Austria Lotto Results

Austrijos loterija, taip pat žinoma kaip 6/45, yra austrų ir kitų žaidėjų visame pasaulyje pageidaujama loterija. Tai 1,20 euro kainuojantis kas dvi savaites vykstantis loteris, kuriame žaidėjai turi pasirinkti šešis iš 45 skaičių, kad galėtų laimėti minimalų 1,5 mln. Bilietus galima nusipirkti iš įgaliotų mažmenininkų, jei jie fiziškai yra Austrijoje. Bilietus taip pat galima įsigyti internetu tiek Austrijoje, tiek iš jos.

Burtai vyksta du kartus per savaitę trečiadieniais ir sekmadieniais. Lošimo metu žaidėjai gali patikrinti, ar jie laimėjo, žiūrėdami Austrijos televizijos kanalą ORF 2. Rezultatus taip pat galima rasti Austrijos laikraščiuose ir win2day.at svetainėje.

Žaidėjai už Austrijos ribų gali prisijungti prie svetainės, kurioje pirko bilietus, ir matyti rodomus rezultatus. Žaidėjai turi neįtikėtinus trejus metus, kad galėtų pretenduoti į prizą, kuris bus išmokamas kaip vienkartinė išmoka, nesant metinio mokėjimo galimybės.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.