yra galimybė laimėti 1 mln
 • Ispanija turi nemokamą El Millón burtą, kuriame yra galimybė laimėti 1 milijoną eurų
 • Šveicarija turi 2 šansus ir superžvaigždę
 • JK turi nemokamą „Millionaire Maker“, kurio prizai siekia 1 mln
Didžiausias EuroMillions laimėtojų skaičius