Šiandien žaidžiamos didžiausios Azijos loterijos

Naujienos

2022-07-26

Loterijos yra vieni iš labiausiai paplitusių žaidimų visame pasaulyje. Azija visame pasaulyje garsėja loterijomis ir joje yra egzotiškiausių lošimų kurortų pasaulyje. Žaidėjai gali dalyvauti kai kuriose populiariausiose Azijos loterijose tiek neprisijungę, tiek internete.

Šiandien žaidžiamos didžiausios Azijos loterijos

6 loto Japonijoje

„Lotto 6“ Japonijoje yra viena didžiausių Azijos loterijų, su kai kuriais labai dosniais prizais. Burtai vyksta pirmadieniais ir antradieniais 6:45 vakare vietos laiku. 6 loto numato puiki galimybė laimėti didelį su garantuotu minimaliu 200 milijonų Japonijos jenų jackpotu, apie 1,8 mln.

Deja, 6 loto laimėjimo limitas yra 600 milijonų Japonijos jenų arba apie 5,5 milijono dolerių. Dalyviai gali naudoti tik vieną mokėjimą, norėdami gauti loterijos atlygį 6 loterijoje. Nors loterijos prizai Japonijoje neapmokestinami, žaidėjai gali būti apmokestinti mokesčiais savo šalyje.

Kaip žaisti 6 loto

Žaidėjai turi pasirinkti šešis skirtingus skaičius iš 1-43. Papildomas skaitmuo bus ištrauktas automatiškai. Žaidėjai laimi jackpotą suderinę visus savo šešis bilietų numerius su laimėjimo skaičiais, atskleistais burtų traukimo metu. Dalyviai taip pat gali laimėti prizus suderinę šešis, penkis ir penkis plius „Bonus Ball“, keturis ir tris skaičius. 1 iš 6 096 454 tikimybė laimėti jackpotą laikoma pagrįsta.

7 loto Japonijoje

Žaidėjai turi pasirinkti septynis skaičius iš banko nuo 1 iki 37. Yra įvairių metodų, kaip pasirinkti loterijos numerius žaidžiant internete. Daugeliu atvejų žaidėjai loterijos bilietus gali pasirinkti ranka. Žaidėjai taip pat gali naudoti „Quick-Pick“ pasirinkimą, kad sugeneruotų atsitiktinį skaičių.

Unikalios „Lotto 7“ savybės

Be to, atrenkami du rutuliai, siekiant nustatyti antrinio prizo laimėtojus. Japan Lotto 7 loterijoje iš viso yra šeši atlygio skyriai. Norėdami gauti 7 loterijos jackpotą, dalyviai turi suderinti visus savo septynis skaičius su ištrauktais. Suderinus šešis derinius su „Bonus Ball“ arba be jo, taip pat galima laimėti prizų.

Be to, suderinę penkis ar keturis skaičius gali laimėti tam tikrą atlygį. Be to, žaidėjai gali pasiekti trijų skaitmenų ir premijos kamuoliuką, kad gautų atlygį. „Lotto 7“ pradinė kaina yra 600 milijonų jenų, o didžiausias aukso puodo limitas yra vienas milijardas jenų, maždaug 9 milijonai dolerių. Tikimybė laimėti bet kurį atlygį šioje loterijoje yra 1 iš 42.

Mark Six Honkonge

Loterija „Mark Six“ Honkonge taip pat yra dar vienas populiariausių Azijos internetinių jackpotų žaidimų. Nėra perkėlimo ar jackpoto ribos, o mažiausias jackpotas yra 8 mln. HK$. Žaisti Mark Six yra gana paprasta. Dalyviams tereikia pasirinkti šešis skaičius iš puodo nuo 1 iki 49. Norėdami laimėti prizą, žaidėjo bilietų numeriai turi sutapti su ištrauktais laimėjimo numeriais.

Kokios yra galimybės laimėti su Marku Six?

Mark Six žaidėjų tikimybė laimėti yra 1 iš 13 983 816. Jei žaidėjai nelaimi jackpoto, jie vis tiek turi dar šešias galimybes laimėti prizų žaisdami Mark Six. Kai žaidėjai rungtyniauja 5, 4 ir 3 su papildomu kamuoliu arba be jo, jie turi galimybę laimėti tam tikrus prizus. Burtai vyksta antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais 21.30 val. vietos laiku. Tikimybė laimėti bet kurį prizą yra 1 iš 54. Honkongas, kaip ir Japonija, neapmokestina loterijos laimėjimų.

Ultra Lotto 6/58 Filipinuose

Šios loterijos prizas prasideda nuo 49 500 000 Filipinų pesų, o tai yra maždaug 923 000 USD. Žaidėjai turi galimybę laimėti reikšmingų prizų. Didžiausias visų laikų Ultra Lotto 6/58 jackpoto laimėjimas buvo 2018 m. Tai buvo 1,18 milijardo Filipinų pesų, apie 22 milijonus dolerių. Tai didžiausias Filipinų loterijos laimėjimas iki šiol.

Kaip žaisti Ultra Lotto 6/58

Lošėjai gali žaisti Ultra Lotto ir laimėti daug, pasirinkdami šešis skaičius iš banko nuo 1 iki 58. Norėdami laimėti, žaidėjai turi suderinti visus šešis savo bilietų numerius su nurodytais piešinyje. Laimei, žaidėjai gali laimėti suderinę 5, 4 arba 3 skaitmenis aukso puodo viršuje. Burtai vyksta kiekvieną antradienį, penktadienį ir sekmadienį 21 val. Manilos vietos laiku.

Vėliausios naujienos

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus
2022-11-29

Kaip apskaičiuoti loterijos koeficientus

Naujienos