Loterijos su geriausiais laimėjimo koeficientais

Naujienos

2022-09-13

Loterijos žaidėjai turi daug galimybių pasirinkti, kurią loteriją žaisti. Tarpininkų bilietų pardavėjų ir loterijų sindikatų dėka jie gali pasiekti praktiškai bet kurią loteriją visame pasaulyje. Norint pasirinkti geriausią loteriją, reikia atsižvelgti į keletą dalykų, įskaitant jackpoto prizo sumą ir bilietų kainą. 

Loterijos su geriausiais laimėjimo koeficientais

Tačiau svarbiausias veiksnys turėtų būti laimėjimo koeficientas, nurodantis tikimybę laimėti jackpotą ar bet kurį kitą prizų lygį. Keletas iš internetinės loterijos svetainės su geriausiais laimėjimo koeficientais yra paryškinti žemiau.

Prancūzų loto

Prancūzų loto yra žinoma, kad siūlo neprilygstamas galimybes laimėti, o lygiosios vyksta tris kartus per savaitę. Varžybų dalyviai turi vieną iš šešių šansų laimėti prizą. Patrauklūs koeficientai nesiūlomi kaip įvairių prizų lygių prizų sumų kompromisas. 

Minimali šios loterijos jackpoto suma yra 2 milijonai eurų, kiekvieną savaitę prie jackpoto sumos pridedamas 1 milijonas eurų, kol laimės laimingasis. Šansai laimėti Prancūzijos loterijos jackpotą yra vienas iš 19 milijonų, o tai vis tiek yra geriau nei siūlo daugelis kitų loterijų.

Ispanijos loto

„Ispanijos Lotto“ taip pat skelbia save kaip vieną geriausių loterijų, siūlančių geriausias galimybes laimėti. Žemiausios prizinės pakopos, kuri skirta tik Superball atitikimui, tikimybė yra 1 iš 16. Tačiau bilieto kaina yra 1,75 euro, o laimėjus 1 iš 16, prizas tik 1,5 euro. Dėl to tai labiau paguoda pralaimėjus, o ne tikras prizas.

Tačiau prizai yra daug geresni už aukštesnius prizų lygius. Norėdami laimėti jackpotą, žaidėjai turi sutapti su penkiais skaičiais ir „Superball“, kurių tikimybė laimėti yra 1 iš 31 625 100. Pradinė jackpoto suma yra 5 milijonai eurų, kuri keičiasi kiekvieną savaitę. Tikimybė laimėti bet kokį prizą Ispanijos loterijoje yra 1 iš 10. Burtai vyksta du kartus per savaitę.

JK nacionalinė loterija

JK National Lotto yra viena didžiausių loterijų Europoje, galinti pasigirti dideliais prizais. Iki 2015 m. šansai buvo patrauklesni nei daugumos kitų konkuruojančių loterijų. Žaidimas buvo pertvarkytas 2015 m., siekiant padidinti skaičių fondą nuo 49 iki 59, iš kurių žaidėjai turėtų atitikti šešis skaičius. 

Dėl to jackpoto šansai pasikeitė nuo 1 iš 15 milijonų iki 1 iš 45 milijonų. Tačiau prizinių lygių skaičius taip pat padidėjo, o žemesnėse prizinėse pakopose buvo patrauklūs laimėjimo koeficientai. Bendras Nacionalinės loterijos prizo laimėjimo koeficientas yra 1 iš 9,3.

EuroMillions

EuroMillions yra viena didžiausių ir populiariausių loterijų Europos žemyne. Jis žinomas dėl didžiulių jackpotų prizų, kuriuos galima laimėti suderinus penkis skaičius iš 50 ir du kitus skaičius iš 12. Šansai laimėti jackpotą yra palyginti maži – maždaug 1 iš 139,8 mln. 

Tačiau loterijoje yra 13 prizų lygių, o žemiausioje laimėjimo pakopoje reikalaujama, kad žaidėjai atitiktų tik du pagrindinius skaičius, kurių šansas yra 1 iš 22. Dėl daugelio prizų lygių tikimybė laimėti bet kokį prizą yra 1 iš 13.

Mini loto

Mini Lotto yra išskirtinė Lenkijos loterija. Loterija mažiau žinoma dėl mažesnių jackpotų pasiūlymų, paprastai apie 50 000 €. Tačiau mažo jackpoto prizai siūlomi patrauklūs laimėjimo koeficientai maždaug 1 iš 850 000. Be to, nusipirkti bilietą kainuoja vos 25 p. Tai palengvina lažybų dalyviams galimybę nusipirkti daug bilietų į tam tikrą lošimą, o tai dar labiau padidina jų galimybes laimėti.

Kitos loterijos su patraukliais laimėjimo koeficientais, kurias verta paminėti, yra „Australian Lotto“ su 1 iš 12 šansų, „MegaMillions“ su 1 iš 24 šansų, „PowerBall“ su 1 iš 24,8 ir „Eurojackpot“ su 1 iš 26 šansų. Daugiau informacijos apie geriausias loterijas rasite loterijų reitingavimo svetainėse.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos