Geriausia Nutrinamos kortelės Loterija 2022/2023

Nutrinama kortelė yra tai, kaip ji skamba – kortelės gabalėlis, paprastai su patraukliu atspaudu, apibūdinančiu atlygį, nuo kurios paviršiaus dalį galima nubraukti, kad būtų atskleista, kas yra apačioje. Kai klausiame, kaip žaisti loteriją internete, turime pagalvoti apie nutrinamas korteles – jos labai populiarios. Pereinant iš neprisijungus prie interneto, „braižymas“ atliekamas naudojant nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono klaviatūrą. Prizas gali būti bet koks – nuo nedidelės sumos ar net tiesiog teisės žaisti dar kartą, nemokamai, iki milijonų dolerių. Prizai taip pat gali būti atostogos, automobiliai, buitinė technika ir panašūs apdovanojimai.

Nutrinamos kortelės skiriasi tuo, kas matoma nuėmus dangą. Kartais vienas vaizdas parodo savininkui, ar kortelė laimėjo prizą, ar ne.

Geriausia Nutrinamos kortelės Loterija 2022/2023
Kur nusipirkti nutrinamų kortelių bilietus
Kur nusipirkti nutrinamų kortelių bilietus

Kur nusipirkti nutrinamų kortelių bilietus

Gana dažnai kyla klausimas dėl sutapimo – gali būti šešios pinigų sumos arba šeši daiktai, o jei trys iš jų yra vienodi, tai korta ir laimi prizą. Didelis nutrinamų kortelių pranašumas yra tas, kad iš karto žinote, ar laimėjote, o jei laimėjote, koks yra prizas.

Nutrinamų kortelių galite nusipirkti bet kur, kur galite nusipirkti internetinis loterijos bilietas. Jei žinote, kaip nusipirkti loterijos bilietą internetu, vadinasi, žinote, kaip nusipirkti nutrinamą kortelę. Žaidimų bilietų pirkimas internetu reiškia, kad žaisti gali bet kas beveik bet kurioje pasaulio vietoje. Didesnis pirkėjų skaičius reiškia daugiau šansų laimėti, nes banke yra daugiau pinigų.

Kur nusipirkti nutrinamų kortelių bilietus
Nutrinamų kortelių istorija

Nutrinamų kortelių istorija

Nežinome, kas pagamino pirmąsias nutrinamas korteles. Mes žinome, kad pirmasis „momentinio nutrinamo loterijos bilieto“ patentas Amerikoje buvo suteiktas 1987 m. Rod Ailendo įmonei Astro-Med, Inc. Nuo tada jie buvo naudojami įvairiems tikslams. Ligoninės jas naudojo pinigų rinkimui, todėl turi daug įvairių labdaros rūšių.

Jie buvo naudojami be azartinio žaidimo elemento vaikams skirtuose žaidimuose ir kaip mokymosi priemonės – mokiniui užduodamas klausimas ir nubraukiamas viršelis nuo, jo manymu, teisingas atsakymas, kad iš karto sužinotų, teisingai ar neteisingai. Nepaisant to, vis dar yra loterijos bilietas internete, kad dauguma nutrinamų kortelių parduodamos visais šiais alternatyviais tikslais.

Nutrinamų kortelių istorija
Ar nutrinamos kortelės yra legalios?

Ar nutrinamos kortelės yra legalios?

Šis klausimas labai priklauso nuo to, apie kurią pasaulio vietą mes kalbame. Islamas kaip religija susiraukia bet kokios formos lošimu, o daugelis islamo šalių, tokių kaip Saudo Arabija, neleidžia lošti.

Bet kas yra azartiniai lošimai? Kai kurios šalys loterijas draudžia, o kitos leidžia. Iš tiesų, pudingo įrodymas yra valgymas, o jei esate islamo šalyje ir norite sužinoti, ar ten legalu pirkti nutrinamas korteles, geriausias būdas tai sužinoti yra prisijungti prie svetainės, kurioje galite žaisti nutrinamas korteles internete.

Jei gaunate pranešimą, kad prieiga prie šios svetainės neleidžiama ten, kur esate, žinote, kad šalis nenori to daryti. Žinoma, galite tai apeiti naudodami VPN, tačiau vis tiek turėtumėte žinoti, kad, griežtai tariant, tai, ką darote, nėra teisėta toje vietoje, kur tai darote.

Kitur – Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje ir Europoje bei daugumoje Afrikos – nutrinamos kortelės bus legalios, jei jums yra vyresni nei 18 metų (arba kai kuriais atvejais vyresni nei 21 metų). O Kinijoje ir daugelyje kitų Azijos dalių azartiniai lošimai yra nepaprastai populiarūs. Bet kokia jo forma, įskaitant nutrinamas korteles, bus ne tik leistina, bet ir praktikuojama su dideliu entuziazmu.

Ar nutrinamos kortelės yra legalios?
Kaip žaisti Scratch Cards

Kaip žaisti Scratch Cards

Tai yra klausimas, kaip žaisti loteriją internete.

Jaustis kaip namie

Pradėkite nuo svetainės, kurioje jaučiatės patogiai – tokią, kuri, jūsų nuomone, atrodo taip, kad jaustumėtės kaip namie. Žaisti internete turėtų būti malonu – tai yra visa esmė.

Kas siūloma?

Neįprasta, kad internetinėje loterijoje yra tik vienos rūšies nutrinamos kortelės. Su kuriuo jautiesi patogiai? Tas, kuris siūlo didžiulę grynųjų pinigų grąžą, bet kur tikimybė nepasisekti yra didesnė? Tą, kur labai tikėtina, kad laimėsite gana dažnai, bet laimėjimai bus nedideli?

Ar kur nors tarp jų? Kad ir kuris variantas jums patinka, imkitės jo. Pasirinkite tą nutrinamą kortelę. Tada eik prie to dirbti. Padarykite tai, ką turite padaryti – paspauskite bet kurią reikiamą klavišų kombinaciją, kad nuimtumėte dangtelį ir atskleistumėte, ar laimėjote.

Koks tavo biudžetas?

Tikriausiai kiekvieną kartą jums bus pasiūlyta vėl nuvykti – nusipirkti kitą kortelę. Tai puiku. Tai darote todėl, kad jums patinka tai daryti, todėl tai darydami dar kartą greičiausiai padidinsite savo malonumą. Ir tai yra tas momentas, kai pradedate jausti, kad galbūt pakankamai lažinote vienai dienai. Tai laikas sustoti. Rytoj kita diena. Tada grįžkite prie nutrinamų kortelių.

Kaip žaisti Scratch Cards
Kokie yra šansai laimėti nutrinamomis kortelėmis?

Kokie yra šansai laimėti nutrinamomis kortelėmis?

Tikimybė laimėti naudojant bet kurią nutrinamą kortelę priklauso nuo prizų vertės, banke esančios sumos ir organizatoriaus pageidaujamo koeficiento. Galite įsivaizduoti, jei nežinotumėte geriau, organizatorius nenorėtų, kad kas nors laimėtų, nes kiekvienas prizas atima pinigus iš to, ką organizatorius surinko.

Tačiau tai nesupranta esminės nutrinamųjų kortelių ir bet kokios kitos formos loterijos esmės: organizatorius nori laimėtojų, nes jei žmonės mato, kad kiti žmonės laimi nutrinamąja kortele, jie greičiausiai nusipirks savo kortelę. Jei visiems pažįstamiems, kurie perka nutrinamą kortelę, nepavyksta laimėti prizo, kodėl jie turėtų jį nusipirkti patys? Žinoma, jie to nedarytų.

Išmokėjimo galimybės, jei laimėsite

Jūs laimėjote! Šauniai padirbėta! Dabar – kaip renkate savo laimėjimus? Žaidžiate internete, todėl galite pretenduoti ir internetu. Instrukcijos bus tiesiai priešais jus. Būsite pakviesti išleisti dalį laimėjimo naujai nutrinamai kortelei; jei tau pasisekė (o kodėl tau nepasisekė? Ką tik laimėjote!), Pirmyn. Likusią pinigų dalį galite pervesti į savo sąskaitą ir iš ten pasiimti. Mėgautis!

Ar tai jums sako svetainėje?

Kai perkate kortelę neprisijungę, kortelės gale paprastai yra sakinys, panašus į: „Bendra tikimybė laimėti prizą yra…“ ir tada šansų pareiškimas. „1 iš 3“ arba kas bebūtų. Bet jūs perkate internetu, o ne neprisijungę, todėl neturite fizinės kortelės, kurios gale galėtumėte žiūrėti. Tačiau šansai gali būti labai gerai nurodyti kortelės duomenyse, kurie pateikiami internete. Pažiūrėk. Ar jie ten?

Kokie yra šansai laimėti nutrinamomis kortelėmis?
Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti nutrinamomis kortelėmis

Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti nutrinamomis kortelėmis

Kai žaidžiate nutrinamomis kortomis internete, nepirkite pigiausių kortelių. Jie pigūs, nes gaunami mažesni laimėjimai

Patikrinkite, ar kortelė nurodo, kokia yra tikimybė laimėti. Tikslinga pirkti kortelę su geresniais šansais

Neviršykite savo biudžeto.

Kai perkate žaidimo bilietus internetu, naudokite tos pačios rūšies kortelę. Jei ketinate nusipirkti dešimt nutrinamų kortelių, turėsite didesnę tikimybę išeiti į priekį, jei visos dešimt bus to paties tipo kortelių, nei bandydami blaškymosi metodą – pereiti iš vienos kortelės į kitą.

Nevartokite alkoholio žaisdami. Jei geriate pakankamai alkoholio, kad sumenkintumėte savo nuomonę, negalvosite aiškiai apie šansus. Arba neviršyti savo biudžeto. Išskirkite tuos du malonumus.

Ir galiausiai prisiminkite tai: tai apie sėkmę. Ir kartais sėkmė bus jūsų pusėje, o kartais – ne. Būkite pasirengę sustoti, kai bus aišku, kad niekur nepasieksite. Tačiau būtinai grįžkite kitą dieną ir pamatysite, ar jūsų sėkmė pasikeitė.

Patarimai ir gudrybės, kaip žaisti nutrinamomis kortelėmis