Naujienos

October 27, 2023

IGT pratęsia dabartinę partnerystę su Kentukio loterija iki 2036 m

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

IGT patronuojanti įmonė International Game Technology Global Solutions Corporation pratęsė dvi sutartis su Kentukio loterija. Pagal susitarimą loterijos operatorius ir toliau gaus atnaujinimus iš IGT Global Solutions Corporation iki 2036 m.

IGT pratęsia dabartinę partnerystę su Kentukio loterija iki 2036 m

Pagal susitarimą IGT suteiks „Aurora“ platformą, kurią Kentukio loterija naudos savo 3400 mažmeninės prekybos vietų visame pasaulyje Jungtinės Valstijos. Bendrovė taip pat įdiegs atnaujintą „iLottery“ sistemą su debesų integracija.

Pokalbio metu Mary R. Harville, Kentukio loterijos korporacijos generalinė direktorė, sakė:

"Kentukio loterija bendradarbiauja su IGT nuo pat veiklos pradžios ir mes toliau ieškojome būdų, kaip bendradarbiaujant su IGT modernizuoti savo pasiūlymus per pastaruosius 30 ir daugiau metų. Patobulindami savo loterijos sprendimus naudodami IGT mažmeninės prekybos ir "iLottery" sistemas, savitarnos mažmeninės prekybos terminalai suteiks mums daugiau galimybių atsakingai didinti pardavimus ir grąžinti papildomas lėšas Kentukio koledžo studentų stipendijoms ir stipendijoms

Modernizuotai iLottery platformai tiekėjas loterijos žaidimai be „Aurora“ mažmeninės prekybos aparatinės įrangos pristatys debesų integravimo paslaugas. Netrukus platforma bus įrengta reguliuojamas loterijos operatorius. Šis naujinimas pagerins sistemą keliais būdais, įskaitant saugumą, mastelį ir naujų funkcijų diegimo greitį. Be to, tai leidžia greičiau ir lengviau įtraukti duomenis ir įžvalgas. IGT iLottery sistema apima patikimus, atsakingo lošimo įrankius.

Jay Gendronas, IGT vyriausiasis pasaulinės loterijos vadovas, sakė: 

"Kentukio loterija visada buvo loterijų naujovių priešakyje, todėl IGT džiaugiasi galėdama toliau remti šias modernizavimo pastangas. IGT ateities mąstymas ir naujos kartos produktų portfelis yra labai svarbūs šiandienos besivystančioje loterijų erdvėje. Per ateinančius 10 metų remsimės savo ilgalaike partneryste su Kentukio loterija ir įdiegsime savo sudėtingas technologijas, kad dar labiau pagerintume žaidėjo patirtį

Pagal naują susitarimą IGT Kentukio loterijos prekybininkams tieks daugiau nei 4000 Retailer Pro terminalų ir 850 GameTouch(TM) 28 loterijų pardavimo automatų.

Pasaulinės iLottery viceprezidentas IGT Srini Nedunuri pažymėjo:

„2016 m. Kentukio loterija tapo vienu iš pirmųjų IGT klientų JAV, pradėjusių vykdyti „iLottery“ programą. Nuo tada IGT bendradarbiauja su Kentukio loterija, siekdama patrigubinti žaidėjams prieinamų internetinių lošimo žaidimų skaičių, taip pat teikti platų žaidimų portfelį. patrauklūs momentiniai žaidimai. IGT debesų pagrindu sukurta iLottery platforma suteiks Loterijai daugiau lankstumo, padidins analizę ir visą pažangių žaidėjų valdymo funkcijų bei atsakingų žaidimų įrankių rinkinį

Šis pranešimas yra dalis ilgalaikio bendrovės tikslo įtvirtinti savo pozicijas Jungtinėse Valstijose. Neseniai programinės įrangos kūrėjas pratęsė sutartį su „California Lottery“ dar vienam 7 metai. IGT taip pat pasirašė a Sutarties pratęsimas 10 metų su Pan Malaysian Pools, kad atnaujintumėte esamą sistemos technologiją.

Paskutinės naujienos

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis
2023-11-21

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis

Naujienos