Loterijos laimėtojai žaidžia kaip profesionalai

Naujienos

2022-11-08

Laimėti jackpotą yra labai sunku, tačiau šansai netrukdo dažniems loterijos žaidėjams pasinaudoti galimybe. Tiesą sakant, bilietų pardavimas kasmet didėja. Kai daugiau pinigų skiriama viešųjų darbų projektams, švietimui ir labdaros organizacijoms, bilietų pirkimas yra tarsi aukojimas vertingam tikslui. Kadangi prizų vertė eksponentiškai auga, loterijos žaidėjai sugalvoja būdus, kaip padidinti šansus. 

Loterijos laimėtojai žaidžia kaip profesionalai

Protingas žaidėjas taiko paprastas strategijas, kad pakeistų šansus savo naudai. Dėl šios priežasties profesionalūs loterijos žaidėjai laimi kelis kartus. Panagrinėkime keletą būdų, kaip bilietų pirkėjas gali pagerinti savo galimybes laimėti.

Pirkite papildomus bilietus

Logiška, kad kuo daugiau bilietų žaidėjas įsigys, tuo didesnė jo tikimybė laimėti. Bilietai kainuoja 2 USD. The loterija yra skaičių žaidimas. Priklausomai nuo taisyklių, žaidėjas gali išsiaiškinti, kiek bilietų jam reikės įsigyti, kad laimėtų. Pavyzdžiui, tikimybė, kad individualus bilietų pirkėjas laimės „US Mega Millions“ žaidimą, yra didelis. Tik vienas laimėtojas iš 302 565 350, tikėtina, kad dauguma žaidėjų pirkdami bilietą tiesiog aukoja labdarai.

Tačiau vienas laimingas bilietų pirkėjas gali pagerinti savo galimybes įsigijęs dešimt ar daugiau bilietų. Nusipirkus 20 bilietų, žaidėjo šansai laimėti padidėja iki 1 iš 15 128 768. Perkant 100 bilietų tikimybė padidėja iki 1 iš 302 575. Įsigijus tūkstantį bilietų, tikimybė laimėti yra 1 iš 30 257.

Su 10 tūkst Mega Millions bilietai rankoje žaidėjo tikimybė laimėti yra viena iš 3025. Kaip puiku laimėti bent 20 milijonų dolerių išleidus tik 20 000 dolerių? Kadangi pradinis Mega Millions jackpotas yra 20 milijonų dolerių, žaidėjas gali laimėti bent minimalų prizą. Nors nėra patikimo būdo garantuoti laimėjimą, tai įmanoma. Padidinus šansus, žaidėjas turi daugiau galimybių.

Laimei, jackpotas nėra vienintelis „Mega Millions“ prizas. Tiesą sakant, tikimybė laimėti vieną iš mažesnių prizų yra 1 iš 24. 24 bilietų pirkimas užtikrina, kad žaidėjas gali ką nors laimėti. 

Tačiau laimėti mažiau nei 10 USD išleidus 48 USD nėra fiskališkai pagrįstas būdas žaisti. Svarbu, kad žaidėjas peržiūrėtų savo biudžetą, kad įsitikintų, jog gali sau leisti įsigyti kelis loterijos bilietai internetu. Kaip ir visų lošimų atveju, žaidėjai turėtų išleisti tik disponuojamas pajamas, kurios neturės įtakos jų gyvenimo kokybei. (pvz., žaidėjas neturėtų leisti nuomos pinigų loterijos bilietams.)

Skaičių derinių pasirinkimas

Svarbiausias aspektas žaidžiant loteriją yra nuspręsti, kuriuos skaičius pasirinkti bilietą. Loterijos laimėtojai dažnai turi tokias pačias strategijas rinkti skaičius.

Atmeskite šablonus

Administratoriai dažniausiai traukia atsitiktinius skaičius. Piešimo metu raštai pasirodo retai. Žaidėjai, kurie pasirenka skaičius pagal modelį, sumažina šansus. Atsitiktinai sumaišius skaičius tiek iš žemo, tiek iš aukščiausio diapazono, padidėja bilieto turėtojo šansai. Žaidėjas, pasirinkęs šablono numerį, turi 1 iš 1000000 šansą laimėti. Arba yra 1 iš 10 000 tikimybė, kad laimėjimo skaičius yra atsitiktinis.

Žaisk tuo pačiu numeriu

Kiekvieną kartą, kai žaidėjas perka laimėtą bilietą su tuo pačiu numeriu, jis turi galimybę laimėti loterijoje. Šansai labai nesikeičia. Tačiau turint daugiau nei 300 milijonų „Mega Millions“ kombinacijų, galiausiai gali laimėti tam tikras skaičius. Netgi skaičiai, kuriuos jau nubrėžė administratoriai, kartojasi dažniau, nei žmonės suvokia. Taigi, žaidžiant tuo pačiu numeriu padidėja bilieto pirkėjo galimybė laimėti.

Dažnai pirkite bilietus

Vienintelis būdas laimėti yra nusipirkti bilietą. Profesionalus bilietų pirkėjas sistemingai ir nuosekliai žaidžia loterijoje, kad padidintų savo šansus laimėti.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos