Laimėti loterijoje daugiau nei vieną kartą

Naujienos

2022-02-22

Dauguma žmonių jaustųsi laimingi kartą gyvenime laimėję loterijos jackpotą.

Laimėti loterijoje daugiau nei vieną kartą

Tačiau labai laiminga kanadiečių pora auksą įklijavo ne vieną, ne du, o TRIJS kartus.

Barbara ir Douglasas Finkai iš Albertos (Kanada) sulaukė Lady Luck malonės 1989 m., kai Douglas pasidalino 128 000 USD laimėjimą sindikate su 4 draugais, 100 000 USD 2010 m., o tada didžiausias jų laimėjimas buvo 8,1 mln. 2017 m. Buvo dar vienas laimėtas jackpotas su tais pačiais skaičiais, o tai reiškia, kad Finkai pasidalijo pradinį 16 milijonų dolerių jackpotą su kitu žaidėju. Laimėję skaičiai, atnešę jiems turtus, buvo 9, 21, 25, 26, 31 ir 41.

Finkai sakė, kad po sėkmės jie išeina į pensiją žaisdami loteriją ir išvyks atostogų į salą, nusipirks naują namą ir pasidalins laimėjimu su vaikais ir anūkais.

Mažai kalbėta apie tai, kaip Finksams pavyko iškovoti šį nuostabų laimėjimą tris kartus laimėti loterijoje, todėl nežinome, ar jie turėjo kokių nors konkrečių patarimų ar gudrybių, kurie jiems padėjo.

Kaip pasisekti panelei

Tačiau yra keletas visuotinai priimtų gairių, kaip žaisti loterijoje siekiant užtikrinti sėkmę. Kai kurie iš jų yra:

Venkite greito pasirinkimo Dauguma loterijos laimėtojų jums pasakys, kad nenaudokite paprastos ir greitos raidės pasirinkimo, kai kompiuteris pasirenka jūsų skaičius. Verčiau atidžiai pasirinkite numerius ir įsitikinkite, kad kortelės paskirstymas yra tinkamas. Tai taip pat siejasi su dviem kitomis gairėmis: 1. nuoseklumu ir 2. tyrimu.

Tyrimas Renkantis, kurią loteriją žaisti ir kokius skaičius pasirinkti, tinkamas tyrimas bus geriausias būdas užtikrinti sėkmę. Kai kurios loterijos turi geresnius šansus laimėti, atsižvelgiant į tai, kiek skaičių turite pasirinkti iš nurodytos skaičių grupės, taip pat kiek žmonių žaidžia. Be to, tam tikri skaičiai dažniausiai pasirenkami kaip laimintys skaičiai dažniau nei kiti. Atitinkamai, praleisdami šiek tiek laiko atliekant šį tyrimą, galite padėti pagrindą tinkamam laimėjimui.

Nuoseklumas Dažnai žaiskite tuos pačius numerius. Daugelis žaidėjų kiekvieną savaitę ar lygiąsias žais skirtingais numeriais. Tai neleis jums pasiekti sėkmės. Verčiau būkite kantrūs ir kiekviename burtų traukime naudokite tuos pačius skaičius. Jei tinkamai ištyrėte savo pasirinkimą ir derinius, skaičiai tam tikru momentu taps laiminčiais skaičiais.

Prisijunkite prie sindikato Kaip matome iš Finkso istorijos, Douglasas Finksas pirmą kartą laimėjo tada, kai su draugais sudarė sindikatą. Nors sindikatas matys, kad turėsite dalytis savo laimėjimais su kitais nariais, kuo daugiau žmonių žaisite, tuo daugiau lėšų bus galima sukaupti, kad įsigytumėte daugiau bilietų, o skaičių deriniai pasiskirstytų visoje lentoje, o tai padės sutvirtinti. laimėjimas.

Būkite kantrūs ir nepasiduokite Trys Finkso pergalės nebuvo iš arti iš eilės. Kaip minėta, finkai laimėjo dvidešimt aštuonerius metus, pradedant 1989 m., po to sekama antroji pergalė 2021 m., o galiausiai buvo trečia ir svarbi pergalė 2017 m. Jei jie būtų nustoję žaisti dėl savo pirmojo mažesnio laimėjimo, jie niekada nemačiau pagrindinės pergalės, kuri buvo pasiekta vėliau. Nepasiduokite, jei iš karto nematote didelio laimėjimo.

Finkai yra įrodymas, kad jūs tikrai galite laimėti loterijoje daugiau nei vieną kartą. Nuoseklumas ir kantrybė yra labai svarbūs norint užtikrinti, kad būsite vienas iš laimingųjų, galinčių laimėti ne tik vieną, bet du ar net tris kartus.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos