Didžiausi nepaimti loterijos bilietai

Naujienos

2022-03-22

Loterijos čia vyksta jau dešimtmečius, o dešimtys laimėtojų pretenduoja į didelius piniginius prizus. Tačiau kai kurie dideli pinigų laimėjimai dėl vienokių ar kitokių priežasčių liko nepanaudoti. Šiame suvestinėje sužinokite keletą didžiausių neatimtų loterijos bilietų loterijų istorijoje.

Didžiausi nepaimti loterijos bilietai

1. EuroMillions – 64 milijonai svarų sterlingų

„EuroMillions“ yra didžiausias jackpotas pasaulyje, bet, deja, vienam iš laimėtojų nepavyko išsikovoti savo likimo. 2012 m. žaidėjas nusipirko bilietą iš parduotuvės, esančios Stevenage ir Hitchin rajone. Tačiau net ir po kelių apeliacijų, 2012 m. loterijų svetainės ir net reklaminių skelbimų kampaniją, bilietų pirkėjas niekada nepasirodė. 

Tai išlieka didžiausias neatimtas loterijos prizas, o didelis klausimas – ar bilieto pirkėjas žino, kad turi laimėjusį bilietą, ar jis buvo ne vietoje? Viskas pasakyta, bilietas baigėsi, o pinigai buvo išleisti labdarai. Įdomu tai, kad šį jackpotą laimėjo du bilietai. Laimei, antrasis bilieto savininkas atsiėmė savo prizą.

2. Powerball – 77 milijonai dolerių

Antrasis pagal dydį neatimtas loterijos prizas yra Powerball, viena didžiausių loterijų JAV. Bilietas, įsigytas Gruzijoje Tallapoosa sunkvežimių stotelėje, 2011 m. burtų keliu laimėjo 77 mln. Deja, po 180 dienų niekas neatvyko atsiimti prizo, todėl pinigai grįžo į dalyvaujančias valstybes. 

Taigi, kur dingo pirkėjas? Ar jie žinojo, kad laimėjo, ar tai dar vienas netinkamo bilieto atvejis? Ar laimėtojas pametė bilietą pietietiško žavesio turinčiame miestelyje, ar jis vis dar kažkur paslėptas? Niekas nežino!

3. Mega milijonai – 68 milijonai dolerių

Trečia, šiame sąraše yra bilietų pirkėjo iš Niujorko atvejis. Nežinomas laimėtojas įsigijo Mega Millions bilietą Niujorke 2002 m. burtams. Nors Fritzneris Bechette'as atsiimti prizo atėjo pasibaigus bilieto galiojimo laikui, jo priežastis, kodėl jis nepretendavo į prizą, buvo menka. Nesvarbu, ar tai buvo tiesa, ar klaidinga, pamoka išlieka – nepraraskite loterijos bilieto. 

Po ilgo virvės traukimo teismo salėse paaiškėjo, kad Fritzneris Bechette buvo sukčius. Pareigūnai nerado jo aprašymą atitinkančio bilieto, todėl jis liko be nieko. Tikrasis laimėtojas vis dar gali būti ten, nežinodamas, kad prieš du dešimtmečius jie būtų buvę milijonieriai.

4. SuperLotto Plus – 63 milijonai dolerių

Kitas keistas atvejis, kai nepanaudota loterija, nutiko neseniai 2016 m., kai Kalifornijoje pirktas SuperLotto bilietas atnešė 63 mln.

Pasibaigus 180 dienų, kitas sukčius, Brandy Milliner, išleido ginklus, kad buvo tikrasis loterijos laimėtojas, ir netgi padovanojo bilietą. Pateikęs bilietą jis net gavo sveikinimo žinutę. Tačiau tiesa paaiškėjo po gilaus patikrinimo. Jis nebuvo teisėtas laimėtojas, nes jo bilietas niekada nesutapo su laimėjusiu bilietu!

5. „Powerball“ – 51,7 mln

Penktoje vietoje šiame didžiausių nepanaudotų loterijų sąraše yra Powerball loterijos bilietas, įsigytas Indianoje dar 2002 m. Vertingas 103 mln. USD, antrasis laimėtojas nepriėmė jackpoto, nors kitas laimėtojas pareiškė, kad jai tenka 51,7 mln. USD. Net ir paleidus reklamą, bilietas pagaliau pasibaigė, o vienam laimingam žaidėjui iš Indianos nepasisekė!

Apvyniojimas

Aukščiau pateikti didžiausi nepasiimti loterijos bilietai loterijų istorijoje. Kitas vertas paminėjimo – 46 mln. USD vertės „Mega Millions“ bilietas, pirktas Niujorke 2006 m. Taigi, kokia didelė šio apvalaus pamoka – niekada nepraraskite loterijos bilieto ir, svarbiausia, nepraleiskite burtų traukimo. 

Įdomu tai, kad kai kurie laimingieji žaidėjai praleido burtą, bet vis tiek įveikė bilieto galiojimo datą. Pavyzdžiui, teisėtas bilietų pirkėjas pretendavo į 369,9 mln. USD vertės Powerball loterijos prizą, bet po to ilgą laiką jo nebuvo atsiimta.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos