Jauniausi visų laikų loterijos laimėtojai

Naujienos

2022-04-12

Nors dauguma didelių pinigų loterijų laimėtojai yra senieji žmonės, keli jauni žaidėjai taip pat laimėjo pagrindinius prizus. Šiame straipsnyje aprašomas jauniausių visų laikų loterijos laimėtojų gyvenimas, jų priziniai pinigai ir jų padėtis šiandien.

Jauniausi visų laikų loterijos laimėtojai

Jonathanas "Jay" Vargasas (19) – 35,3 mln

Jonathanui Vargasui, dar žinomam kaip Jay'ui, buvo tik 19 metų, kai 2018 m. jis išėjo su 35,3 mln. didžiausios loterijos pasaulyje. Buvusio statybininko gyvenimas staiga pasikeitė, bet tada jo istorija nesibaigė geruoju. Jis gyveno gausiai, o jo turtai labai greitai nyko, nors jis ir įstojo į asmeninių finansų kursus. Jis investavo į moterų imtynių šou, tačiau šou kasoje krito vos po vieno sezono. Tai buvo jo pabaigos pradžia. Šiandien sakoma, kad Jay'us sugedo!

Shane'as Missleris (20 m.) – 451 mln

Kitas laimingas jaunas loterijos laimėtojas yra Shane'as Missleris, kuris, būdamas 20 metų, tapo milijonieriumi, 2018 m. laimėjęs „Mega Millions“ jackpotą. Jis buvo vienintelis 451 mln. USD „Mega Millions Jackpot“ laimėtojas, tačiau pasirinko parsinešti vienkartinę 281 874 999 USD sumą. Misslerio laimei, jis išklausė finansų valdymo kursus ir per savo advokatą jam pavyko išlikti, kitaip nei kiti jauni loterijos laimėtojai, kurie iššvaistė savo turtus.

Michaelas Carrollas (19 m.) – 9,7 mln

19 metų Michaelas Carrollas 2002 m. nacionalinėje loterijoje laimėjo 9,7 milijono svarų sterlingų. Tačiau, kaip ir daugelio jaunų loterijos laimėtojų, jo istorija buvo liūdna. Norfolko gyventojas tada išlaidavo, nusipirkęs šešių miegamųjų dvarą už 340 000 svarų sterlingų, prieš pradėdamas ištvirkimą. Jis taip pat iššvaistė daugybę automobilių, kuriuos nusipirko griovimo derbiams savo kieme. Neilgai trukus nesėkmė jį pasivijo. Jis iššvaistė visus savo pinigus ir grįžo į šiukšliadėžės darbą.

Ianthe Fullagar (18) – 7 milijonai svarų sterlingų

Būdamas tik 18 metų Fullagaras gavo „Euromillions“ prizo dalį ir 2008 m. namo parsivežė milžiniškus 7 mln. svarų sterlingų. Tuo metu paauglė dirbo padavėja už 4,75 GBP/val. Tačiau, skirtingai nei daugelis loterijos laimėtojų, kurie iššvaistė savo pinigus, Fullagaras padarė keletą protingų investicijų. Praėjus dvejiems metams po to, kai ji iškovojo jackpotą, 2010 m. JK turtingiausių žmonių sąraše ji buvo 27-oje vietoje.

Tracey Makin (16) – 1 milijonas eurų

Tarp jauniausių loterijos laimėtojų yra Tracy Makin, kuri 1998 m. „Lucky Dip“ loterijoje laimėjo 1 milijoną eurų. Buvusi prekybos centro prižiūrėtoja iškart metė darbą ir susitelkė į pinigų investavimą. Padedama tėvų, ji priėmė keletą išmintingų sprendimų, kurie leido jai išlikti vandenyje visus šiuos metus.

Callie Rogers (16) – 1,9 mln

Liūdna ir Callie Rogers, laimingo Didžiosios Britanijos piliečio, 2003 m. laimėjusio 1,9 mln. svarų sterlingų, istorija. Būdama vos 16 metų ji buvo milijonierė, bet viskas prasidėjo į pietus beveik iš karto po to, kai išgrynino pinigus. Ji leidosi į gausius apsipirkimo žygius. Pirmiausia jai buvo atlikta krūtų didinimo operacija už 11 500 svarų sterlingų, ji nusipirko 180 000 svarų vasarnamį, kokainui išleido 250 000 svarų, o drabužiams - 300 000 svarų. Po daugelio metų, su visais išleistais pinigais, ji bandė nusižudyti, bet, laimei, išgyveno. Iki 2013 metų jai buvo likę vos 2000 svarų sterlingų.

Aukščiau yra vieni jauniausių visų laikų loterijos laimėtojų. Kiti verti paminėjimai yra Stuartas Donnelly (17) – 2 milijonai svarų sterlingų ir Jane Park (17) – 1 milijonas svarų. Tiesą sakant, loterijos jackpoto laimėjimas gali pakeisti gyvenimą, bet tada be tinkamo finansinio sąmoningumo pinigai gali eiti taip pat greitai, kaip ir atėjo, o laimėtojai bus nelaimingi.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos