Naujienos

May 31, 2022

5 lošimo internetinėje loterijoje pranašumai

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Žaidėjai mėgsta loterijas, nes jas lengva žaisti ir per naktį bet ką gali paversti milijonieriumi. Dabar yra du būdai žaisti loterijoje. Yra galimybė nusipirkti bilietą asmeniškai fizinėje parduotuvėje, kurioje parduodami loterijos bilietai arba žaisti loteriją internete. Šiandien dauguma lošėjų lošia loterijas internete. Šioje apžvalgoje sužinokite lošimo internete pranašumus.

5 lošimo internetinėje loterijoje pranašumai

1. Jokių jurisdikcijos apribojimų

Dauguma loterijų priima žaidėjus tik iš tam tikrų jurisdikcijų. Pavyzdžiui, norint žaisti „MegaMillions“, lažybų dalyviai turi būti 45 JAV valstijose, taip pat Kolumbijos apygardoje ir JAV Mergelių salose. Tai yra vienintelės jurisdikcijos, kuriose yra prekybos vietų, parduodančių „MegaMillions“ bilietus. Tai reiškia, kad žaidėjai iš 47 jurisdikcijų buvo užblokuoti.

Internetinių lošimų pranašumas yra tas, kad kiekvienas gali nusipirkti MegaMillions bilietą internetu, kad ir kur būtų. Jie taip pat turi tokią pačią galimybę laimėti jackpotą, kaip ir žaidėjai iš 47 jurisdikcijų, kuriose yra „MegaMillions“.

2. Žaisti bet kur ir bet kada

Kita puiki priežastis žaisti loteriją internete yra ta, kad lažybininkai gali dalyvauti žaidime bet kur ir bet kada. Norint įsigyti fizinius bilietus, daugelis loterijų reikalauja, kad žaidėjai patys nusipirktų bilietus. Atminkite, kad šiuos bilietus galima įsigyti tam tikrose jurisdikcijose. Taigi, kas atsitiks, jei žaidėjas nori išbandyti savo laimę kitame „Powerball“ burtų traukime, bet negali pasiekti „Powerball“ bilietų pardavimo vietos, nes jis yra toli arba kasos uždarytos?

Internetinės loterijos praverčia tokiais atvejais, nes žaidėjai gali nusipirkti bilietus tiesiai iš savo namų. Jokio vargo nukreipti srautą į loterijos bilietų kasą arba kartais matyti ilgas eiles. Kiekvienas gali žaisti loteriją internete iš atokiausių vietų keisčiausiomis valandomis.

3. Pasakymas „ne“ prarastiems bilietams

Yra tiek daug laimingų loterijos laimėtojų, kurie nesąmoningai prarado laimėtus bilietus, pavyzdžiui, moteris, kuri skalbdama prarado 26 milijonų dolerių loterijos bilietą. Loterijos bilietų praradimo atvejų – dešimtys. Nors daugelis loterijų sako, kad laimėto bilieto praradimas dar ne viskas, laimingas laimėtojas įrodyti, kad iš tikrųjų turėjo laimėtą bilietą, yra sudėtingas ir daugeliu atvejų tariami laimėtojai bylą pralaimi.

Taigi, kaip žaidėjai gali išvengti rūpesčių prarasti laimėtą bilietą? Na, atsakymas yra lošimas internete. Visi internetu pirkti bilietai registruojami žaidėjų vardais ir saugomi skaitmeniniu būdu.

4. Sindikatai internete yra lengvesni

Vienas iš patarimų ir gudrybių, kaip laimėti loterijoje, yra sindikato lažybos. Pradedantiesiems loto sindikatas yra žaidėjų grupė, kuri susirenka ir perka daug bilietų. Jei vienas iš jų nupirktų bilietų laimi, pinigais pasidalija. Didžiausias sindikato laimėjimas pritraukė 218,6 mln. eurų prizą, kurį laimėjo anoniminis Merilende įsikūręs sindikatas.

Jei sindikato loterija atrodo kaip idėja, geriausia vieta žaisti loteriją bus internete. Taip yra todėl, kad lengviau rasti loterijos sindikatą internete, nei trukdyti draugams ir šeimos nariams jį sudaryti, kai galbūt jie nesidomi loterijomis.

5. Loterijos premijos ir akcijos

Kaip ir internetinių kazino ir sporto lažybų srityse, internetinės loterijos taip pat traukia premijos ir akcijos.

Tačiau fizinėse loterijos bilietais prekiaujančiose vietose šias akcijas galima rasti retai. Vietoj to, jų daug galima rasti internetinėse loterijų svetainėse.

Apvyniojimas

Štai, žmonės, penki žaidimo loterijoje internete pranašumai. Tiems, kurie stovi eilėse prie fizinių prekybos vietų, laikas pereiti prie internetinių loterijų. Žaidimas internetu atveria visiškai naują loterijų pasaulį, yra patogus ir suteikia žaidėjams ramybę, kai kalbama apie jų bilietų saugumą.

Paskutinės naujienos

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis
2023-11-21

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis

Naujienos