Super Lotto Results

Super Lotto yra populiariausias žaidimas, žaidžiamas Ukrainoje ir yra atviras žaidėjams visame pasaulyje. Žaidėjai Ukrainoje gali įsigyti bilietus POS terminaluose, oficialioje UNL svetainėje, programėlėje arba SMS žinute. Žaidėjai už Ukrainos ribų gali mėgautis šia loterija per trečiųjų šalių agentus internetu.

Jis traukiamas du kartus per savaitę ir kainuoja tik 15 UAH (0,50 €) už vieną įrašą. Jackpotas yra mažiausiai 3 milijonai UAH, tačiau dėl neriboto keitimo gali siekti net 33 milijonus UAH.

Žaidėjai pasirenka 6 skaičius iš 1-52 grupės, atitinkančios visus 6 skaičius, kad laimėtų jackpotą. „Super Lotto“ traukiama tiesiogiai per Kijevo televiziją, internetiniams žaidėjams automatiškai pranešama apie bet kokį laimėjimą. Žaidėjai turi 6 mėnesius pateikti pretenziją ir turės kreiptis į UNL būstinę, norėdami laimėti daugiau nei 25 000 UAH.

Net žaidėjai iš užsienio turės keliauti, kad atimtų šią vienkartinę išmoką. Laimėjimai apmokestinami 19,5% mokesčiais su galimybe papildomai apmokestinti užsienio žaidėjus.

2022-12-03

07
17
18
22
37
40