6 įdomūs faktai apie loterijas

Naujienos

2022-11-15

Nesvarbu, ar tai būtų pragmatikas, kuris niekada negalvotų žaisti loterijoje, ar viltis, svajojantis tapti turtingu per vieną naktį, vienas atkaklus faktas yra tas, kad loterija yra žavus žvėris, o loterijų svetainėse besilankančių žmonių skaičius sako viską. 

6 įdomūs faktai apie loterijas

Be to, tai didžiulė pramonė, kuri kasmet atneša milijardus dolerių; taigi, ji yra didesnė nei bet kuri kita pramogų forma. Bet kas iš tikrųjų daro loterijas tokias intriguojančias? Na, šiame straipsnyje pateikiami šeši įdomūs faktai apie loterijos žaidimai.

Didžiausias kada nors laimėtas jackpotas viršijo 1,5 milijardo USD

Kai kuriems gali kilti klausimas, kokio dydžio gali būti loterijos jackpotas. Pasirodo, jis gali būti neįtikėtinai didelis. Daugelis loterijos žaidėjų yra susipažinę su Powerball JAV – kelių valstybių žaidimas, kurį žmonės gali žaisti iš beveik bet kurios JAV vietos. Ši loterija žinoma dėl to, kad 2016 m. atnešė didžiausią jackpotą istorijoje – 1,586 milijardo dolerių. Laimėjimai buvo padalinti į tris bilietus, bet galima įsivaizduoti, kad jį būtų laimėjęs vienas žaidėjas.

Žmonių smegenys kartais apgaudinėjamos pirkti loterijos bilietus

Daug kartų apgaudinėjamos žmonių smegenys loterijos bilietų pirkimas. Taip yra todėl, kad skelbiami nugalėtojai, o ne pralaimėtojai. Taip darydami loterijų teikėjai priverčia žmones manyti, kad gali laimėti. Kai kuriais atvejais žaidėjai tiki, kad gali laimėti po pralaimėjimų serijos. Kiti netgi mano, kad jei žais ilgai (daug metų), galiausiai laimės. 

Be to, būtų gaila, kad žmogus, kuris groja daug metų, staiga sustotų. Jie mieliau žais toliau, kad nesišaipytų iš bendraamžių.

Žaidėjai greičiausiai laimės, nei jie įsivaizduoja

Na, o kiekvieno žaidėjo tikimybė laimėti loterijos jackpotą yra labai maža. Tačiau žaidėjai tikriausiai to nesuvokia, pirkdami bilietus. Pavyzdžiui, tikimybė, kad žaidėjas laimės Powerball jackpotą, yra 1 iš 292 201 338. Šansai tampa dar blogesni, kai kalbama apie „Mega Millions“ (1 iš 302 575 350). Taip, nors žaisti loterijoje smagu, tai gali atgrasyti, kai atsižvelgiama į šansus.

Žaidimas kiekvienu įmanomu skaičiumi negarantuoja laimėjimo

Jei žaidėjas perka pakankamai bilietų, kad galėtų žaisti kiekvieną įmanomą skaičių kombinaciją, jis gali išleisti daugiau, nei gali išmokėti loterijos jackpotas. Mega milijonaiPavyzdžiui, siūlo apie 302 milijonus skirtingų skaičių kombinacijų, kurias galima žaisti, o kiekvienas bilietas kainuoja 2 USD. Tai reiškia, kad norint žaisti visus įmanomus derinius, reikėtų išleisti apie 604 mln. Tai būtų gerokai didesnis už jackpotą.

Ne visi laimėti bilietai yra išpirkti

Žinoma, laimėtas loterijos bilietas gali pakeisti bet kurio žmogaus gyvenimą. Tiesą sakant, žaidėjai, kurie tikėjo, kad neturi jokių šansų, po laimėjimo loterijoje daugiau niekada nežais. Taigi, jei kas žaidžia, jie patikrina savo bilietą, tiesa? 

Tačiau, kaip paaiškėja, kai kurios loterijos atneša laimėtojus, kurie niekada neatvyksta pasiimti savo laimėjimų, ir net organizatorių bandymai juos pasiekti yra beprasmiški. Dėl to žmonės kasmet praranda milijardus dolerių. Vadinasi, žaidėjams patartina patikrinti savo bilietus kiekvieną kartą, kai žaidžia; jie gal ir laimėjo.

Beveik pusė loterijos laimėtojų toliau dirba

Laimėti loterijoje, nusipirkti svajonių namą ir automobilį bei atsisakyti varginančio darbo; tai yra vidutinio loterijos žaidėjo fantazija. Tačiau tiesa ta, kad ne kiekvienas loterijos laimėtojas pasirenka šį kelią. Maždaug pusė didžiųjų laimėtojų dirba toliau. Žinoma, pinigų niekada neužtenka, ir dauguma nugalėtojų yra linkę laikytis šios minties mokyklos.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos