Naujienos

November 21, 2023

Didžiausias visų laikų loterijos jackpotas

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Įsivaizduokite, kad vieną dieną pabudę sužinosite, kad laimėjote neįtikėtiną pinigų sumą – pakankamai, kad pakeistumėte jūsų gyvenimą amžiams. Tai ne tik kelių laimingųjų svajonė. Visame pasaulyje loterijos sukūrė momentinius milijonierius ir net milijardierius. Šiame įraše išnagrinėsime kai kuriuos didžiausius loterijos laimėjimus istorijoje. Nuo JAV iki Europos šios istorijos yra ne tik apie sėkmę, bet ir apie vieno bilieto galią, keičiančią gyvenimą.

Didžiausias visų laikų loterijos jackpotas

Jackpotai

Jungtinėse Amerikos Valstijose loterija yra populiari pramoga, o jackpotai dažnai pasiekia neįtikėtinas sumas. Pažvelkime į kai kuriuos didžiausius laimėjimus:

🏆 Rekordinis 2,04 milijardo dolerių Powerball laimėjimas (2022 m.)
2022 m. lapkritį buvo laimėtas didžiausias jackpotas JAV loterijos istorijoje – stulbinantis 2,04 milijardo dolerių Powerball prizas. Laimingas bilietas pirktas Kalifornijoje. Įsivaizduokite, ką galėtumėte padaryti su tokiais pinigais!

🏆 1,586 milijardo dolerių Powerball Jackpot (2016 m.)
2016 metų sausį „Powerball“ jackpotas pasiekė 1,586 mlrd. Jis buvo padalintas tarp trijų nugalėtojų iš Kalifornijos, Floridos ir Tenesio. Kiekvienas laimėtojas parsinešė namo šio didžiulio pyrago gabalėlį, įrodydamas, kad kartais dalijimasis yra tikrai rūpestingas.

🏆 „Mega Millions“ – 1,537 milijardo dolerių japonas (2018 m.)
„Mega Millions“ taip pat pateko į antraštes 2018 m. spalį, kai vienas bilietas Pietų Karolinoje laimėjo milžinišką 1,537 mlrd. Šis laimėjimas priklauso didžiausio JAV kada nors laimėto jackpoto vienu bilietu rekordui.

Powerball

Už Atlanto Europos loterijos taip pat sukūrė didžiulį turtą keliems laimingiems asmenims:

🏆 Italijos SuperEnalotto: 371,1 milijono eurų laimėjimas (2023 m.)
2023 m. vasario mėn. Italijos loterijoje „SuperEnalotto“ buvo pasiektas rekordas – 371,1 mln. Šis prizas buvo padalintas 90 žaidėjų, parodydamas neįtikėtiną loterijos poveikį žmonių grupei.

🏆 „EuroMillions“ rekordinis 230 milijonų eurų jackpotas (2022 m.)
Populiari visos Europos loterija „EuroMillions“ pasiekė aukščiausią tašką 2022 m. liepos mėn. su 230 mln. Šį prizą atsiėmė bilietų turėtojas JK, užfiksavęs naują loterijos rekordą ir padaręs ką nors iš Britanijos neįtikėtinai turtingu.

🏆 Vokietijos „Eurojackpot“: 120 milijonų eurų laimėjimas (2023 m.)
2023 m. birželio mėn. Eurojackpot, kita Europos loterija, Vokietijoje už vieną bilietą skyrė didžiausią 120 mln. Šis laimėjimas išryškina loterijų žaidimų patrauklumą visoje Europoje.

EuroMillions

Išvada

Šių monumentalių loterijos laimėjimų istorijos yra daugiau nei tik skaičiai. Jie simbolizuoja svajonių išsipildymą ir gyvenimą, kuris per naktį pasikeičia. Nors tikimybė laimėti tokias dideles sumas yra nedidelė, šie laimingieji mums primena, kad kartais nutinka neįmanoma. Nesvarbu, ar tai JAV, ar Europoje, vienas bilietas iš tiesų gali viską pakeisti.

Taigi, kitą kartą nusipirkti loterijos bilietą, prisiminkite šias neįtikėtinas istorijas. Kas žino, kitas rekordinis nugalėtojas gali būti jūs!

Paskutinės naujienos

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis
2023-11-21

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis

Naujienos