Lotto 1 Results

1 loto yra loterija Švedijoje ir žaidžiama nacionaliniu mastu. Loterija vyksta du kartus per savaitę. Pirmoji loterija vyksta kiekvieną trečiadienį 18.20 val., o antroji – kiekvieną šeštadienį 20.00 val. Kiekvienoje loterijoje yra du burtai: 1 loto ir 2 loto. Žaidėjai gali pasirinkti dalyvauti tik 1 loterijoje arba už nedidelį papildomą mokestį jie gali dalyvauti 2 loterijoje.

Žaidėjai pasirenka septynis skaičius nuo vieno iki 35, tačiau jie gali pasirinkti iki 12, kad padidintų galimybę laimėti prizą. Švedijoje loterijos prizai neapmokestinami, tačiau tie, kurie gyvena kitose šalyse, gali žaisti ir gali tekti mokėti mokesčius savo šalyje.

Lošimo detales galima pamatyti per televiziją ir paskelbti internete, kai įvyks burtų traukimas. Mažus prizus galima atsiimti internetu arba per mažmenininką, o didesnius – iš operatoriaus.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.