Labiausiai laimėtos loterijos

Naujienos

2022-04-05

Visi visada nori žinoti – kurias loterijas laimėti lengviausia?

Labiausiai laimėtos loterijos

Atsakymas į šį klausimą yra sklandus ir priklausys nuo įvairių veiksnių:

Vieta Jūsų vieta gali apriboti, kuriose loterijose galite dalyvauti. Azartinių lošimų įstatymai yra labai specifiniai sričiai, todėl jums gali būti uždrausta žaisti loterijoje kitame regione ar šalyje. Be to, daugėja svetainių, kurios leidžia lažintis dėl užsienio loterijos baigties, taip suteikiant galimybę dalyvauti toje loterijoje ir laimėti tam tikrą jackpotą, net jei griežtai kalbant neperkate loterijos bilietų toje loterijos žaidimas. 

Tai reiškia, kad galite dalyvauti loterijose iš viso pasaulio, kad paprastai negalėsite žaisti ir netgi galite dalyvauti kai kuriose toliau nurodytose loterijose.

Jackpoto dydis Kai kurias mažesnes loterijas laimėti lengviau, tačiau dėl to, kad jos yra mažesnės ar mažiau populiarios, jackpotas yra žymiai mažesnis nei kitų didesnių ar populiaresnių loterijų.
Be to, galite laimėti prizą, bet tai gali būti ne tas prizas, kurio tikėjotės. Pavyzdžiui, „France Lotto“ suteikia jums vieną iš šešių šansų laimėti prizą, o Ispanijos loterijoje – vieną iš dešimties. 

Bet tiesiog laimėti prizas nebūtinai prilygsta jackpoto laimėjimui – tai gali būti tiesiog bilieto kainos grąžinimas. Lenkijos mini loterijoje yra labai didelė tikimybė laimėti jackpotą, tačiau jackpotas yra tik šešiasdešimt tūkstančių eurų – tai nemažas skirtumas nuo kitų Europos loterijų, tačiau tai taip pat viena pigiausių loterijų. 

Švedijos loterijos yra laikomos viena geriausių loterijų, pagrįstų šansais laimėti nemažą prizą. Kai tiriate laimėjimo loterijoje šansus, svarbu atsižvelgti į šansus laimėti jackpotą (arba didesnio nominalo prizą), o ne tik į laimėjimo šansus. bet koks prizas.

Šansai Jūsų šansai lemia jūsų galimybes laimėti. Paprasčiau tariant, jūsų šansai apskaičiuojami pagal skirtingą pasirinktų skaičių variantų skaičių. Todėl kuo mažiau skaičių turėsite pasirinkti, tuo didesnė tikimybė laimėti. Loterijos, kuriose galima rinktis iš mažiau skaičių (pavyzdžiui, pasirenkant 6 skaičius iš 30), greičiausiai bus sėkmingesnės nei loterijos, kuriose galima rinktis iš didesnių skaičių (pavyzdžiui, 6 skaičiai iš 49).

Be to, powerball tipo loterijos, kuriose turi turėti visus pasirinktus skaičius be to Powerball skaičius, labai sumažina jūsų šansus ir yra sunkiausiai laimėti tipai. Įprastuose „powerball“ žaidimuose kiekvienas žaidėjas turi tik vieną iš 292 mln. tikimybę laimėti. Palyginkite tai su viena iš šešių galimybių, kurias siūlo „France Lotto“, ir pamatysite, kaip labai svarbu pasirinkti tinkamą loteriją.

Nupirktų bilietų skaičius Vienas iš pagrindinių veiksnių, padidinančių jūsų šansus laimėti, yra nusipirkti daug skirtingų numerių bilietų burtams. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos loterijos, tai gali labai padidinti jūsų šansus. Atminkite, kad šansai yra pagrįsti vienu įsigytu bilietu, todėl už kiekvieną perkamą bilietą jūs padidinate šansus laimėti prizą.

Lygiųjų skaičius Kai kuriose loterijose lošimai vyksta tik kartą per savaitę, o kitose – kelis kartus per savaitę. Kuo daugiau burtų, tuo daugiau šansų laimėti ir dalyvauti.

Paprasčiau tariant, visos loterijos yra lošimas. Nors loterijoje labai įmanoma laimėti prizą, sunku laimėti didelį prizą. Dėl šios priežasties turėtumėte atlikti savo tyrimą ir apsvarstyti, kurios loterijos turi didesnę tikimybę laimėti, atsižvelgiant į loterijos ir žaidimo formą, ir padidinti savo laimėjimo galimybes. Kažkas galiausiai visada laimi, ir vieną dieną tai gali būti tu!

Paskutinės naujienos

IGT pasirašė sutartį dėl Euloto iLottery platformos maitinimo Lietuvoje
2023-09-01

IGT pasirašė sutartį dėl Euloto iLottery platformos maitinimo Lietuvoje

Naujienos