10e Lotto Results

10e loto (IT) – keno tipo loterija, Italijoje traukiama tris kartus per savaitę antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Žaidimas turi tris variantus ir yra prieinamas daugumai žaidėjų Europoje tiek prisijungus, tiek neprisijungus, įskaitant programą „Mano loterijos“.

Klasikiniame žaidime žaidėjai renkasi nuo vieno iki 10 skaičių iš 90 fondo, o tai kainuoja nuo 1 € iki 200 €, priklausomai nuo pasirinktų skaičių. 20 loterijos numerių generuojami iš pirmųjų dviejų ištrauktų skaičių (20 iš 90) kiekvienoje iš 10 regioninių loterijų.

Norėdami laimėti 1 milijono eurų prizą, žaidėjai turi atitikti 10/10 skaičių. Jackpotas gali būti padidintas iki 5 mln. € pridedant auksinį skaičių arba dvigubą auksą. Rezultatus galite rasti internete arba programėlėje iškart po burtų traukimo. Žaidėjai turi 60 dienų atsiimti bet kokį prizą.

Priklausomai nuo to, kur buvo pirktas bilietas, prizus galima atsiimti tiesiogiai iš mažmenininkų, „Banco Intesa Sanpaolo“ filialo arba „Lottomatica“ būstinės.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
Rodyti mažiauRodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Kai reikia rasti patogų būdą žaisti loterijos žaidimus internete, 1xBet yra ta vieta, į kurią reikia eiti! 1xBet yra gerai žinomas Loterija , kuris buvo įkurtas dar 2011 . Nuo tada jis įgijo teigiamą reputaciją kaip patikimas ir patikimas, siūlantis didelį žaidimų pasirinkimą, įvairias mokėjimo galimybes ir draugišką klientų aptarnavimo komandą. Šioje svetainėje rasite viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis puikia internetinių loterijų žaidimo patirtimi.

BonusMėnesio nutrinamos kortelės!
Rodyti mažiauRodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje
Rodyti mažiau
Rodyti daugiau
  • VIP klubo nuolaida
  • Daugiakalbis
  • Galima loterija visame pasaulyje

„TheLotter“, licencijos numeris: MGA/CRP/402/2017, priklauso „Lotto Direct Limited“, registracijos numeris: C77583. Ši įmonė yra licencijuota ir ją kontroliuoja Maltos žaidimų tarnyba. Tai reiškia, kad Maltos vyriausybė akylai stebi „TheLotter“, kad įsitikintų, jog visos jos operacijos yra teisėtos ir viršijamos. 2002 m. įkurta „TheLotter“ yra nepriklausoma bilietų pirkimo tarnyba, turinti daugiau nei 20 tarptautinių biurų.