Penki keisti loterijos laimėtojų atvejai

Naujienos

2022-03-08

Kadangi loterijos tapo pagrindiniu dalyku, laimėtojai yra nesuskaičiuojami. „Mega Millions“, „EuroMillions“, „Powerball“ ir kiti į dėmesio centrą iškėlė kadaise nežinomus asmenis. Tačiau ši aikštelė turi įvairiausių veikėjų. Yra daug sėkmės istorijų loterijos laimėtojams ir taip pat keistų. Šiame straipsnyje pateikiamos penkios keistos loterijos laimėtojų istorijos.

Penki keisti loterijos laimėtojų atvejai

Geraldas Muswagonas

Viena keisčiausių loterijos istorijų yra apie Geraldą Muswagoną, 10 milijonų dolerių loterijos laimėtoją 1998 m. Kai Vinipego šeimos vyras atsiėmė prizą, jis apsipirkinėjo, pirkdamas savo šeimai ir draugams prabangius automobilius ir investuodamas į didingą namą, kuriame 24 valandas per parą veikė vakarėlis. Jis taip pat dalyvavo keliuose su įstatymu susijusiuose incidentuose – nuo DUI iki seksualinės prievartos. Galiausiai jis žlugo ir pradėjo dirbti žemus darbus, kad išgyventų, o vėliau nusinešė gyvybę. Praėjus septyneriems metams po dalyvavimo loterijoje, Muswagono nebėra.

Urooj Khan

Kita tragiška pabaiga buvo Urooj Khan, kuris buvo nužudytas dėl savo turtų, tačiau tikroji jo mirties priežastis paaiškėjo po metų. Khanas buvo sėkmingas verslininkas cheminio valymo versle, kai 2012 m. išlošė Ilinojaus loteriją už 1 mln. 

Jis nusprendė gauti 424 500 USD vienkartinę išmoką, o ne anuitetą. Jis nežinojo, kad pinigai lems jo nužudymą. Deja, Khanas mirė praėjus mažiau nei mėnesiui po laimėjimo loterijoje. Įdomu tai, kad jis mirė vos kitą dieną po čekio išsiuntimo. Vėliau buvo nustatyta, kad tai, kas buvo laikoma natūralia mirtimi, yra apsinuodijimas cianidu.

Džekas Vitakeris

Loterijos jackpotas neturėtų būti problemų šaltinis, bet ne Jackui Whittakeriui, 314,9 milijono dolerių Powerball laimėtojui. Tuo metu, kai jis iškovojo jackpotą, Whittakeris buvo vertas maždaug 17 milijonų dolerių ir gyveno gana neblogai būdamas geriausiai veikiančios rangos įmonės prezidentu. Bet kai jis išgrynino savo loterijos laimėjimą, visas pragaras atsilaisvino. 

Whittakeris cituojamas sakydamas, kad godumas nebuvo suvaldytas, nes jis laimėjo loterijoje. Pinigus aptaškė ir švaistė striptizo klubuose. Jis tapo gausiu girtuokliu ir dažnai įsiveldavo į muštynes bei ginčus su teise. Jo mirties metu 2020 m. buvo pranešta, kad Whittaker buvo sulūžęs.

Billie Bobas Harrellas jaunesnysis.

„Home Depot“ darbuotojas Billie Bobas Harrellas jaunesnysis matė loterijos skelbimus per televizorių, skelbimų lentas, loterijų svetainės, ir net laikraščius ir tapo nuolatiniu. Kai jis pasiekė 31 milijono dolerių jackpotą, jis neketina ir toliau kaupti lentynų. Vietoj to jis pradėjo nepaprastą gyvenimą, dalindamas pinigus draugams ir šeimai, bažnyčioms ir labdaros organizacijoms. 

Harrellas nesuvokė, kad jo pinigai yra tai, ko visi norėjo. Pirmaisiais metais viskas pradėjo klostytis, kai jis sužinojo, kad nebeturi pinigų. Jo santuoka ėmė nykti, o galiausiai, kad sudurtų galą su galu, jam teko dirbti nemenką darbą. Galiausiai iš nusivylimo Harrellas nusišovė praėjus mažiau nei dvejiems metams po to, kai laimėjo loteriją.

Abraomas Šekspyras

Atsitiktinio darbininko Abraomo Shakespeare'o gyvenimas pasikeitė, kai jis laimėjo Floridos loteriją ir iš 31 milijono jackpoto išgrynino 17 mln. Bėdos prasidėjo, kai bendradarbė, su kuria jis pirko bilietus, jį padavė į teismą. Deja, tuo jo rūpesčiai nesibaigė. 

Jis pradėjo nerūpestingai leisti pinigus ir praėjus vos mėnesiams po loterijos laimėjimo, jo vienintelis likęs turtas buvo 1 mln. USD namas ir keli automobiliai. 2009 m. jis buvo paskelbtas dingusiu, o tik kitais metais buvo rastas negyvas. Pažįstama Dorice Moore buvo nuteista už jo nužudymą ir nuteista iki gyvos galvos. Koks buvo jos motyvas? Šekspyro pinigus, kuriuos ji pasisavino.

Aukščiau yra keletas keisčiausių loterijos laimėtojų istorijų. Kita keista, bet juokinga istorija yra apie ispanų reporterę Nataliją Escudero. Ji taip džiaugėsi gavusi laimėtą bilietą, kad metė darbą tiesioginėje televizijoje ir suprato, kad laimėjo tik 5500 USD.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos