Lotto India Results

Lotto India yra išskirtinė internetinė loterija, prieinama žaidėjams Indijoje ir visame pasaulyje. Ją galima žaisti per oficialią svetainę, loto-india.com, mobiliąją programą arba trečiųjų šalių loterijos agentus. Burtai vyksta du kartus per savaitę antradienį ir penktadienį ir kainuoja 40 ₹ už vieną įrašą.

Yra 12 prizų lygių, kurių pagrindinis prizas yra 40 mln. rupijų (apie 500 000 USD) be perkėlimo. Retkarčiais rengiamas „Bumper Draw“ lošimas, kurio pagrindinis prizas siekia 400 mln. rupijų (apie 5 mln. USD).

Norėdami žaisti, žaidėjai pasirenka šešis skaičius nuo vieno iki 50 ir vieną "Joker Ball" nuo vieno iki penkių, atitinkančius visus septynis skaičius, kad laimėtų jackpotą. Kadangi tai yra internetinis žaidimas, visiems laimėtojams automatiškai bus įskaityti visi laimėjimai. Tačiau žaidėjai gali patikrinti savo numerius lotto-india.com, kad sužinotų, ar laimėjo.

Oficialioje svetainėje esantys žaidėjai bus informuoti telefonu apie jackpoto laimėjimą. Jackpoto laimėjimai išmokami vienkartinėmis sumomis tiesiai į žaidėjo banko sąskaitą per keturias savaites nuo patvirtinimo.