Lotto India Results

Lotto India yra išskirtinė internetinė loterija, prieinama žaidėjams Indijoje ir visame pasaulyje. Ją galima žaisti per oficialią svetainę, loto-india.com, mobiliąją programą arba trečiųjų šalių loterijos agentus. Burtai vyksta du kartus per savaitę antradienį ir penktadienį ir kainuoja 40 ₹ už vieną įrašą.

Yra 12 prizų lygių, kurių pagrindinis prizas yra 40 mln. rupijų (apie 500 000 USD) be perkėlimo. Retkarčiais rengiamas „Bumper Draw“ lošimas, kurio pagrindinis prizas siekia 400 mln. rupijų (apie 5 mln. USD).

Norėdami žaisti, žaidėjai pasirenka šešis skaičius nuo vieno iki 50 ir vieną "Joker Ball" nuo vieno iki penkių, atitinkančius visus septynis skaičius, kad laimėtų jackpotą. Kadangi tai yra internetinis žaidimas, visiems laimėtojams automatiškai bus įskaityti visi laimėjimai. Tačiau žaidėjai gali patikrinti savo numerius lotto-india.com, kad sužinotų, ar laimėjo.

Oficialioje svetainėje esantys žaidėjai bus informuoti telefonu apie jackpoto laimėjimą. Jackpoto laimėjimai išmokami vienkartinėmis sumomis tiesiai į žaidėjo banko sąskaitą per keturias savaites nuo patvirtinimo.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.