Ekspertų nuomonės apie bingo prieš loterijas

Naujienos

2022-07-12

Pastaruoju metu tarp žaidėjų daug kalbama apie bingo ir loterijas. Šurmulį daugiausia sukelia žaidėjų poreikis rasti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į laimėjimo galimybes, laimėjimo sumą, žaidimo prieinamumą ir keletą kitų veiksnių. Keletas ekspertų pranešė apie šią temą, o šiame rašte atsispindi kai kurios jų „nuomonės“ šia tema. Vis dėlto pirmiausia, pradėkite žvilgtelėti į dvi rungtynes.

Ekspertų nuomonės apie bingo prieš loterijas

Bingo

Yra kelios bingo versijos, beveik visos jos naudoja tuos pačius žaidimo principus. Tačiau šis turinys bus sutelktas į amerikietišką bingo versiją. Bingo yra kortų žaidimas, kuris priklauso tik nuo sėkmės. Punters pradeda pirkdami korteles su atsitiktiniais skaičiais. Tada jie bando suderinti šeimininko sušauktus skaičius su kortelėse esančiais numeriais. Žaidėjas laimi jackpotą gavęs pilną namą, o tai reiškia, kad visi jo kortelės skaičiai sutampa su šeimininko iššauktais skaičiais.

Loterija

Loterijos skiriasi nuo bingo tuo, kad žaidėjai žaidžia pirkdami bilietus tam tikrai loterijai. Kiekvienas bilietas turi kodą arba serijos numerį, dėl kurio jis yra unikalus ir atpažįstamas. Tada žaidėjai turi pasirinkti savo laimingus numerius kiekvienam bilietui. Lošėjas laimi jackpotą, jei visi pasirinkti skaičiai sutampa su burtų rezultatu. Daugumos loterijų prizai paprastai būna už kelių skaičių praleidimą.

Kokie yra pagrindiniai skirtumai: ekspertų nuomonė

Prizai

Dauguma ekspertų sutinka, kad pagrindinis šių dviejų žaidimų skirtumas yra piniginiai prizai. Paprastai loterijose įteikiami žymiai didesni prizai, palyginti su bingo. To priežastis – loterijos žaidėjų skaičius gerokai viršija bingo žaidėjų skaičių. Loterijoje yra daugiau žaidėjų, nes juos žaisti lengviau. Be to, loterijų yra mažiau nei bingo žaidimų, kurių viršuje internetinės loterijos svetainės pateikiamos reitingavimo svetainėse. Mažiau loterijų reiškia, kad daugiau žaidėjų žaidžia toje pačioje loterijoje, taip greičiau išaugindami jackpotą. Didelis nupirktų bilietų skaičius prisideda prie didesnių piniginių prizų.

Dažnis

Kitas reikšmingas skirtumas – traukimų dažnumas. Loterijos paprastai vyksta rečiau, dauguma jų lošia tik kartą ar du per savaitę. Kita vertus, dauguma bingo žaidimų žaidžiami kasdien, o tai reiškia, kad žaidėjai gali laimėti jackpotą bet kurią dieną. Kai kurie ekspertai mano, kad didelis dažnis yra naudingas žaidėjams, nes jie gali žaisti dažniau, o tai reiškia, kad padidėja tikimybė laimėti per trukmę.

Šansai

Vienas iš dalykų, dėl kurio beveik visi ekspertai sutaria kaip reikšmingą skirtumą tarp loterijų ir bingo, yra šansai. Tikimybė laimėti loterijoje yra gana maža. Tai taikoma net antros ar trečios pakopos prizams, kuriuos kai kuriuose burtuose paprastai laimi tik saujelė žmonių. Priklausomai nuo loterijos dydžio, tikimybė laimėti gali būti viena iš milijono, jei ne blogesnė.

Šansai laimėti jackpotą internetiniame bingo taip pat yra maži, tačiau jie nėra tokie, kaip siūlomos loterijose. Be to, žaidėjai vis tiek gali laimėti mažesnes prizų sumas, suderinę tik vieną eilutę. Laimėjimo šansai priklauso nuo žaidėjų skaičiaus, bet visada yra geresni nei loterijose.

Keletas kitų skirtumų, galinčių turėti įtakos žaidėjų sprendimams, kurį žaidimą žaisti, apima skaičių pasirinkimo procesą, socialinę sąveiką, prizų kategorijas ir bilietų kainas.

Paskutinės mintys

Ekspertų nuomonės rodo, kad žaidėjai turi didesnes galimybes laimėti bingo žaidime, tačiau loterijose gali laimėti žymiai didesnius prizus. Loterijos yra daug populiaresnės nei bingo, ir tikimasi, kad situacija tęsis dar ilgiau dėl patrauklių jackpotų sumų. Tačiau žaidimo pasirinkimas priklauso nuo žaidėjo pageidavimų.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos