Naujienos

November 6, 2023

„Pocket Gamer“ sujungia Londoną 2024 m.: 10 žaidimų pramonės tinklų ir sėkmės metų

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Pocket Gamer Connects“ yra konferencija, kurios tikslas – suburti žaidimų pramonę mokytis, kurti tinklus ir kurti naujas verslo partnerystes. 2024 m. konferencija švęs 10 metų jubiliejų ir prasidės „Pocket Gamer Connects London 2024“ sausio 22–23 d.

„Pocket Gamer“ sujungia Londoną 2024 m.: 10 žaidimų pramonės tinklų ir sėkmės metų

Apmąstydamas pastaruosius 10 metų

Atsižvelgdami į pastaruosius 10 metų, dalyviai dalinosi savo geriausiomis istorijomis iš parodos ir kaip konferencija padėjo jiems versle ir karjeroje. „Quicksave“ generalinė direktorė Elina Arponen ir „Popcore“ vyresnioji ASO vadovė Marina Roglic pasidalino savo mėgstamais PGC prisiminimais.

Ryšių ir sandorių kūrimas

Elina Arponen, „Quicksave“ generalinė direktorė ir viena iš įkūrėjų, vertina „PGC London“ už ryšių su žmonėmis, kurie galiausiai įsigijo jos pirmąją įmonę, užmezgimą. Ji prisimena susitikusi su įsigijimo komanda PGC Londone ir aptarusi visa apimančias strategijas su savo įkūrėjais. Arponenas taip pat keletą kartų buvo pranešėjas PGC renginiuose.

Karjeros ir profilių kūrimas

Marina Roglic, vyresnioji Popcore ASO vadovė, naudojo PGC savo karjerai ir pramonės profiliui kurti. Ji padarė savo misiją kalbėti PGC Helsinki, kad įsitvirtintų kaip mobiliosios rinkodaros srities ekspertė ir pranešėja. Roglic vertina pramonės profesionalų poveikį ir konferencijos metu pasidalintas įžvalgas bei žinias.

Prisijunkite prie Patirties

Nesvarbu, ar norite sužinoti apie pramonės tendencijas, įgyti plėtros įžvalgų, užmegzti ryšius su bendraamžiais ar pasirašyti naujas partnerystes, PGC London siūlo kažką kiekvienam. Užsisakykite bilietus į renginį, kuris vyks 2024 m. sausio 22–23 d.

Spauskite čia norėdami įsigyti bilietus

Paskutinės naujienos

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis
2023-11-21

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis

Naujienos