Geriausia 4D Loto Loterija 2024

Vienas iš populiariausių loterijos žaidimų Malaizijoje yra 4D Lotto, keturių skaitmenų akronimas. Žaidėjas pasirenka keturis skaitmenis nuo 0 iki 9999. Brėžinyje parenkami dvidešimt trys skaičiai. Žaidėjai gali pasirinkti žaisti 4D keliais būdais. Šios parinktys apima standartinį įrašą, i-Perm ir 4D ritinį. Baigę lošimą, žaidėjai gali patikrinti oficialias 4D svetaines, kad patvirtintų laimėtus skaičius, arba pasiteirauti su bilietų agentu.

Laimėtojai privalo atsiimti prizus per 181 dieną nuo loterijos traukimo dienos. Štai žingsniai norint gauti laimėjimą.

Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kaip žaisti 4D loto

Standartinis įėjimas

Su standartiniu įėjimu žaidėjas gali pasirinkti tam tikrą skaičių, pvz., 2356, ir nuspręsti statyti MAŽAS arba DIDELIS. Statydamas DIDELIS, pirkėjas be specialaus prizo gali laimėti ir trečią, antrą arba pirmąjį prizą. Jei stato MAŽAS, žaidėjas gali laimėti tik trečią, antrą arba pirmą prizą.

Bilieto įsigijimas Malaizijoje kainuoja 1 Ringgitą (RM). 4D MAŽAS statymas siūlo geresnius šansus laimėti dideles pinigų sumas nei DIDELIS statymas. Tačiau žaidėjas gali turėti daugiau galimybių laimėti kitus apdovanojimus ir paguodos prizus.

4D ritinys

Naudodamas 4D ritinį, žaidėjas gali pakeisti R vietoj laiminčio skaičiaus skaitmens. Raidė R žymi skaitmenis nuo 0 iki 9. Pavyzdžiui, jei žaidėjas vietoj anksčiau pateikto skaičiaus pakeičia R, 2356 tampa R356, todėl bilieto pirkėjas gali įrašyti 10 įrašų nuo 0356 iki 9356. Žaidėjas gali pasirinkti padėti R toje vietoje. bet kurio numerio skaitmens, pvz., 2R56 arba 235R. Kadangi žaidimo „Roll“ variantai reiškia 10 įrašų, kaina yra 10 RM.

Draudimo permutacija

Draudimo permutacijos pirkimas suteikia bilieto turėtojui daugybę variantų. Žaidėjo įrašas apima jo ar jos 4D numerio variantus. Pavyzdžiui, skaičius 2356 gali turėti 24 variantus arba permutacijas, pvz., 2536, 2653 arba 5326. Naudodamas i-Perm, žaidėjas pasirenka, kiek permutacijų jis nori įsigyti, įskaitant 24, 12, 6 arba 4.

Kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinktų permutacijų skaičiaus. Žaidėjas gali pasirinkti numerius kiekvienam įrašo tipui rankiniu būdu arba greito pasirinkimo mygtuku, kuris leidžia kompiuteriui atsitiktinai pasirinkti skaičius žaidėjui. Nė vienas iš būdų negarantuoja pergalės.

Specialusis burtas

Malaizijoje ir Kitos šalys, 4D Lotto yra populiarus žaidimas, pritraukiantis daugybę dalyvių. Nors pajamos iš specialiųjų 4D loterijų pastaraisiais metais sumažėjo, žaidėjai vis dar perka bilietus. 2019 metais Malaizijos finansų ministerija surinko daugiau nei 113 mln. Iki 2020 m. šis skaičius sumažėjo iki beveik 73 milijonų RM. Vis dėlto 4D žaidimas išlieka populiarus.

Net ir pandemijos įkarštyje kai kurie žaidėjai perka specialių 4D loterijų bilietų, net jei ne tiek daug, kaip 2019 m. Iki 2021 m. rugsėjo mėn. Finansų ministerija praneša tik apie 38 mln. RM pajamas iš specialiųjų 4D lošimų.

Programos, padėsiančios žaisti 4D loto

„Mayago“ programa ir panaši programinė įranga suteikia žaidėjams galimybę analizuoti 4D loterijų tendencijas. Galima įvairiomis kalbomis, pvz., vokiečių, japonų, anglų ir kinų, vartotojai gali perjungti kalbas, atsižvelgdami į pasirinktas loterijos žaidimas.

Be to, programėlės palaiko 4 ir 3 skaitmenų loterijos žaidimus, todėl vartotojai gali lengvai atnaujinti žaidimo rezultatus, gauti skaičių rekomendacijas ir pabrėžti tendencijas bei modelius traukiant iš eilės.

Loterijos programos naudotojai gali ištirti kiekvieną galimą skaičių, įskaitant tikslias atitiktis ir permutacijas. Kruopščiai išnagrinėjęs istorinių lygiųjų skaičius, žaidėjas gali suprasti lyginius, nelyginius, aukštus ir žemus derinius. Ši informacija yra neįkainojama renkantis bilieto numerį, suteikiant vertingos įžvalgos analizei.

Loterijos programėlės taip pat teikia funkcinę paramą eksportuojant statistiką ir generuojant skaičių rekomendacijas, pagrįstas statistine analize. Žaidėjui loterijos programėlė yra vertingas partneris generuojant tikėtinus skaičius, analizuojant istorinius loterijos duomenis ir stebint ankstesnius traukimus.

Odds 4D loto

DIDELIS šansai

Laimėti BIG yra lengviau, nes BIG 4D siūlo geriausius šansus, net jei prizai yra mažesni. Su 23 skaičiais ir 5 atskirais laimėjimo lygiais. Pirmose trijose kategorijose laimės trys bilietų numeriai. Likę 20 skaičių padalijami, paliekant 10 laimėtų skaičių specialiojo apdovanojimo kategorijai, o likusius 10 - paguodos apdovanojimų kategorijai. Toliau pateikiami prizai, skirti BIG žaidėjams.

  • 1 vieta – 2500 RM
  • 2 vieta – 1000 RM
  • 3 vieta - 500 RM.
  • Specialus atlygis – 180 RM
  • Paguodos atlygis – 60 RM

MAŽA Prognozė

4D MAŽI laimėjimai yra didesni nei BIG prizai. Tačiau yra mažiau laimėtojų ir mažiau galimybių laimėti. Iš 23 ištrauktų skaičių žaidėjai gali gauti tik tris prizus. Laimėjimai Malaizijoje paskirstomi pagal tokį tvarkaraštį.

  • 1 vieta – 3500 RM
  • 2 vieta – 2000 RM
  • 3 vieta – 1000 RM

Pretendavimas į 4D loto prizus

Laimėtojai kartu su bilietu turi pateikti pasą arba asmens tapatybės dokumentą. Į Malaizija, žaidėjas, laimėjęs mažiau nei 60 000 RM, gali rinkti lėšas iš 4D parduotuvių. Laimėję daugiau nei 60 000 RM, bet mažiau nei 2 000 000, žaidėjai gali atsiimti piniginį prizą iš 4D regioninio biuro.

Jei laimėjimas didesnis nei 2 000 001 RM, žaidėjai turi atsiimti prizą iš 4D administracinės būstinės. Magnum 4D nugalėtojai turi keliauti į Kvala Lumpūrą. Norint oficialiai atsiimti piniginį prizą, reikia susitarti.

Malaizijoje loterijos pareigūnai rengia 4D piešinius sekmadieniais, šeštadieniais ir trečiadieniais. Kai kuriomis dienomis rengiami specialūs piešiniai, dažniausiai piešiami antradieniais. Operatorius turi turėti ministerijos leidimą surengti specialų lošimą. Žaidėjai gali išgirsti apie šiuos specialius burtus tokiuose renginiuose, kaip valdovų gimtadieniai ar kinų Naujieji metai.

Bilietų agentai praneša žaidėjams apie specialų lošimą likus maždaug 7 dienoms iki burtų traukimo datos. Loterijų operatoriai yra įgalioti vyriausybės. Žaidėjai gali rinktis iš įgaliotų įmonių, tokių kaip ToTo 4D, Magnum 4D, STC arba Sabah. Laimėdami dideles sumas, žaidėjai turi reikalauti sumų, viršijančių 2 000 001 RM tiesiogiai iš atitinkamos įmonės būstinės.

About the author
Isabella Garcia
Isabella Garcia
About

Isabella Garcia, „LottoRanker“ mielai žinoma kaip „Lucky Lotti“, savo Pietų Amerikos nuojautą derina su giliomis pasaulinių loterijų patirtimi. Iš saulėtų Rio de Žaneiro paplūdimių Isabella atkoduoja loterijų subtilybes, pateikdama žaidėjams geriausius patarimus ir gudrybes.

Send email
More posts by Isabella Garcia