Kaip laimėti loterijoje septynis kartus

Naujienos

2022-02-15

Sakoma, kad žaibas netrenkia į tą pačią vietą du kartus. Taigi kaip gali būti, kad kas nors loterijoje gali laimėti ne vieną, ne du, o rekordinį SEPTYNIUS kartus?

Kaip laimėti loterijoje septynis kartus

Tai buvo realybė Floridos vyrui Richardui Lustigui. Per dvejus metus jis laimėjo valstybinę loteriją septynis kartus, o bendras prizinis fondas siekė 1 047 060,50 USD. Atsižvelgiant į tai, kad prieš sėkmę loterijoje jis buvo paskendęs skolose, galima drąsiai teigti, kad šie laimėjimai pakeitė gyvenimą.

Šios pergalės neįvyko per naktį

Jis žaidė daugiau nei dvidešimt metų, kol sulaukė sėkmės. Lustigas teigia, kad turite įsipareigoti laimėti, o loteriją traktuoti kaip darbą – tam reikia laiko ir pastangų.

Lustigas nusprendė paskelbti savo laimėjimo strategiją savo knygoje "_Sužinokite, kaip padidinti savo šansus laimėti loterijoje_. Čia jis pateikia įrankius, kuriuos sukūrė per daugelį metų žaisdamas loterijoje, ir kurie, jo manymu, padėjo jam pasiekti savo tikslus laimėti.

Patarimai, kaip laimėti loterijoje 7 kartus

Kai kurie jo patarimai, kurie yra išdėstyti jo knygoje ir kuriuose daugiausia dėmesio skiriama jūsų naudai, yra šie:

Nepirkite loterijos bilietų už pinigus, kurių neturite. Lustigas teigia, kad niekada neturėtumėte naudoti visų savo pinigų arba, pavyzdžiui, nuomos ar bakalėjos pinigų loterijos bilietams.

Sukurkite loterijos sindikatą. Grupavimas su draugais ir šeima reiškia, kad galite nusipirkti daug bilietų ir padidinti savo šansus laimėti. Tačiau tai reikš, kad turite padalyti piniginį prizą, bet tai yra piniginis prizas, kurio galbūt neturėtumėte, jei nesate sukūrę sindikato.

Žaiskite mažiau populiarius loterijos žaidimus su mažiau žaidėjų. Tai reikš, kad turėsite mažiau konkurentų ir padidinsite galimybes laimėti. Galite naudoti svetainę, pvz., lottoranker.com, kad padėtų rasti jums tinkamą žaidimą.

Nesek paskui minią. Kaip ir aukščiau pateiktas patarimas, svarbiausia yra ieškoti mažiau populiarių žaidimų su mažiau žaidėjų. Kai žaidžiamas didžiulis jackpotas, tūkstančiai žmonių žais tą patį žaidimą, o tai sumažins jūsų šansus laimėti.

Atlikite savo tyrimus. Įsitikinkite, kad šiek tiek ištyrėte žaidimus, kuriuos norite žaisti, ir skaičius, kuriuos norite naudoti. Ieškokite, kokie laimėję skaičiai buvo istoriškai, ir tai parodys, ar jūsų pasirinkti skaičiai gali būti laimintys skaičiai. Tai užtruks, bet tikrai pasiteisins ir yra vienas iš pagrindinių būdų, galinčių sukelti sėkmę.

Nesirinkite greito pasirinkimo. Verčiau pasirinkite skaičius, remdamiesi anksčiau sėkmingų skaičių tyrimu, kaip pabrėžta aukščiau. Greitas pasirinkimas pateiks skaičius, pagrįstus be laimėjimo modelio ar istorijos, ir labiau tikėtina, kad gausite iš eilės einančius skaičius, kurių Lustig taip pat nerekomenduoja.

Laikykitės savo skaičių. Neatsisakykite savo numerių tik todėl, kad pirmą kartą naudodami juos nelaimėjote. Svarbiausia kantrybė. Jei paklausite daugelio sėkmingų loterijos laimėtojų, jie jums pasakys, kad turi tam tikrą skaičių skaičių, su kuriais reguliariai žaidžia. Jei kiekvieną savaitę pasirinksite skirtingus skaičius, jūsų sėkmės tikimybė sumažės. Laikydamiesi tų pačių skaičių, turėsite didesnę sėkmės tikimybę, ypač jei pasirinkote juos remdamiesi tyrimais, nes tie skaičiai galiausiai turės būti laimėjimo skaičiai.!

Jei esate nuolatinis loterijos žaidėjas, kodėl gi nepabandžius pasinaudoti Lustigo rekomendacijomis ir sužinoti, ar galite tapti kitu daugkartiniu loterijos laimėtoju.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos