7 geriausi būdai išsirinkti loterijos numerius

Loterijoje svarbiausia sėkmė, tačiau tai nereiškia, kad negalite turėti skaičių pasirinkimo sistemos ar metodo. Kai kurie žmonės pasikliauja matematiniais modeliais, o kiti gali tiesiog pasirinkti atsitiktinius skaičius arba naudoti jiems ypatingas datas. Nėra garantuoto būdo nuspėti laimėtus skaičius, tačiau turint strategiją žaidimas gali būti įdomesnis.
Išbandykite įvairius būdus, kad surastumėte tai, kas jums tinka. Galų gale, dalis jaudulio slypi laukime, o turėdami šiek tiek sėkmės, galite tiesiog pasiekti aukso puodą!

7 geriausi būdai išsirinkti loterijos numerius

1. Raštų ieškokite ankstesniuose pasirinkimuose

Ieškoti modelių ankstesnėse loterijose yra populiarus būdas pasirinkti skaičius. Tai reiškia, kad studijuojate senus rezultatus, kad sužinotumėte, kurie skaičiai gaunami dažniausiai. Nors visi skaičiai turi vienodą galimybę būti ištraukti, kai kurie pasirodo dažniau. Šis metodas gali užtrukti daug laiko, bet daugelis žmonių mano, kad tai padeda jiems gauti geresnes galimybes.
Dabar svarbu suprasti, kad kiekvienas skaičius teoriškai turi tokią pačią galimybę būti ištrauktas. Nėra matematinių įrodymų, kad tam tikri skaičiai yra „laimingesni“ nei kiti. Tačiau jų pasikartojančių pasirodymų negalima nepastebėti. Kai kurie žmonės naudoja skaičiuokles šiems skaičiams stebėti, o tai gali užtrukti, bet gali suteikti daugiau pasitikėjimo savo pasirinkimu.
Kadangi tai yra dažnai naudojama taktika, yra tikimybė, kad jei laimėsite, galite pasidalinti savo prizu su kitais panašiai mąstančiais žaidėjais

2. Delta sistemos naudojimas

Delta sistema yra unikalus loterijos numerių atrankos metodas pagal tai, kiek skaičiai yra vienas kitam artimi. Štai supaprastintas suskirstymas:

  1. Pradėkite nuo mažo skaičiaus nuo 1 iki 5. Pavyzdys: 1.
  2. Pasirinkite du skaičius nuo 1 iki 8. Pavyzdys: 3 ir 5.
  3. Pasirinkite skaičių šalia 8, pvz., 7 arba 9. Pavyzdys: 9.
  4. Pasirinkite du skaičius nuo 8 iki 15. Pavyzdys: 11 ir 13.
  5. Užrašykite šiuos skaičius eilės tvarka: 1-3-5-9-11-13.

Dabar apie jūsų loterijos numerius:

  1. Pradėkite nuo savo pirmojo skaičiaus: 1.
  2. Pridėkite pirmąjį ir antrąjį skaičius, kad gautumėte kitą: 1 + 3 = 4.
  3. Tęskite šį pridėjimo procesą: 4 + 5 = 9, 9 + 9 = 18 ir pan.
  4. Jūsų paskutinė seka (šiame pavyzdyje) yra: 1-4-9-18-29-42.

Tai yra jūsų „Delta“ loterijos numeriai. Koreguokite, jei reikia, atsižvelgdami į didžiausią žaidimo skaičių.

3. Laimingų skaičių pasirinkimas

Daugelis žmonių žaisdami loterijoje mėgsta naudoti asmeninius arba „laimingus“ skaičius. Tai gali būti iš ypatingų datų, pvz., gimtadienių ar jubiliejų, arba net tik skaičiai, dėl kurių jaučiatės gerai. Pavyzdžiui, galite pasirinkti skaičius pagal savo gimtadienį arba šeimos gimtadienius. Kai kurie žmonės taip pat naudoja savo amžių, namų adresą ar net telefono numerį norėdami pasirinkti loterijos numerius. Jei turite konkretų skaičių, kuris, jūsų manymu, jums pasisekė, galite naudoti ir jį.

Kadangi mėnesyje yra tik 12 mėnesių ir iki 31 dienos, daugelis žmonių renkasi skaičius nuo 1 iki 31. Ši strategija netinka tokiems žaidimams kaip Powerball ir Mega Millions, kur reikia rinktis iš platesnio asortimento. skaičių, pvz., nuo 1 iki 69 arba nuo 1 iki 70. Tačiau mažesniems žaidimams, pvz., New Jersey Pick-3 (kur skaičiai padidėja iki 9), tai gali būti naudinga.

Atminkite, kad loterija yra atsitiktinė, todėl nėra garantijos, kad jūsų specialūs skaičiai pasieks. Tačiau daugeliui smagu ir įdomu žaisti asmeninę reikšmę turinčiais skaičiais. Jei tikite sėkme, naudodami specialius numerius galite jaustis labiau viltingi ir susijaudinę dėl žaidimo. Kas žino, galbūt jūsų laimingi skaičiai vieną dieną pavers jus dideliu laimėtoju!

Image

4. Pasirinkite skaičius, vyresnius nei 31

Kodėl didesnių skaičių pasirinkimas gali padėti? Štai priežastis: kadangi daugelis žmonių dėl gimtadienių dažnai renkasi skaičius, mažesnius nei 31, didesni skaičiai yra mažiau populiarūs. Taigi, jei jūsų pasirinktas skaičius yra didesnis ir jis laimi, jums gali nereikėti dalinti prizo su daugybe kitų.
Pagalvokite apie tai taip: Įsivaizduokite, kad laimite 10 milijonų dolerių prizą ir 10 žmonių turi tuos pačius laimėjimo skaičius. Kiekvienas gautumėte po 1 milijoną dolerių. Bet jei tik 2 žmonės turi tokius pačius numerius, kiekvienas galite gauti 5 mln. Taigi, nors ši idėja nepadidina jūsų šansų laimėti, ji gali padidinti jūsų laimėjimą, ypač jei mažiau žmonių turi tokius pačius skaičius kaip jūs. Tiesiog atminkite, kad tai nėra tikras būdas laimėti, tačiau jame yra tam tikra logika.

5. Atsitiktinių skaičių naudojimas

Taip pat loterijos numerius galite pasirinkti paprastu būdu: renkant juos atsitiktinai ir tikėdamiesi sėkmės. Galite tiesiog vadovautis tuo, ką siūlo jūsų intuicija. Arba galite pasinaudoti internetu. „Google“, „Siri“ ir kiti internetiniai asistentai gali atsitiktinai sugeneruoti jums skaičius. Jūs paprašote jų pasirinkti skaičių nuo 1 iki didžiausio žaidimo skaičiaus.

Kadangi loterijos yra visiškai atsitiktinės, tikslinga, kad ir jūsų skaičių rinkimas būtų atsitiktinis. Tiesiog pagalvokite apie skaičių, užsirašykite jį ir turėsite pasirinkimą!

Yra daug kitų būdų atsitiktinai pasirinkti skaičius – galite būti tikrai kūrybingi. Jūs netgi galite numesti rašiklį ant kai kurių skaičių ir naudoti tą, ant kurio jis patenka. Yra daug variantų, tačiau svarbiausia yra turėti reikiamą skaičių.

Tiesą sakant, tai yra vienas iš geriausių būdų pasirinkti skaičius. Tai greita ir pašalina stresą, kai bandoma išsiaiškinti skaičius savarankiškai.

6. Išbandykite numerologiją

Kitas skaičių pasirinkimo būdas yra numerologija, jungianti skaičius su asmeninėmis reikšmėmis. Jei esate atviri šiai koncepcijai, ji gali padėti rasti unikalių ir potencialiai laimingų skaičių.

Numerologija apima matematikos naudojimą norint rasti reikšmingus skaičius pagal tokius dalykus kaip jūsų gimimo data arba jūsų vardo raidės. Pavyzdžiui, gyvenimo kelio numeris sudeda jūsų gimimo datos skaitmenis ir gali būti specialus grojamas skaičius.

Štai kaip galite jį apskaičiuoti:

Paimkime pavyzdį. Įsivaizduokite, kad esate Aleksas, gimęs 1991 m. rugpjūčio 25 d.

Parašykite savo gimimo datą skaičiais: 1991-08-25.

Sudėkite kiekvieną skaitmenį: 8 + 2 + 5 + 1 + 9 + 9 + 1 = 35.

Taigi, jūsų gyvenimo kelio skaičius yra 35. Šis skaičius gali turėti sėkmės, ypač turint omenyje strategiją pasirinkti skaičius virš 31, apie kurį kalbėjome anksčiau.

Naudodami tą patį pavyzdį taip pat galite žaisti savo gyvenimo kelio skaičiaus sumą, kuri yra 8.
3 + 5 = 8.

Numerologijos gerbėjai taip pat žiūri į vardų raides, kad surastų prasmingus skaičius. Aleksui vardo raidės turi atitinkamus skaičius, kurie gali būti įdomūs loterijos renkantiems.

Jei tai dar nepažįstate, numerologija siūlo būdą rasti unikalius skaičius pagal jūsų gyvenimą. Tai tarsi jūsų skaičių pasirinkimams suteikti prasmės. Tiesiog atminkite, kad nors tai įdomu, laimėjimas nėra garantuotas. Tai daugiau apie tai, kad jūsų loterijoje būtų linksmybių ir įspūdžių.

7. Leiskite mašinai pasirinkti jūsų numerius

Norite lengvo būdo? Leiskite loterijos aparatui nuspręsti už jus. Jis atsitiktinai parenka skaičius, o tai pašalina stresą ir taupo laiką. Tai puiku, jei jaučiatės tingus arba nenorite per daug galvoti.

Daugelis loterijų siūlo šią galimybę. Tiesiog pasirinkite jį, ir automatas jums pateiks bilietą su reikiamu pasirinkimų skaičiumi.

Kai kas sako, kad leidimas pasirinkti mašinai sumažina jūsų galimybes laimėti. Bet štai tiesa: nesvarbu, ar jūs amžiams rinkote skaičius, ar leidžiate mašinai tai padaryti, jūsų šansai laimėti išlieka tokie patys.

Image

Nors nėra jokio slapto rakto, užtikrinančio laimėjimą, šie metodai siūlo kūrybiškus būdus pasirinkti skaičius. Galbūt pastebėsite, kad strategijų derinys jums tinka geriausiai. Kai eksperimentuojate su skirtingais metodais, atminkite, kad loterijos prognozės ir strategijos yra įspūdžių dalis. Laikykite savo žaidimą atsakingai ir mėgaukitės lygiųjų laukimu. Nesvarbu, ar renkatės remdamiesi intuicija, modeliais ar tiesiog vadovaudamiesi savo širdimi, kiekvienas pasirinktas skaičius suteikia jaudulio jūsų loterijos kelionei. Taigi eikite į priekį ir ištirkite šiuos įvairius būdus, kaip pasirinkti skaičius, ir tegul jūsų pasirinktas derinys veda prie laimėto bilieto!

Svajonė apie laimėjimą loterijoje dažnai apima jachtų, dvarų ir nesibaigiančių atostogų vizijas. Tačiau mokesčių mokėtojas taip pat laukia savo sparnų. Šiuo straipsniu siekiama išsiaiškinti mokesčių prievoles, susijusias su loterijų laimėjimais įvairiose šalyse, tokiose kaip JAV, Kinija, Japonija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė. Suskirstysime, kiek procentų savo laimėjimo galite tikėtis, kad išsiskirtumėte, pateikdami pavyzdžius, kad viskas būtų aiškesnė.

Rodyti daugiau