Geriausia EuroJackpot Loterija 2022/2023

Šiuolaikiniai loterijų žaidėjai turi daugybę pasirinkimų, kurių dėka jie gali laimėti. „Eurojackpot“ pastaraisiais metais dėl visų tinkamų priežasčių suko galvas. Nenuostabu, kad žaidėjai dabar naudojasi galimybe išbandyti „Eurojackpot“ tinkle. „Eurojackpot“ yra viena iš jauniausių loterijų pasaulyje. Be mažiau nei dešimtmetį gyvavimo internetinių loterijų pasaulyje, „Eurojackpot“ išsiskyrė laimėjusias didžiausias loterijas Europoje. Be nuostabaus loterijos jackpoto, jo palankūs šansai neabejotinai yra išskirtinė atrakcija.

Geriausia EuroJackpot Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti bilietus į Eurojackpot?
Kur nusipirkti bilietus į Eurojackpot?

Kur nusipirkti bilietus į Eurojackpot?

Kiekvienas 18 metų ir vyresnis turi teisę išbandyti savo laimę Eurojackpot jackpot. Pagrindinis žaidėjų rūpestis dažniausiai yra kaip nusipirkti loterijos bilietą internetu ir kur juos įsigyti. Eurojackpot loterijos bilietus galima įsigyti iš kai kurių internetinių bilietų pardavėjų. Tačiau jie turėtų būti atsargūs perkant internetinės loterijos bilietai iš privačių kūrėjų.

Kai kurie žaidėjai nemėgsta pirkti bilietų iš trečiųjų šalių. Žaidėjai taip pat gali įsigyti „Eurojackpot“ bilietų oficialioje loterijos svetainėje. Pirkti iš „Eurojackpot“ svetainių paprasta – pasirinkti ir sumokėti už bilietą.

Kur nusipirkti bilietus į Eurojackpot?
Eurojackpot istorija

Eurojackpot istorija

„Eurojackpot“ loterija pirmą kartą buvo pasiūlyta 2006 m., po to, kai tuo metu buvo gausu jackpotų pasiūlymų, ypač Euromilijonų loterija. Susitarimas pradėti šią daugianacionalinę loteriją buvo pasiektas 2011 m. Helsinkyje.

Po susitarimo septynios šalys – Danija, Suomija, Vokietija, Slovėnija, Italija ir Nyderlandai – dalyvavo pirmajame „Eurojackpot“ lošime 2012 m. kovo 23 d. Netrukus po to žaidėjas iš Vokietijos laimėjo 19,5 mln. eurų, o tai sukėlė susidomėjimą loterija lauke dalyvaujančių šalių.

Greitai prisijungė ir kitos šalys, tarp jų Ispanija, Norvegija, Švedija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Islandija, Čekija ir Vengrija. „Eurojackpot“ pripažinimas daugelyje Europos šalių užtikrino plačią auditoriją.

2013 m. gegužės 3 d. prizą laimėjo norvegų žaidėjas Yngvaras Borgersonas. Tai buvo pirmasis iš kelių istorinių laimėjimų, paskirstytų per kelis mėnesius. Tai taip pat atnešė naujų pokyčių, kurių formatas pasikeitė 2014 m. spalio 10 d.

Tačiau šis naujas formatas neatgrasė žaidėjų nuo didelio laimėjimo. 2015 m. spalį, 2016 m. liepą, 2016 m. spalį ir 2017 m. sausį buvo užfiksuoti 31,5 €, 84,8 €, 90 € ir 90 milijonų eurų Jackpoto loterijų laimėjimai. 90 milijonų eurų sumą laimėjo penki skirtingi žaidėjai iš Vokietijos (3 žaidėjai). , Danijoje ir Nyderlanduose.

Bėgant metams prisijungė ir kitos Europos šalys, o 2020 m. gruodžio mėn. šalių skaičius siekia 18.

Eurojackpot istorija
Ar Eurojackpot legalus?

Ar Eurojackpot legalus?

Šiandien yra šimtai loterijų, tačiau kai kurios yra gana ribojančios. Todėl dažnai kalbant apie „Eurojackpot“ iškyla klausimas dėl jackpoto teisėtumo. Nors Eurojackot oficialiai prieinamas žaidėjams iš 18 dalyvaujančių šalių, žaidimą taip pat galima rasti loterijos svetainėse. Idealiu atveju šios svetainės perka bilietus žaidėjams iš konkrečios dalyvaujančios šalies ir tenkina jūsų interesus.

Todėl žaidėjai iš sąraše neįtrauktų šalių raginami užtikrinti, kad jie žaistų šį žaidimą licencijuotose ir reguliuojamose svetainėse pagal žinomą jurisdikciją. Dabar, kai internetinės svetainės gerai pasirūpina teritoriniais apribojimais, jei žaidėjas yra vyresnis nei 18 metų, jie gali dalyvauti šioje loterijoje.

Ar Eurojackpot legalus?
Kaip žaisti Eurojackpot internete

Kaip žaisti Eurojackpot internete

Eurojackpot, kaip dauguma internetinių loterijų, lengva ir smagu žaisti. Geras šio žaidimo dalykas yra tai, kad jame nėra sudėtingų žaidimo taisyklių ir nereikalingų derinių. Žaidėjas turi pasirinkti penkis skaičius iš 50 ir an papildomi du iš baseino. Taip pat galite pasirinkti pridėti Doublejackpot funkcija, kuri padvigubina savo jackpotą.

Yra keletas būdų, kaip užpildyti loterijos bilietą. Žaidėjai gali pasirinkti savo laimingus skaičius rankiniu būdu arba naudoti loterijos siūlomą Quickpick parinktį. Paskutinis veiksmas yra spustelėti mygtuką pateikti ir statykite statymą.

Eurojackpot taisyklės

„Eurojackpot“ taisyklės turėtų būti aiškios daugumai žaidėjų, net ir pradedantiesiems. Pirma, žaidėjas turi nusipirkti žaidimo bilietus internetu prieš įvykstant lošimui. Dalyvaujantys žaidėjai turi būti vyresni, 18 metų ar vyresni. Tačiau Estijos žaidėjai nuo 16 metų gali dalyvauti.

Žaidėjai, dalyvaujantys Eurojackpot internete, turi sutikti su pardavėjo sąlygomis, kad galėtų laimėti. Svarbiausia, kad tik vienintelis laimėjusio bilieto ar sąskaitos savininkas gali pretenduoti į jackpoto prizą.

Eurojackpot žaidimai taip pat reikalauja, kad visi loterijos laimėjimai būtų atsiimti iš šalies, kurioje buvo pirktas bilietas. Todėl žaidėjai, rinkdamiesi loterijos operatorius, turėtų atsižvelgti į šį reikalavimą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad jackpoto laimėtojai visada yra gerai pasiruošę su planu, kam išleisti savo laimėjimus.

Kaip žaisti Eurojackpot internete
Kokia yra tikimybė laimėti EuroJackpot

Kokia yra tikimybė laimėti EuroJackpot

Tikimybė laimėti bet kokį loterijos jackpotą visada yra nedidelė, o „Eurojackpot“ nėra išimtis. Pavyzdžiui, šansai laimėti jackpotą yra 1:95,344,20. „Eurojackpot“ išsiskiria tuo, kad šis jackpotas yra sukurtas taip, kad išmokėtų dažniau nei dauguma kitų jackpotų. Tačiau bendri šansai laimėti Eurojackopt yra 1:35. Tai reiškia, kad žaisdamas šioje loterijoje kiekvienas žaidėjas turi galimybę laimėti prizą 35:1.

Eurojackpot siūlomų šansų sąrašas:

 • 5 skaičiai + 2 euronumeriai (Jackpot – 1 iš 95 344 200
 • 5 skaičiai + 1 euronumeriai – 1 iš 5 959 013
 • 5 Skaičiai -1 iš 3 405 150
 • 4 skaičiai + euronumeriai – 1 iš 423 752
 • 4 skaičiai + 1 euronumeris – 1 iš 26 485
 • 3 skaičiai + 2 euronumeriai – 1 iš 9 631
 • 4 skaičiai – 1 iš 15 134
 • 2 skaičiai + 2 euronumeriai – 1 iš 672
 • 3 kamuoliukai + 1 euronumeris – 1 iš 602
 • 3 skaičiai – 1 iš 344
 • 1 skaičius + 2 euronumeriai – 1 iš 128
 • 2 skaičiai + 1 euronumeriai – 1 iš 42
Kokia yra tikimybė laimėti EuroJackpot
Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjas laimi žaidimą

Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjas laimi žaidimą

Žaisti „Eurojackpot“ už vieną eilutę kainuoja maždaug 2 eurus. Žaidėjai, kuriems pasisekė laimėti jackpoto prizą, turi dvi galimybes: loterijos jackpotą ir anuitetą. Tačiau, išmokėjimo galimybė žaidėjui pasiūlyta gali skirtis priklausomai nuo šalies, iš kurios jie žaidžia. Tačiau internetiniai žaidėjai turi tik vienkartinės sumos parinktį. Jackpotas prasideda nuo 10 000 000 € ir gali siekti 90 000 €.

Eurojackpot siūlo išsamią mokėjimo informaciją apie dalyvaujančias šalis. Kai kurios šalys apmokestinamos jackpoto laimėjimais, o kitos neapmokestinamos. Anuiteto mokėjimo galimybė ypač patraukli žaidėjams iš šalių, kurios apmokestina loterijos laimėjimus. Daugeliu atvejų žaidėjai iš šalių, kurios neapmokestina loterijos laimėjimų, gali neturėti problemų paimdami visą sumą.

Pažymėtina, kad internetiniai žaidėjai turės visą sumą pervesti į jų sąskaitas neatskaičius mokesčių.

Išmokėjimo parinktys, jei žaidėjas laimi žaidimą
Patarimai ir gudrybės žaisti EuroJackpot

Patarimai ir gudrybės žaisti EuroJackpot

„Eurojackopt“ gali būti gana painus pirmą kartą žaidžiantiems žaidėjams. Nors šios jackpoto loterijos šansai yra dideli, o žaidėjų šansai yra menki, žaidėjas gali daug ką padaryti, kad padidintų savo galimybes laimėti. Štai keletas patarimų, kurie padės „Eurojackpot“ žaidėjams žaisti protingiau:

 • Turėkite nelyginių ir lyginių skaičių mišinį. Tai patvirtina ankstesni stebėjimai, kad maždaug 70% „Eurojackpot“ laimėjimų yra nelyginių ir lyginių skaičių.
 • Venkite nuoseklių skaičių. Dažniausiai laimintys skaičiai nėra nuoseklūs, o dažniausiai paskirstomi visame spektre. Todėl žaidėjai turėtų pasirinkti aukštų (26-50) ir žemų (1-25) skaičių derinį.
 • Stebėkite paskutinį traukimą. Laimėję numeriai dažnai turės bent vieną pakartotinį skaičių iš paskutinio burtų traukimo. Šie skaičiai gali pasirodyti pasikartojantys, karšti skaičiai ir gali padėti žaidėjui laimėti.
 • Venkite raštų. Žaidėjai turėtų vengti kurti bet kokius šablonus. Tai taikoma nelyginiams ar lyginiams skaičiams arba skaičiams, kurie baigiasi tam tikru skaitmeniu. Skaičių rinkiniai ar modeliai retai laimi.
 • Pirkite kelis bilietus. Nepaisant to, kad atsakingas lošimas yra labai svarbus, žaidėjams patariama pirkti kelis žaidimo bilietus internetu, kad padidintumėte savo galimybes laimėti jackpotą. Užuot išleidę savo mėnesio biudžetą keliems lošimams, perkant kelis bilietus per vieną loteriją, padidėja tikimybė laimėti.
Patarimai ir gudrybės žaisti EuroJackpot