Naujienos

October 15, 2023

1,76 milijardo JAV dolerių Powerball bilietas, parduotas Kalifornijoje, suderinus visus šešis skaičius

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Pagaliau įvyko tai, kas neišvengiama! 2023 m. spalio 12 d. vienas bilietas, parduotas Kalifornijoje, Jungtinėse Valstijose, laimėjo „Powerball“ prizą. Tai įvyko po to, kai laimingasis žaidėjas sutapo visus šešis skaičius trečiadienio burtų traukime ir laimėjo 1,765 mlrd. Jackpoto grynųjų pinigų vertė yra 774,1 mln. 

1,76 milijardo JAV dolerių Powerball bilietas, parduotas Kalifornijoje, suderinus visus šešis skaičius

Pagal Powerball, trečiadienio, spalio 11 d., piešimo metu buvo gautas toks baltų rutuliukų rinkinys: 22, 24, 40, 52 ir 64. Raudonas Powerball buvo 10, o Power Play daugiklis buvo 2x.

Įdomu tai, kad bendrovė teigė, kad galutinis bilietų pardavimas viršijo reklamuojamą sąmatą, todėl burtų traukimo metu aukso puodas siekė 1,765 mlrd. Šis prizas yra antras pagal dydį loterijos žaidimų istorijoje JAV. Jį lenkia tik pasaulio rekordas – 2,04 mlrd Powerball jackpotas laimėjo Kalifornijoje 2022 m. lapkričio 7 d.

Drew Svitko, produktų grupės pirmininkas Powerball ir Pensilvanijos loterijos vykdomasis direktorius pasveikino laimėtoją sakydamas:

"Sveikiname naujausią Powerball milijardierių ir milijonus Powerball žaidėjų, kurie laimėjo kitus piniginius prizus praėjusios nakties burtų traukime. 31 metus kai kurie žaidėjai, svajoję laimėti Powerball jackpotą, nepaisė šansų ir tai darydami padėjo generuoti kritinis viešųjų paslaugų ir programų, remiamų JAV loterijų, finansavimas.

„Jei įsigijote Powerball bilietą per šį jackpotą, žinokite, kad dalis to bilieto liks jūsų gimtojoje valstybėje, kad tai būtų geresnė vieta gyventi

Laimingieji loterija laimėtojas gali gauti 1,765 mlrd. USD anuiteto prizą arba vienkartinę 774,1 mln. USD išmoką neatskaičius mokesčių. Jei anoniminis žaidėjas pasirinks anuiteto variantą, jis gaus prizą 30 metų, kasmet didėjant 5 proc.

Kaip ir tikėtasi, loterijos operatorius priminė dalyviams visoje Jungtinės Valstijos dar kartą patikrinti savo bilietus vienam iš devynių galimų prizų. Trečiadienio vakaro burtai lėmė daugiau nei 5,3 milijono laimėtų bilietų visoje šalyje, o septyni bilietai iš Kalifornijos, Floridos, Niujorko, Oklahomos ir Virdžinijos atitiko visus penkis baltuosius rutulius ir laimėti 2 milijonų dolerių prizą. 

Tai jau antras kartas iš eilės, kai pagrindinis Powerball prizas pasiekia milijardo dolerių ribą. Šių metų liepą žaidėjas iš Kalifornijos atitiko visus šešis numerius, kad laimėtų 1,08 milijardo dolerių jackpoto prizas.

Paskutinės naujienos

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis
2023-11-21

Pasaulio loterijų išlaidos: tendencijos ir poveikis

Naujienos