Kaip žaisti „Mega Millions“ 2022 m

Naujienos

2022-03-15

Ar kada nors girdėjote apie „Mega Millions“? Tai vienas didžiausių loterijų prizų JAV, pritraukiantis milijardines sumas. Pavyzdžiui, 2018 m. Pietų Karolinoje parduotas bilietas laimėjo milžiniškus 1,537 mlrd. USD, o 2021 m. Mičigano bilietas laimėjo 1,05 mlrd. USD.

Kaip žaisti „Mega Millions“ 2022 m

Jei „Mega Millions“ atrodo, kad verta dalyvauti, žaidėjai turi suprasti keletą dalykų. Apie tai ir yra šios dienos kūrinys.

Kaip žaisti Mega Millions

„Mega Millions“ žaidimo eiga beveik nesiskiria nuo „Powerball“ – kitos geriausios loterijos, kuriai priklauso didžiausio loterijos jackpoto istorijoje rekordas; 1,586 mlrd. Šios dvi loterijos yra daugiausiai diskusijų sukėlusios loterijos loterijų reitingavimo svetainės ir loterijų pasaulis.

Žaidimo eiga

„Mega Millions“ yra du būgnai. Pirmajame yra rutuliai, pažymėti nuo 1 iki 70 (baltieji rutuliai) - Powerball yra 69. Antrajame baseine yra rutuliai, pažymėti nuo 1 iki 25 (Auksiniai mega kamuoliukai), kaip ir Powerball.

Žaidimo tikslas yra suderinti šešis laimėjusius skaičius; penki iš pirmojo baseino (balti rutuliai) ir mega kamuolys. Žaidėjai gali pasirinkti rankiniu būdu pasirinkti kamuoliukus arba naudoti greito paėmimo / lengvo paėmimo funkciją, o skaičiai bus automatiškai parinkti atsitiktinių skaičių generatoriaus.

Apie bilietus

Pirmiausia „Mega Millions“ galima įsigyti 45 valstijose ir dviejose kitose jurisdikcijose; Jungtinių Valstijų Mergelių salos ir Kolumbijos apygarda. Tai regionai, kuriuose bilietus galima legaliai pardavinėti savitarnos parduotuvėse, bakalėjos parduotuvėse, degalinėse ir kt. Tačiau dalyviai vis tiek gali įsigyti „Mega Millions“ bilietus internetu.

Vienas „Mega Millions“ bilietas kainuoja 2 USD. Beje, „Mega Millions“ taip pat turi daugiklio funkciją, vadinamą „Megaplier“. Tai veikia taip pat kaip Powerball Power Play, tik šį kartą ne jackpoto prizų daugikliai yra 2, 3, 4 arba 5 kartus. „Megaplier“ bilietas kainuoja 1 USD.

Tiesiog Jackpotas

Taip pat yra įdomus „Mega Millions“ papildymas, žinomas kaip „Just the Jackpot“. Už 3 USD žaidėjai gaus du žaidimus tik už „Mega Millions“ jackpotą. Šios pjesės nėra tinkamos jokiam kitam „Mega Millions“ prizui.

Ar yra tikimybė laimėti „Mega Millions“?

Kaip ir visose kitose loterijose, šansai laimėti „Mega Millions“ yra menki. Pavyzdžiui, tikimybė laimėti jackpotą yra 1 iš 302 575 350, o 1 000 000 USD prizinio fondo tikimybė yra 1 iš 12 607 306. Norint laimėti 2 USD, šansai yra 1 iš 37, o bendra tikimybė laimėti bet ką yra 1 iš 24. Iš tikrųjų sunku laimėti „Mega Millions“, bet atminkite, kad daugelis tai padarė.

Kaip moka „Mega Millions“?

„Mega Millions“ yra teisėta loterija, kuri moka visiems laimėtojams. Bet tada žaidėjai turi suprasti, kad ši loterija pritraukia mokesčius. Daugumoje valstijų taikomos ir federalinės, ir valstijos mokesčių taisyklės. Tačiau kai kuriose valstijose taikomos tik federalinės mokesčių taisyklės. Loterijų mokesčiai yra gana dideli, atsižvelgiant į tai, kad didžiausias „Mega Millions“ laimėtojas iš 1,537 mlrd.

Yra dvi išmokėjimo galimybės. Laimėtojai gali pasirinkti gauti vienkartinę išmoką arba anuitetą. Vienkartine išmoka visi pinigai išmokami iš karto. Tačiau tai mažesnė nei faktinė laimėta suma. Rengiant anuitetą, pinigai mokami 30 dalių. Mokamas iš karto, o po to - 29 metinės įmokos. Čia bendras laimėjimas yra 5% didesnis nei tikrasis jackpotas.

Atsižvelgiant į tai, kad 2 mega milijonų dolerių bilietas gali atnešti milijardus, tai loterija, kurią verta išbandyti. Žaidėjai gali nusipirkti daugiau bilietų arba prisijungti prie loterijų baseinų ir klubų, kad padidintų savo laimėjimo galimybes.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos