Kaip žaisti Powerball; pradedančiųjų vadovas

Naujienos

2022-02-08

„Powerball“ yra viena didžiausių loterijų pasaulyje. Nors tikimybė laimėti jackpotą yra nedidelė, Powerball laimėtojų buvo daug. Geriausias Powerball dalykas yra tas, kad jei jokiame burtų traukime nėra laimėtojo, jackpoto suma padidėja. Šiame vadove yra viskas tiems, kurie nori išbandyti savo laimę „Powerball“.

Kaip žaisti Powerball; pradedančiųjų vadovas

Kas yra Powerball?

„Powerball“ yra viena didžiausių loterijų pasaulyje. Tai pasakytina ir apie jackpoto dydį, ir tai, kur jis pasiekiamas. Iki šiol didžiausia kada nors laimėta Powerball jackpot suma siekia 1,586 mlrd. Vis dėlto jis buvo padalintas tarp trijų nugalėtojų. Vis dėlto nugalėtojai turėjo dėl ko šypsotis.

Powerball galima įsigyti 45 JAV valstijose ir dar trijose jurisdikcijose; JAV Mergelių salose, Kolumbijos apygardoje ir Puerto Rike. Nors tai yra JAV loterija, bet kas gali dalyvauti, nepaisant jo buvimo vietos, jei tik yra pilnametis. Yra daug internetinių platintojų, kurie perka loterijos bilietus žaidėjų, kurie nėra jurisdikcijose, kur parduodami bilietai, vardu.

Kaip žaisti Powerball

Dabar, kaip žaidžiamas „Powerball“? Na, Powerball yra paprasta žaisti; nereikia specialių įgūdžių. Pirma, žaidėjai turi nusipirkti bilietus, kuriuos galima įsigyti būtiniausių prekių parduotuvėse, bakalėjos parduotuvėse ir, kaip minėta anksčiau, juos taip pat galima įsigyti internetu. Vieno „Powerball“ bilieto kaina yra 2 USD, tačiau keliose jurisdikcijose žaidėjai gali įsigyti „Powerball Power Play“ už papildomą 1 USD. Powerball Power Play yra išskirtinė funkcija, kuri padidina ne jackpoto laimėjimus iki dešimties kartų.

Žaidimo eiga

Kaip ir „MegaMillions“, „Powerball“ yra du būgnai. Viename būgne yra balti rutuliai (WB), pažymėti vienas iki 69, o kitame – galios rutuliai (PB), pažymėti vienas iki 26. Žaidimo tikslas yra suderinti laimėjimo skaičius; penkis iš pirmojo būgno ir vieną iš antrojo būgno

Burtai vyksta tris kartus per savaitę. Pradedantiesiems „Powerball“ burtai yra įvykiai, kai įmonė paskelbia laimėjusius derinius. Nors pagrindinis tikslas yra laimėti jackpotą, yra dar aštuoni būdai laimėti.

Kokie šansai laimėti?

Kaip minėta aukščiau, laimėti „Powerball“ yra gana sunku. Žemiau pateikiami šansai laimėti:

  • Didysis prizas 40 milijonų dolerių + (5WB + PB): vienas iš 292 201 338
  • 1 000 000 USD (5 WB): vienas iš 11 688 053
  • 50 000 USD (4WB + PB): vienas iš 913 129
  • 100 USD (4 WB): vienas iš 36 525
  • 100 USD (3WB + PB): vienas iš 14 494
  • 7 USD (3 WB): vienas iš 580
  • 7 USD (2WB + PB): vienas iš 701
  • 4 USD (1 WB + PB): vienas iš 92
  • 4 USD (tik PB): vienas iš 38

Powerball jackpoto laimėjimai gali būti išmokėti dviem būdais; vienkartinė išmoka arba anuitetas. Vienkartinės išmokos yra mažesnės nei laimėta suma, o anuitetai yra didesni nei laimėta suma.

Powerball patarimai ir gudrybės

Powerball yra azartinis žaidimas, tačiau yra keletas patarimų ir gudrybių, kurie padidina tikimybę laimėti.

Viena iš strategijų, žinoma, yra pirkti daug bilietų, aišku, su skirtingais deriniais. Tai gali kainuoti brangiai, bet padidina tikimybę pasiekti vieną iš laiminčių kombinacijų. Kitas patarimas – prisijungti prie Powerball baseinų. 

Tikimės, kad vienas narys laimės loterijoje, o tada pajamas pasidalins su kitais. Galiausiai, nustatant bendrus laimėjimo skaičius gali būti labai naudinga. Tokios loterijos svetainės kaip Lotto reitingas turi daug kitų patarimų, kurie padės žaidėjams laimėti Powerball.

Štai ir viskas, pagrindinis vadovas, kaip žaisti Powerball. Nors labai sunku laimėti, vis tiek verta pabandyti. Nuo šios loterijos pradžios laimėtojų buvo dešimtys, todėl laimėti nėra neįmanoma. Bet tada žaidėjai turi įsitikinti, kad žaidžia atsakingai. „Powerball“ sukelia priklausomybę ir neturėtų būti darbo ar mokyklos pakaitalas.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos