Kaip loterijos laimėtojai išleidžia savo pinigus?

Naujienos

2022-04-19

Svajonė laimėti didžiulį laimėjimą dažniausiai yra gyva daugumoje loterijos žaidėjų. Nors tikslas gali būti šiek tiek toli, jis dažnai pasireiškia tada, kai mažiausiai tikimasi. Todėl bet kuris žaidėjas visada turėtų turėti planą, kaip išleisti loterijos laimėjimą, tik tuo atveju, jei paskambins ledi Luck.

Kaip loterijos laimėtojai išleidžia savo pinigus?

Bėgant metams loterijos pavertė tūkstančius loterijų žaidėjų milijonieriais. Kai kuriems laimėtojams taip pat pasisekė kelis kartus laimėti loterijoje. Stephanas Mendelis yra vienas sėkmingiausių žaidėjų loterijų istorijoje, laimėjęs neįtikėtiną 14 kartų.

Dabar, kai akivaizdu, kad laimėjimas loterijoje, pvz Mega milijonai žaidėjai taip pat turi išmokti keletą dalykų apie tai, kaip buvę nugalėtojai panaudos savo turtus. Kai kurie žaidėjai priėmė teisingus sprendimus, o kiti – baisius. Čia pateikiama apžvalga, kur dauguma loterijos laimėtojų išleidžia savo pinigus.

Nuosavybė

Turtas neabejotinai yra pati populiariausia loterijos laimėtojų sritis. Pirmiausia dauguma laimėtojų pasirinko investuoti į prabangius namus. Kai pagrindai jau buvo įvykdyti, antras pagal populiarumą loterijos pinigų panaudojimas buvo investicijos į nekilnojamąjį turtą, suteikiančios būsimas pajamas.

Atliekant tyrimą apie loterijos laimėtojus taip pat buvo akivaizdu, kad dalis šių pinigų patenka į nekilnojamojo turto pramonę, kai laimėtojai sumoka būsto paskolas savo draugams ir šeimos nariams.

Be to, loterijos žaidėjai taip pat labai stengiasi išlaikyti savo namus puikios būklės. Jie ne tik investuoja į brangią renovaciją, bet ir samdo sodininkus bei namų tvarkytojus, kurie pasirūpintų jų investicijomis.

Investicijos

Įsigiję nekilnojamąjį turtą loterijos laimėtojai beveik iš karto pradeda galvoti apie investicijas. Jie pradeda ieškoti galimybių, kurios jiems suteiks pajamų. Investavimo pasirinkimas dažniausiai yra asmeninis sprendimas.

Dauguma laimėtojų investuodami eina skirtingais keliais. Kai kurie laimėtojai pasirenka investuoti į akcijas, kriptovaliutas ar nekilnojamąjį turtą. Nors kai kurie laimėtojai uždirbo turtus finansų rinkose, nekilnojamasis turtas dažnai laikomas saugesniu ir saugesniu keliu.

Loterijų laimėtojai, investuojantys į nekilnojamąjį turtą, retai klysta, nes pramonė klesti beveik visose pasaulio vietose.

Prabanga

Buvę laimėtojai patvirtino, kad pinigų leidimo galimybės yra neribotos. Kai kurios prabangos išlaidos apima viską nuo dizainerių drabužių, dvarų, prabangių automobilių, lenktyninių žirgų ir lėktuvų iki vietinių lenktynių trasų.

Jimas Hayesas yra vienas laimėtojų, pasirinkęs investuoti į prabangą po to, kai 2002 m. laimėjo 2,5 mln. USD loteriją. Iš savo rekordinio laimėjimo Hayesas nusipirko 1,3 mln. USD arklių fermą ir ėmėsi senų pastatų renovacijos į svetingus namus.

Labdaros priežastys

Kai kurie loterijų laimėtojai dažniausiai neieško turto ir neinvestuoja. Daugeliu atvejų tik tie, kurie nori priimti protingus investicinius sprendimus, dalį savo pinigų gali nukreipti geriems tikslams ir labdarai. Atsižvelgiant į tai, čia yra keletas loterijos laimėtojų, kurie laimėjo ir atidavė.

  • Bobas Erbas: laimėjo 25 milijonus dolerių iš „Lotto Max Jackpot“ ir paaukojo beveik 8 USD labdarai
  • László Andraschekas: laimėjo 1,7 milijono dolerių (636 Vengrijos forintus), didžiąją dalį savo laimėjimo skyręs savo fondui, remiančiam alkoholikus ir smurtaujančias moteris
  • Tomas Christas: laimėjo 40 milijonų dolerių Lotto Max ir nusprendė visą sumą paaukoti labdarai

Paskutinės mintys

Remiantis atliktais tyrimais Sertifikuota finansų planuotojo standartų taryba, akivaizdu, kad beveik trečdalis didelės sumos loterijų laimėtojų bankrutuoja per kelerius metus. Istorijos apie loterijos laimėtojus, kurie dėl neprotingų finansinių sprendimų pralaimėjo, visada bus intriguojantys.

Loterijos žaidėjams patariama rimtai pagalvoti apie savo finansinę ateitį, jei ateis tokia diena. Nors mokymasis, ką loterijos laimėtojai daro su savo pinigais, gali būti geras būdas pasiruošti, visada patartina samdyti teisės ir finansų konsultantus.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos