Geriausia Ekstra Pensja Loterija 2022/2023

Vienas iš labiausiai žaidžiamų Lenkijos loterijų vadinamas Ekstra Pensja, kurią vykdo Totalizator Sportowy. „Ekstra“ yra viena geriausių internetinių loterijų Lenkijoje ir lošia kasdien 21.00 val. vietos laiku. 2021 m. kovo 13 d. laimingas žaidėjas iš Golinos Konine žaidė greito pasirinkimo bilietą parduotuvėje Kolejowa 42. Jis buvo vienas iš kelių žmonių, kurie žaidė skaičiais 2, 15, 19, 26 ir 35 bei kitu numeriu. 4 ir laimėdavo 5000 PLN (1029 USD) kiekvieną mėnesį iš viso 20 metų.

2021 m. sausio 16 d. 5 000 PLN (1 029 USD) mėnesinio prizo numerius – 1, 5, 7, 24, 32 ir premijos numerį 2 – teisingai atrinko nenustatytas laimėtojas. Šis nugalėtojas yra Chrzanów vietinis gyventojas ir, kaip ir visų kitų nugalėtojų, jų tapatybė yra apsaugota.

Geriausia Ekstra Pensja Loterija 2022/2023
Kaip nusipirkti Ekstra Pensja loterijos bilietą internetu

Kaip nusipirkti Ekstra Pensja loterijos bilietą internetu

„Ekstra Pensja“ piešiniuose gali dalyvauti tik vietiniai žaidėjai. Tačiau jie gali pasirinkti dalyvauti pirkdami netoliese esančioje parduotuvėje arba perkant internetinis loterijos bilietas per Gry Lotto PL svetainę arba programėlę. Ekstra Pensja bilieto kaina yra 5 PLN (1 USD) už įėjimą ir 1 PLN (0,21 USD), kad būtų galima papildyti Ekstra Premia žaidimą.

Žaisti su 10x daugikliu kainuoja 50 PLN (10 USD). Pirkdami pasirinkę parinktį Išankstiniai burtai, žaidėjai gali dalyvauti iki 8 iš eilės lošimų.

Priešingai kai kuriems kiti loto žaidimai, Ekstra Pensja moka mėnesinius laimėjimus per ateinančius 20 metų. Žaidėjai pasirenka penkis skaičius iš galimų 35 ir vieną iš galimų 4. Dalyviai gali pasirinkti statyti savo statymą ant skaičių arba burti atsitiktine tvarka. Net per kitas aštuonias lygiąsias asmenys gali žaisti su tais pačiais skaičiais. Žaidėjai išbraukia 5 iš 35 ir visus keturis skaitmenis tuščioje vietoje.

Kaip nusipirkti Ekstra Pensja loterijos bilietą internetu
Trumpa „Ekstra Pensja“ istorija

Trumpa „Ekstra Pensja“ istorija

2014 m. spalio 19 d. Ekstra Pensja pirmą kartą pasirodė loto studijoje, nepaisant to, kad išpardavimas vyksta jau tris dienas. Ši loterija yra pirmoji iš šių „keistų“ žaidimų išleistas Lenkijoje Iš karto laimėjimas yra nemokus, o žaidėjas gauna mokėjimą. Šis atlyginimas prilygsta standartiniam statuso atlyginimui. Tai atsižvelgiama į paskolos paraiškas ir netgi perduodama per šeimą.

Žaidimo žaidimo būdas beveik nepasikeitė nuo tada, kai buvo sukurtas. Iki 2015 m. rugsėjo 11 d. burtai vyko tik trečiadieniais ir sekmadieniais. Tą dieną buvo pridėtos penktadienio burtai.

Daugiklio parinktis buvo pristatyta 2016 m., todėl pagrindinis prizas 20 metų buvo padidintas iki 50 000 PLN (10 297 USD) per mėnesį. Po metų žaidimas buvo išplėstas į kasdienį piešimą, o ne tik du kartus per savaitę. „Ekstra Premia“ premijos žaidimas buvo naujausias pokytis 2019 m.

Ar „Ekstra Pensja“ yra legali?

„Ekstra Pensja“ yra legali Lenkijoje. Pažymėtina, kad dauguma internetinių lošimų galimybių yra uždraustos arba apsiriboja valstybės valdomomis monopolijomis. Vienintelės išimtys yra internetiniai lošimai ir reklaminių loterijų vykdymas, kuriems reikalingas ankstesnis leidimas.

Trumpa „Ekstra Pensja“ istorija
Kaip žaisti „Ekstra Pensja“ loteriją internete

Kaip žaisti „Ekstra Pensja“ loteriją internete

Laukėjai pasirenka penkis skaičius nuo 1 iki 35 ir papildomą skaičių nuo 1 iki 4. Taip pat įmanoma išspręsti kiekvieną iš keturių variantų. Už 1 PLN dalyviai gali pasirinkti pridėti Ekstra Premia premijos žaidimą. Papildomo žaidimo burtai, žinomi kaip Papildoma premija, įvyksta iškart po Ekstra Pensja burtų traukimo.

Norėdami dalyvauti, žaidėjai turi atlikti įprastą 1 PLN statymą. Tada jų numeriai bus įtraukti į abu burtus. Suinteresuoti asmenys turėtų įsigyti Ekstra Pensja loterijos bilietus internetu, saugoti juos ir grįžti peržiūrėti naujausius Ekstra Pensja loterijos rezultatus. Bent du įprasti skaičiai turi sutapti Kad galėtumėte gauti prizą.

Kiekvieno numerio ištraukimo laikas per paskutinius 20 traukimų rodomas naudojant „Hit-And-Miss“ statistiką. Ši lentelė atnaujinama kiekvieną kartą, kai ištraukiamas skaičius. Kiekvienoje eilutėje nurodomas lošimų skaičius nuo paskutinio tam tikro skaičiaus traukimo. Vidutinis laikas tarp skaičiaus burtai galima apskaičiuoti, kad būtų galima nustatyti, ar jis vėluoja, ar sumokėti.

Kaip žaisti „Ekstra Pensja“ loteriją internete
Kokia tikimybė laimėti „Ekstra Pensja“?

Kokia tikimybė laimėti „Ekstra Pensja“?

„Ekstra Pensja“ aukso puodo šansas laimėti yra vienas iš 1 298 528. Skaičių 5 ir 1 sutapimo tikimybė, kuri 20 metų sumoka maždaug 5 000 PLN per mėnesį, yra 1 iš 1 298 522. Žaidėjai gauna 25 000 PLN už penkių skaičių atitikimą, o tikimybė tai padaryti yra 1:432 843.

Atlygis už atitikimą 4 + 1 ir 4 yra atitinkamai 1 000 PLN ir 200 PLN. Tačiau tikimybė, kad šie skaičiai atitiks, yra atitinkamai 1 iš 8 657 ir 1 iš 2 886. Žaidėjai, kurie atitinka 3 + 1 ir 3, atitinkamai gauna 80 PLN ir 25 PLN. Šansai yra atitinkamai 1:299 ir 1:100. Sutaikę 2 + 1 ir 2, dalyviai gali uždirbti 10 PLN ir 5 PLN. Tikimybė yra 1 iš 32 ir 1 iš 11.

10 kartų daugiklio parinktį galima įsigyti tiek įprastuose, tiek papildomuose žaidimuose. Visus apdovanojimus iki 2 280 PLN galima atsiimti iš kaimynystėje esančių „Lotto“ pardavėjų. Nedideli apdovanojimai taip pat iškart įskaitomi į internetinių žaidėjų sąskaitas. Iš bet kokių apdovanojimų, viršijančių 2 280 PLN, bus išskaičiuoti 10 % mokesčiai.

Kokia tikimybė laimėti „Ekstra Pensja“?
Išmokėjimo parinktys Ekstra Pensja nugalėtojams

Išmokėjimo parinktys Ekstra Pensja nugalėtojams

Bet kuris žaidėjas, kuris stato x 10, turi galimybę uždirbti 50 000 zlotų 20 metų pajamų. Tai dešimt kartų daugiau laimėjimo nei atliekant įprastą statymą. Tačiau tokio žaidimo kupono kaina bus proporcingai didesnė; tai yra 50 PLN. Žinoma, tarifas gali būti ir mažesnis, pavyzdžiui, x 5 (kupono kaina bus 25 PLN).

Kas mėnesį galima statyti iki 50 000 zlotų daugiausiai 20 metų. Ant tuščio užrašyta pasirinkta atlyginimo suma. Labai svarbu išlaikyti kuponą su Ekstra Pensja statymais. Be to, kad jis yra būtinas norint patikrinti Ekstra Pensja lošimo rezultatus, jis yra pagrindas išmokant laimėjimus.

Išmokėjimo parinktys Ekstra Pensja nugalėtojams
Patarimai ir gudrybės žaisti Ekstra Pensja

Patarimai ir gudrybės žaisti Ekstra Pensja

Kiekvienas Lenkijos žaidėjas įsivaizduoja vieną dieną laimėjęs loteriją. Šansai laimėti loterijos jackpotą yra menki, tačiau buvo keletas jackpotų laimėtojų. Tikimybę laimėti „Ekstra Pensja“ daugiausia lemia atsitiktinumas, tačiau yra keletas strategijų asmenys turėtų pabandyti.

Sužinoję, kaip nusipirkti Ekstra Pensja loterijos bilietą, dalyviai gali gauti daugiau bilietų, jei nori padidinti savo galimybes laimėti. Trūkumas yra tas, kad norint laimėti prizą, gali tekti išleisti daug pinigų. Dėl didelių išlaidų, kurias asmenys patiria pirkdami bilietus, jų laimėjimų vertė gali būti nevisiškai grąžinta.

Kitos naudingos strategijos

Tipiškiausia strategija yra įsigyti vieną eilutę ir jos laikytis religingai kiekvienam piešimui. Baimė praleisti, jei jų numeriai atsidurs burtų traukime, į kurį jie neįsigijo bilietų, motyvuoja žaidėjus. Todėl žaidėjai turi nustoti taip galvoti ir pabandyti nusipirkti daugiau bilietų į rečiau vykstančius Ekstra Pensja piešinius. Galima laimėti geriau, jei žaidžia dėl svarbesnių statymų.

Be to, kadangi skaičiai virš dažnai pasirenkamo 31 pasitaiko taip pat dažnai, žaidėjai turėtų atidžiau atkreipti dėmesį į tuos skaitmenis. Dalyviai nebūtinai padidins savo šansus laimėti loterijoje, bet kadangi dauguma asmenų riboja savo fondą, Ekstra Pensja išmokos paprastai bus reikšmingos.

Patarimai ir gudrybės žaisti Ekstra Pensja