Geriausios internetinės loterijos, priimančios Bitcoin 2023

Bitcoin yra kriptovaliuta, kuri gyvuoja jau dešimtmetį ir tampa vis populiaresnė. Jo vertė 2010 m. buvo verta tik 0,05 USD, tačiau dabar ji pasiekė daugiau nei 58 000 USD už vieną Bitcoiną. Po to, kai ji buvo sukurta 2009 m., Ji greitai išplito ir tapo viena didžiausių virtualių valiutų pasaulyje. „Bitcoin“ nekontroliuoja jokia atskira organizacija, o jį valdo kolektyviai jį naudojantys žmonės. Šiuo metu apyvartoje yra daugiau nei 18 mln. grynųjų pinigų, kurių didžiąją dalį turi investuotojai.

„Bitcoin“ ateitį sunku nuspėti dėl staigaus vertės padidėjimo ir kelių kritimų, tačiau ji tikrai augs, nes žmonės vis labiau susipažins su virtualia valiuta ir vis daugiau įmonių pradės ją priimti kaip mokėjimo būdą.

Geriausios internetinės loterijos, priimančios Bitcoin 2023
Kaip naudoti Bitcoin kaip indėlio metodą
Kaip naudoti Bitcoin kaip indėlio metodą

Kaip naudoti Bitcoin kaip indėlio metodą

Padidėjus kriptovaliutų ir blokų grandinės skaičiui, žaidėjai dabar gali naudoti Bitcoin kaip vienas iš depozito būdų. Jie gali įnešti savo pinigus į skaitmeninę sąskaitą, kad įsigytų internetinių loterijų bilietus naudodami Bitcoin.

Piniginės

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra susikurti piniginę. Norėdami įnešti Bitcoin, eikite į loterijos svetainę internete ir naudokite parinktį „Įnešti naudojant Bitcoin“. Indėlį galite atlikti įvedę sumą ir eidami į mokėjimo patvirtinimo puslapį. Tada įveskite reikiamus duomenis ir patvirtinkite mokėjimą.

Nėra tiesioginio būdo prijungti savo Bitcoins prie banko sąskaitos net ir naudojant piniginę. Tačiau yra paslaugų, kurios sujungs jūsų sąskaitą su pinigine su bankomato kortele. Nenorintys laukti bankomato kortelės taip pat gali prisijungti prie paslaugų teikėjo paskyros iš bet kurio kompiuterio ir įnešti lėšas su banko pavedimo galimybe.

Bankomatai, biržos ir P2P

Įnešti Bitcoin galima naudojant bankomatus, biržas ir tarpusavio sandorius. Populiariausia indėlio forma yra per Bitcoin mainus. Kai įnešate Bitcoin į loterijos svetainę internetu per mainus, turėsite nusiųsti juos iš savo piniginės į biržą ir konvertuoti į USD arba eurus.

Į savo sąskaitą turite įnešti Bitcoins, kurie vėliau bus naudojami bilietams pirkti.

Naudojant mobiliuosius telefonus

Jei norite įnešti indėlį naudodami savo mobilųjį telefoną, paskyrai nustatyti galite naudoti programėlę. Prisiregistravę ir patvirtinę paskyrą turėsite susieti savo banko sąskaitą arba kredito kortelę su informacija, kad galėtumėte nusipirkti bitkoinų. Tada galite naudoti savo programos paskyrą Bitcoin įnešimui.

Kaip naudoti Bitcoin kaip indėlio metodą
Kaip atsiimti Bitcoin

Kaip atsiimti Bitcoin

Jei norite atsiimti naudodamiesi kriptovaliutos parinktimi, Bitcoin taip pat yra vienas iš mokėjimo būdų. Norėdami išmokėti loterijos svetainėje, turėsite būti susipažinę su savo Bitcoin piniginės naudojimu.

Pirmiausia prisijunkite prie savo paskyros ir spustelėkite atšaukimo parinktį.

Taip pateksite į puslapį, kuriame yra dvi parinktys – viena skirta bitkoinų išėmimui, kita – visoms kitoms parinktims. Norėdami atsiimti tik Bitcoin, pasirinkite "Pasiimti Bitcoin". Norėdami atšaukti visas parinktis, pasirinkite „Atšaukti viską“.

Norint išsiimti naudojant Bitcoin parinktį, jums reikės piniginės. Norėdami išimti bitkoinus iš svetainės, turėsite rasti keityklą, kuri priimtų lėšas iš internetinės loterijos svetainė.

Išėmimo apdorojimo laikas skiriasi priklausomai nuo svetainės. Kai kurios svetainės apdoros išėmimus per 48 valandas, o kitose gali užtrukti iki dviejų savaičių. Tačiau dauguma svetainių gali apdoroti išėmimus per savaitę.

Taip pat galite atlikti pinigų išėmimus mobiliajame telefone apsilankę svetainėje ir radę skyrių „Išgryninti pinigus“.

Kaip atsiimti Bitcoin
Ar saugu naudoti Bitcoin?

Ar saugu naudoti Bitcoin?

Bitcoin mainų saugumas labai priklauso nuo šalies, kurioje ji veikia. Šalyse, kuriose yra stipri teisinė sistema ir kur kriptovaliutos nėra reguliuojamos, biržos paprastai turi didesnę galimybę būti saugios. Tačiau šalyse, kuriose yra neaiškumų dėl skaitmeninių valiutų teisėtumo, tikėtina, kad mainai bus mažiau saugūs.

Apskritai geriausia laikytis patikimų ir gerą reputaciją turinčių biržų ir laikyti kriptovaliutą neprisijungus.

Bitcoin yra viena saugiausių platformų pasaulyje. Bitcoin blokų grandinė yra vieša knyga, kurioje registruojamos visos jos tinkle kada nors įvykusios operacijos. Dėl jos sukūrimo būdo praktiškai neįmanoma į jį įsilaužti ir pakeisti bet kokią informaciją.

„Bitcoin“ operacijos yra negrįžtamos, o tai reiškia, kad vartotojai negali būti apgauti netikrų sukčiavimo svetainių, būti nulaužti į jų sąskaitas ir pavogti lėšų. Naudojant bitkoinus nėra jokių sąrankos mokesčių, mėnesinių mokesčių ar minimalių balanso reikalavimų.

Tai kriptovaliuta su atvirojo kodo programine įranga – tai reiškia, kad nėra centrinio banko ar institucijos, kuri ją valdytų. Blokų grandinę prižiūri kalnakasiai, kurie naudoja savo kompiuterius matematinėms problemoms spręsti, kad patvirtintų operacijas ir sukurtų naujus blokus, kurie vėliau pridedami prie blokų grandinės.

Ar saugu naudoti Bitcoin?
„Bitcoin“ klientų aptarnavimas

„Bitcoin“ klientų aptarnavimas

Bitcoin mokėjimai yra vienas iš populiariausių pirkimo būdų. Šių skaitmeninių, decentralizuotų valiutų nekontroliuoja jokia vyriausybė ar bankas. Sandoriai sudaromi tarp dviejų žmonių lygiaverčiu ryšiu be jokios trečiosios šalies dalyvavimo.

„Bitcoin“ mokėjimai yra ne tik pigūs, bet ir leidžia greitai atlikti operacijas, kurios apdorojamos be patvirtinimo proceso ar mokesčių.

Ar yra tam kokia nors parama?

Kadangi tai yra decentralizuota skaitmeninė valiuta, kurios nereglamentuoja jokia šalis ar banko institucija, viešoji knyga, vadinama blokų grandine, saugo visas Bitcoin operacijas. Dažniausias būdas įsigyti Bitcoin yra keitimas, taigi, norėdami gauti bet kokią pagalbą, turėsite susisiekti su birža, nurodydami jų svetainėje nurodytus kontaktinius duomenis.

Oficialus klientų aptarnavimas

Bitcoin turi savo klientų aptarnavimą, nors jis ne visada pasiekiamas 24 valandas per parą. Su jų klientų aptarnavimo tarnyba galite susisiekti adresu bitcoin@contact-us.bitcoin. Bitcoin Foundation yra ne pelno siekianti organizacija, kuri skatina ir saugo monetos naudojimą. Savo svetainėje jie taip pat turi kontaktinę formą bendriems klausimams, tačiau telefono numerio neturi.

Neformalūs paramos metodai

Taip pat galite gauti pagalbos ir palaikymo kriptovaliutų forumuose iš narių, socialiniuose tinkluose ir „Freenode“ IRC kanaluose. Bitcoin.org yra oficiali tinklo svetainė.

„Bitcoin“ klientų aptarnavimas