Populiariausios šalys, garsios savo loterijomis

Naujienos

2022-10-04

Klaidinga manyti, kad visos nacionalinės loterijos yra vienodos. Tiesą sakant, tarp loterijų yra didžiulių skirtumų. Tie skaitytojai, kurie nori to išmokti, gali pasinaudoti LottoRanker kaip naudingą šaltinį. Kelios loterijos sulaukė pripažinimo dėl savo šansų, savaitinių lošimų skaičių, jackpotų dydžių ir privilegijų. Dėl šių priežasčių ypač išsiskiria šios šalys.

Populiariausios šalys, garsios savo loterijomis

JAV

Žinoma, daugelis loterijų ekspertų pagrįstai mano, kad JAV yra pasaulinė tokio tipo žaidimų lyderė. Populiariausi šalies žaidimai kartais gali pasiūlyti daugiau nei milijardą dolerių jackpotą. Pagrindinis trūkumas yra tas, kad tikimybė iš tikrųjų laimėti yra labai maža. Šis faktas nesutrukdė JAV piliečiams reguliariai pirkti bilietus. Juos traukia gyvenimą keičiančios pinigų sumos, kurias laimi keli laimingieji.

Ispanija

Ispanijos loterijų pramonė pasinaudojo galimybe pirkti bilietus internetu. Jų prizinis fondas kartais siekia beveik 3 milijardus dolerių. Tačiau didesnės loterijos Ispanijoje nevyksta kas savaitę. Vietoj to, jie atsiranda sezoniškai. Įprasta, kad šeimos, ruošdamosi šiems burtams, visus metus atideda šiek tiek pinigų.

Lenkija

Lenkiškos loterijos yra populiarios ne dėl didelių jackpotų, o dėl to, kad jos siūlo puikius šansus. Kai kuriuose mažesniuose žaidimuose gali būti nuo 1 iki 850 668 šansų. Jie patiks lošėjams, ieškantiems mažesnės rizikos ir mažesnės lažybų grąžos. Jackpotas paprastai neviršija 100 000 dolerių. Tai gali atbaidyti jaudulio ieškotojus, kurie perka bilietus tikėdamiesi pakeisti savo gyvenimą laimėdami. Tačiau jis patiks ir visiems, kurie nori lošti taktiškai.

Singapūras

Ryškiausios loterijos Singapūre gyvuoja nuo septintojo dešimtmečio. Dėl to jie yra svarbi nacionalinės kultūros dalis. Didžiausias visų laikų laimėjimas siekė apie 10,4 milijono dolerių. Paprastai jackpotas viršija 700 000 USD. Viena iš pagrindinių jo populiarumo priežasčių – patogumas. Pradedantiesiems įsigyti bilietą paprasta ir paprasta. Tai galima padaryti internetu arba iš parduotuvės tiekėjo.

JK

Didžiosios Britanijos piliečiai turi prieigą prie nacionalinių ir Europos loterijų žaidimų. Kalbant apie pastarąjį, daug laimėtojų yra iš JK. Visą savaitę žaidžiamos nacionalinės loterijos. Prizas numeris vienas dažnai būna šešiaženklė suma. 

Be to, galima pasiekti mažesnių laimėjimų iki tūkstančių dolerių. Britai, norintys žaisti loterijoje, turėtų atsižvelgti ir į galimą laimėjimo skaičių, ir į šansus.

Brazilija

Nors Europa ir JAV neabejotinai dominuoja loterijų pramonėje, jos nėra vienintelės geriausios šios pramonės varžovės. Brazilijos piliečiams parduodami žaidimai yra nepaprastai populiarūs. Tam yra dvi pagrindinės priežastys. Bilietų kainos yra gana žemos, todėl žmonės iš skirtingų ekonominių sluoksnių gali juos įsigyti. 

Tuo pačiu metu jackpotai gali siekti dešimtis milijonų. Didžiausią grąžą turintys lošimai vyksta kartą per metus. Dėl to Brazilijos loterijų bendruomenė panaši į Ispanijos bendruomenę.

Italija

Italija tikrai nusipelno pripažinimo kaip loterijų gigantė. Šalis išsiskiria didžiausiais įmanomais jackpotais. Vienas laimingasis italas per vieną žaidimą laimėjo įspūdingus 256 milijonus dolerių. Vėlgi, pagrindinė tokių pelningų sumų problema yra ta, kad dalyvių tikimybė iš tikrųjų laimėti yra labai maža. Kai kuriais atvejais tai yra 1 iš 622 mln. Nors tai atrodo neįmanoma, tie, kurie nugalėjo šansus, gauna dideles pinigų sumas.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos