Didžiausi loterijos prizai 2022 m

Naujienos

2022-09-06

Dauguma loterijos žaidėjų žiūri į didelį jackpoto laimėjimą. Nors visada yra tikimybė tapti milijonieriumi per naktį, jei tik stengiesi, ši svajonė pasireiškia tik tarp keleto laimingųjų.

Didžiausi loterijos prizai 2022 m

Laimėti loterijoje yra viena, bet laimėti didžiausią loteriją yra kita istorija. Jackpotai būna visų formų ir dydžių. Kai kurie internetinės loterijos yra žinomi dėl savo didelių pradinių jackpotų, o kiti pasiekia rekordinius skaičius dėl žaidimų mechanikos, pavyzdžiui, aktyvių žaidėjų skaičiaus ar jackpoto trukmės.

Didžiausi jackpotai pasaulyje

Prieš gilinantis į kai kuriuos didžiausius šiandienos jackpotus, labai svarbu žvilgtelėti į kai kuriuos didžiausius šiandien prieinamus pradinius prizus.

Idealiu atveju pradinis jackpotas yra pradinė jackpoto suma, paprastai nustatoma iš naujo po laimėjimo. Dauguma loterijų su pradinėmis jackpotų sumomis auga kiekvieną kartą, kol jackpot suma pasiekia loterijos viršutinę ribą arba viršutinę ribą.

Bėgant metams dauguma didžiausią pradinę sumą turinčių loterijų, kurios auga iki didžiausios, yra iš Europos ir Amerikos. Taigi, nenuostabu, kad dauguma loterijų gerbėjų neatsilieka nuo didžiausių prizų Europoje ir Amerikoje. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie kai kuriuos didžiausius jackpotus Amerikoje ir Europoje.

Didžiausi pasaulyje jackpotai

Mega Millions Jackpot

The Mega milijonai Jackpotas yra vienas didžiausių Jackpot žaidimų Amerikoje. Ši loterija lošia du kartus per savaitę, suteikdama žaidėjams galimybę laimėti Jackpotą ir kitus piniginius prizus. Žaidėjai turi nusipirkti 2 USD bilietą ir pasirinkti šešis skaičius iš atskirų baseinų, penkis baltus kamuoliukus ir šeštą auksinį mega kamuoliuką.

2022 m. liepos 20 d. „Mega Millions“ jackpotas pakilo iki rekordinės vertės – 630 mln. Stiprus loterijos bilietų postūmis iš esmės įkvėpė šias istorines vertybes. Be to, šis laimėjimas po 2022 m. balandžio 15 d. laimėto 20 mln.

Powerball

Iki šiol Powerball JAV priklauso didžiausio 2016 m. jackpoto laimėjimo rekordas. Trys laimėtojai pasidalino šią rekordinę jackpoto sumą.

Eilė arba bilietas Powerball loterijoje paprastai kainuoja 2 USD. Tačiau kaina gali padidėti iki 3 USD žaidėjams, kurie turi papildomų žaidimų, tokių kaip „Power Play“. Norėdami laimėti jackpotą, žaidėjas turi sumušti penkis baltus kamuoliukus ant bilieto ir raudoną galios rutulį.

Kadangi „Powerball“ jau kurį laiką nebuvo laimėtas, liepos 16 d. loterijos vertė išaugo iki 82 mln. USD, o grynųjų pinigų pasirinkimo sandorių vertė – 46,6 mln.

EuroMillions

The EuroMillions jackpotas žaidžiamas devyniose Europos šalyse. Šioje loterijoje žaidėjai pasirenka penkis atsitiktinius skaičius iš 50 skaičių dėžutės ir du papildomus skaičius, žinomus kaip nulinės laimingos žvaigždės iš 11 skaičių dėžutės.

Antradieniais ir penktadieniais lošimo metu „EuroMillions“ loterija siūlo garantuotą pradinę 17 milijonų dolerių sumą, kuri gali išaugti iki įspūdingų 240 milijonų dolerių. Visai neseniai, 2022 m. liepos 19 d., JK žaidėjas laimėjo 230 milijonų dolerių, viršydamas ankstesnį 220 milijonų dolerių rekordą. Tačiau dabar tai reiškia, kad skaitikliai buvo atstatyti į pradinę sumą.

SuperEnalotto

The SuperEnalotto yra itališka loterija, geriausiai žinoma dėl didžiulių jackpotų sumų. Jackpotas prasideda nuo pradinės 2 milijonų eurų vertės. Šioje loterijoje kiekvieną savaitę, antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį, vyksta trys lošimai, kurių metu žaidėjai bando išrinkti šešis laimingus skaičius iš 90. 2022 m. liepos 19 d. SuperEnalotto jackpoto suma siekia 241,3 mln.

Ir nors didžiausi čia išvardyti jackpotai gali būti didžiausi pasaulyje, viskas keičiasi gana greitai, o rekordai mušami kas antrą dieną. Tai reiškia, kad loterijų gerbėjai neturėtų apsiriboti aukščiau paryškintais vardais, o nuolat tyrinėti kitas galimybes.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos